reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
cześć dziewczynki :)
szczególnie witam nową trójmiastkę! :-) to mój brzusio na tych zdjęciach ;-) z niecierpliwością czekamy na synusia.. :-)

caroli- super zdjęcia :) ja dziś też na spacerku byłam, ale bez aparatu ;-) przynajmniej piesa się wyszalała na śniegu :-D A jak u Ciebie z dopinaniem kurtki? Bo ja już w żadną się nie zapinam i po prostu zakładam jedną warstwę dodatkowo pod kurtkę i staram się jak najbardziej okryć... A mały rozrabia;-)

Iza - cieszę się że moja rada podsmażenia gołąbków się przydała:-)

Marciaag - pamiętaj że sosik w którym się gołąbki gotowały trzeba jeszcze doprawić ;) trochę soli, pieprzu ziołowego, ja daję jeszcze trochę vegety.. i zagęszczam mąką :tak: jest pyszny do ziemniaczków:tak:

kochane informuję oficjalnie że od dzis wróciłam do ... okularów! Ubaw po pachy :-D mój mąż odebrał dziś nowe oprawki od optyka.. Chciałam wrócić do okularów abym nocą, gdy do Tymcia będę wstawać, nie musiała soczewek zakładać:-)
 
niestety nie :) obecnie mieszkamy w Leśniewie, między Wejherowem a Puckiem :tak: straszna wiocha, ale tu jest cudnie i - co najważniejsze - tu stoi nasz domek :-)
 
Carolina - BOSKIE zdjęcia robisz tym swoim Canonierem :tak::-) Zwłaszcza ten oblodzony pień przypadł mi do gustu i seria ze zmasowanym atakiem mew na łabądka. Ach ja też miałam dziś w planach wypad do Gdyni i porobienie troszkę zdjęć ale nastąpiła nagła zmiana planów.
Obcięłam się w niedzielę. DD też zaliczył fryzjera.

Chłopy poszli do kina, Petunia już śpi, a ja czytając opisy gotowania gołąbków zaczynam być coraz bardziej głodna ;)
 
moja córeczka urodziła sie dokładnie w 34 i 4 dniu ciąży. termin mialam na 5 lutego. 24 grudnia przyszla na świat Jaśminka . dlatego od 3 tyg lezy w szpitalu.. moze jutro bedzie z nami. juz nie mgoe sie doczekac.
 
reklama
dziekuej za komplement-dzis bylismy w urzedzie w gdansku i juz zatwierdzone. jest JAŚMINA!!!!

co do tygodni-to brdzo mi sie dluzy. juz chce ją miec blisko. taka maleńka-miodzio:)
 
Do góry