reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej, hej :-)

jak takie słońce za oknem to od razu humor lepszy, prawda?
:-)

U mnie jak zwykle „rewelacje”...wstałam w poniedziałek, a tutaj „niespodzianka” na buzi
:-( Wylazło mi jakieś świństwo – podobne do sporej opryszczki, ale na policzku. Wczoraj byłam u dermatologa i okazało się, że to jakieś zapalenie gruczołów łojowych :-( dostałam dwie maści antybiotykowe – jedną na noc, drugą na dzień i mam się pokazać za 2 tygodnie. Podobno jest to spowodowane zaburzeniami w gospodarce hormonalnej, które mają miejsce podczas ciąży... ehh.... co jeszcze się do mnie przypęta?? Wrr

Iza – no gratuluję zdolnej i grzecznej Córy!
:-) Brawo!
I dziękuję za miłe słowa ;-) Mam nadzieję, że ta górka będzie wysoka i spadanie z niej będzie długie, szczęśliwe i wesołe ;-)

Powodzenia na plenerze i super pogody!
:-)

Ivi – super, że wyniki wyszły Ci dobre!
Ja również czuję mojego Malucha najbardziej po bokach
:-) Może to złudzenie tylko? :-) Ciekawa jestem, co Ci lekarka powie :happy:
Wiesz, ja też bardzo lubię Święta i związaną z nimi atmosferę. Ale chyba w tym roku nie będę się nimi cieszyć tak jak zawsze... trochę mi smutno będzie... pierwszy raz bez mojej najbliższej rodzinki...
:-(
Dużo zdrówka Ci życzę!

Marta – i jak tam się udało Mężowi? Sukces czy... ? ;-)

Ja również uważam, że to przedwczesne rozreklamowywanie Świąt to duża przesada! Jeszcze nawet listopad się nie zaczął ehh... Czy Polacy naprawdę muszą czerpać ze Stanów wszystko co najgorsze??

Cris – zdrówka, zdrówka, zdrówka!
Widziałam już kiedyś ten ukraiński Mam talent – dziewczyna faktycznie jest rewelacyjna! Brak słów!

Kasia_z – dzieciaki na pewno szybko się przyzwyczają i przestawią. Myślę, że wiele zależy od Pań przedszkolanek i tego, czy potrafią odpowiednio zająć Maluchy – tak, aby o tym wszystkim nie myślały.

Buziole i do następnego
:-)
 
reklama
dziewczyny wreszcie! byłam na kontroli u lekarza (pierwszego kontaktu) i mam oskrzela czyste :tak:teraz parę dni dochodzenia do siebie po chorobie i ... jestem zdrowa!! po 3 tygodniach chorowania!! Czuję się jak ptak uwolniony z klatki :-Dwreszcie będe mogła iść na spacer i powdychać świeżego powietrza:-D:-D

caroli - zdecydowanie zapytam ginki jak mały jest ułożony i jak to możliwe że czuję go po bokach .. Wczoraj tak szalał wieczorem że miałam problem z zaśnięciem :-D

Marciaag - jak poszło mężowi ?:)

miłej środy wszystkim :-)
 
Hej cioteczki!

Ivi - no to jak będziesz w pełnej formie to daj znać. Napisz mi też na priv jak tam do Ciebie dojechać :confused: Czy chciałabyś też aby Cię umalowała i uczesała moja wizażystka? Ja już mam kilka pomysłów na zdjęcia które pielęgnuję w głowie i czekam na możliwość wykorzystania :-D

Martynka - jeszcze raz dziękuję pięknie za miłe przedpołudnie. Zdążyłam przed DD :-).

Słoneczko, żółte liście, nawet nie wiecie jak mi to robi. Szkoda, że wczoraj tak nie było podczas sesji. No ale też nie było tragedii bo nie lało, lekko tylko mżyło, a mokra nawierzchnia działała jak naturalna blenda i przepięknie zmiękczyła i rozproszyła światełko. Efekty na stronie.... mile widziane komentarze pod zdjęciami, jak się komuś nudzi :rofl2:
 
No nie udało się.Musiałam dokończyć usypianie...

Cris pytałam o antybiotyk,bo ja ostatnio miałam tak zapchane ropą zatoki,że czysta ropa mi z nosa leciała i się tak zastanawiałam czy jakby mieli mi dać antybiotyk to czy będę mogła mała karmić,bo Oliwka jeszcze cyckowa jest...

iza piękne zdjęcia...Dobrze,ze drugi raz za mąż wychodzę :-)

ivi super,że już u Was lepiej.Daj znać po wizycie :-)

caroline a gdzie będziesz rodzić?Już coś postanowiliście?

No a my po spacerku obiedzie i zakupach.Jak ja lubię mieć samochód dla siebie :-) Oliwka teraz usnęła.Byłyśmy na placu zabaw i znalazłam taki z zabezpieczoną huśtawką wsadzam mała i bujam nie muszę jej trzymać żeby nie wypadła :-)

Może by któraś wpadła jutro na kawę albo cóś...

Idę posprzątać pobojowisko po pakowaniu przesyłek...

Jak Wam mija dzionek?

P.S Hurtownia bielizny, hurtownia rajstop, hurtownia skarpet, bielizna, bielizna damska, bielizna erotyczna Jakby któraś kiedyś coś chciała to o ceny proszę pytać,bo mam hurtowe a nie te widoczne na stronie :-)
 
reklama
Iza - Twoje prace jak zawsze cudne!!!

mój maluszek zdrowiutki i rozrabiający :tak:cale szczęście, wygląda na to że moje chorowanie mu nie zaszkodziło. Waży 950g (ginka mówi że jest ok), ilość wód płodowych prawidłowa. Ułożony jest już główką w dół :-):-)
 
Do góry