reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
n ociezko mi nie podjadac slodyczy poki co, bo ciagle sie waha cukier. jeszcze z miesiac zanim dojde do ladu z hormonami. poki co jest ciezko. co chwile spada.

Izunia milego wieczoru. zazdroszcze wyprawy bez dzieci. ja przez najblizsze 10 lat nie mam co liczyc na taki wieczor
 
Wildwind cieszę się bardzo, że mała przybiera na wadze.
Co do wagi dzieci to mój ma 15 m-cy i waży 10 kg a mierzy 81 cm, więc jest chudziutki, taki z niego niejadek. Ważne, że nie choruje, a drobny jest po tacie.
U nas też ząbki idą, ale trochę dziwne bo to 5 górne, a mały ma tylko 1 i 2 górne i dolne, więc te tylne są mało widoczne, a ja czekałam na 3.:-)
Trochę nieskładnie piszę, ale się spieszę bo mężulek już mi wisi na karku;-)
Iza czekam na streszczenie filmu
Miłego, ciepłego wieczoru:tak:
 
u mnie hormony zaczeły sie stabilizowac jakos miesiac po odstawieniu od piersi, nadal mam jednak prolaktyne wysoką( przed ciaza tez mialam ) ale @ przyszla juz 2 razy i do tego w idealnych odstepach wiec teraz czekam na trzecia i sie wkladkuję,bo nie chce jeszcze rodzenstwa dla Tymka :no:

u mnie idzie jedynka gorna i tez sie dziwie,bo zwylke wychodza dolne.

Tymo teraz ma ok 9 kg , bede niebawem na szczepieniu to dokladnie sprawdzimy, czeka nas wzw b.
 
Hausa to pewnie 4 idą, z reguły wychodzą przed trójkami :-)
A mi sie nic nie chce, przeziebienie mnie rozkłada :-( Katar wielki i gardło boli :-( Ehhh mam nadzieje, że mały się uchroni... No nic ide go kąpac i mam nadzieje, ze spac pojdzie grzecznie :-)
 
a ja próbuję przygotować rzeczy do spakowania do szpitala i jestem w totalnej kropce:nerd::nerd:
Szczególnie męczy mnie to, ile i czego mam wziąć dla Tymka? Jakich rozmiarów? Na stronie szpitala jest napisane 2-3 śpioszki, 2-3 kaftaniki .. zapakować jeden "komplet" w rozmiarze 56 i na wszelki wypadek jeden 62? czy wybrać ten większy? Ale jeśli urodzi się "maleństwo" to przecież on utonie w tych większych ciuszkach...
Czy brać body? Jeśli tak, to na długi czy na krótki rękaw?

Rany ja chyba nie dam rady się spakować....
 
na pcozatek po 3 rzeczy z kazdego rodzaju wez-pozniej maz dowiezie. bo nie uwleczesz sie z tym wszystkim.

polecam wziac tylko 3 spiochy i 3 body z krotkim rekawkiem. ja do tego jeszcze skarpety zakladam no i czapeczke-bo czasem gdzies na badania biorą itp-czapeczka wtedy przydatna. wez jeszcze pieluchy tetrowe i flanelowe. no i jakis becik\kocyk..

p.s pieluchy od3-6kg-bo nie kazdy szpital daje. no i kremik typu linomag(taki do pupy) albo mozna masc posladkową kupic-ale to na recepte robiona.
ja akurat uzywam pieluch "0" hihihihi ale sa jeszcze takie od 2 kg
 
Ostatnia edycja:
reklama
o, dobry pomysł z tym body i śpiochy..

u nas na porodówkę dla dzidzi każą zabrać:
rożek, a w nim ukryte: pampers, chusteczki nawilżane, kaftanik z niedrapkami, śpiochy, skarpetki i czapeczka. I to jest jedna porcja "na start"

A na potem każą więcej ciuszków przygotować... i właśnie z tym "więcej" mam problem bo nie wiem jakie rozmiary przyszykować.. ehh ;-) wybaczcie, pierwszy raz pakuję torbę do szpitala:-D
 
Do góry