reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

pochwalę się Wam, dzwoniła dziś babka z PKO BP, tam juz mamy pozytywną opinię odnośnie kredytu!
ups, sorry, nawet sie nie przywitałam... no więc dobry wieczór wszystkim!
Kasia - to będziemy się odwiedzać, mała przecież z Piotrkiem już się zgadała, dwa iatry latające, a Maciuś już na tyle duży że też będzie się z nimi gonił :-D a my chyba będziemy siwe po ich zabawie :szok:
kurde, dziś wracałam z pracy 2godz i 15min :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: trochę śniegu posypało i jak zawsze pieprza że "zima zaskoczyła kierowców". Pożal się Boże za taką zimę. Nienawidzę zimy. W ogóle coś w tym roku nie mam ochoty na Święta (nie to żebym marudziła, bo akurat mam dzis rewelacyjny humor), tylko sprzątanie, sztuczne uśmiechy do rodziny z którą człowiek się widzi od Świąt do Świąt :wściekła/y: beznadzieja. I jeszcze jest tak zimno, że nawet herbata z rumem nie pomaga! chyba se zaaplikuje podwójną dawkę :-D:-D
 
reklama
Dziuba to gratulacje:tak:!!!
dziewczyny u Was tez takie zaspy :shocked2::szok:????śniegu pełno , zimno...brr...mój maż jutro w końcu przylatuje, moze mnie rozgrzeje:rofl2:
 
WildWind - powodzenia i na pewno dobrze będzie :tak: Fajnie że prezent dla męża trafiony, nie ma to jak radość najbliższych :-) Strasznie zimno u ciebie brrr

Dziuba - super wieści! :-) No ja myślę że się poodwiedzamy koniecznie :-)

A moje dzieci oszalały z okazji śniegu - Maciek jeszcze jako tako, ale Piotrek wczoraj wracając z przedszkola się cały wytarzał i przemarzły mu ręce - potem był wielki wrzask i płacz że zimno (jeszcze jak to u nas zacinał śnieg i był straszny wiatr, akurat na nieszczęście prosto w twarz...). Wracaliśmy z przedszkola godzinę, a drogi na max 10 min... Piotrkowi 20 min zajęło przebycie terenu przedszkola (od drzwi do bramki w płocie) :-D Powiedziałam D. że dziś się zwalnia z pracy i go odbiera samochodem bo ja nie wyrobię z dwójką znów...
 
pochwalę się Wam, dzwoniła dziś babka z PKO BP, tam juz mamy pozytywną opinię odnośnie kredytu!
:-D:-D
kochana szerokim łukiem od tego banku!!! PEKAO S.A. też łukiem!!!
pewnego dnia spoznisz sie 2dni z terminem płatnosci i bedziesz musiala spłacić wszystko od razu... i jest jeszcze jest pare rzeczy na nie!
banki godne polecenia to:
-WBK
-mBank
-PBH
-ING
-BOŚ
Jezeli dostalas pozytywna opinie to w innych tez raczej dostaniesz:tak:
 
Cześć

Dziuba- ja też odradzam Ci ten bank, dużo się nasłuchałam i naczytałam na nich, wszędzie byle nie tam!!

Masakra z tą pogodą, ja jestem uziemiona w domu, temp u mnie to -12, śniegu tyle że bez szans żebym wyjechała samochodem a przejechać wózkiem to mogę pomarzyć.

Więc sprzątam w domu.
 
Gosia - to konie trzeba do sanek zaprząc :-D Ja właśnie ubieram portki z ortalionu i uciekam z młodą na saneczki! Może też jakieś bałwanka albo aniołka zaliczymy :rofl2: Normalnie białe szaleństwo mnie dopadło hihi.

A wczoraj była wigilia klasowa u DD, wszystko fajnie ale jak mnie chcieli wszyscy rodzice obcałowywać (a na codzień tylko dzień dobry albo i to nie) to tłumaczyłam że mam katar i nie będę się całowac :-p

Ja też dziękuję pięknie za komplementy, ale co do zdjęć to zawsze wyznaję zasadę, że 50% sukcesu to piękna modelka :tak:

buziaki i nara! :laugh2:
 
Kochane wiem, że jeszcze o tym nie myślicie, ale ja dzis juz chciałabym poprosić o 1% podatku dla Zuzi dziewczynki, która jest Majówieczką 2008 tak jak nasza Julianka Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" - OPP mała nie chodzi, ale pozatym jest sprawna umysłowo. Rehabilitację ma na koniach(płatną) i ćwieczenia w domu, rodzicom brakuje na prywatne wizyty, a lekarze państwowi nie bardzo potrafia małą i rodziców naprowdzić na prawidlowe leczenie:-(jej mama to "mamita"
 
Hej wszystkim,
Minka_12 myślę, że z tym 1% podatku to powinnaś się jeszcze przypomnieć. My wprawdzie w zeszłym roku oddaliśmy na przedszkole naszego synka (Stowarzyszenie przyjazna szkoła), ale nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli w tym roku pomożemy komuś innemu....
W Gdyni zimno i zima na całego, więc moi chłopcy radość mają nieziemską. Szkoda tylko, że na same święta ma być odwilż. Myślę, że dzieci zapamętałyby je właśnie ze względu na śnieg.

A choinki kiedy stroicie???

Póki co nie wiem czy i kiedy się pojawię na forum więc chciałabym życzyć Wam wszystkim (tak najprościej jak potrafię ale z całego serduszka) zdrowych i pogodnych świąt oraz spełnienia marzeń (nawet tych najskrytszych).

Pozdrawiam wszystkie mamy i maluchy.



 
My choinke stroimy w wigilie taką mamy tradycję w domu:tak: w tym roku również będzie nietypowo bo bedziemy mieli choinkę z ogrodu w salonie :tak:
 
reklama
No to już wróciliśmy na syrenie alarmowej. Całe osiedle na nogach. Było ok póki młoda nie zaczęła zagarniać śniegu łapkami. No i wtedy ryk, bo to białe mokre i zimne. Wzięłam ją na ręce bo na sankach jeszcze większy ryk i świńskim truchtem do domu. Aż całe plecy mam mokre. Jakoś inaczej to sobie wyobrażałam haha :sorry:

Izabela - dziękujemy za życzenia :-) I nawzajem! A choinkę też ubieramy zwykle w wigilię rano, ewentualnie z racji wyjazdu ubierzemy dzień przed.

Ktoś u mnie w pionie pierniczki piecze, aż całe mieszkanie nimi pachnie. Głodna się aż zrobiłam :-D I gwiazdki, co sobie na oknie powiesiłam, się przepaliły...
 
Do góry