reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzień doberek

Jakiś flak jestem...Oliwka jeszcze przed spaniem się drze,ale z dnia na dzień coraz mniej :-) W nocy się budzi,ale i tak jest lepiej niż było.

iza Pati się już samodzielna robi :-) Tylko pozazdrościć...

ivi szkoda,że chora jesteś,bo byśmy Cię odwiedziły z Oliwką :-)

No a ja muszę dom posprzątać,a mam takiego lenia i mi się nie chce...
Już czekam na wiosnę...

A swoją drogą wczoraj poszłam z Oliwką po Grześka,bo akurat kończył pracę i czekając na niego weszłam do Jyska a tam już bożenarodzenie mikołaje świeczki bałwanki....z roku na rok coraz gorzej jeszcze wszystkich świętych nie było,a już mikołaje są :eek:
 
reklama
Marta - o rany ale mi teraz narobiłaś... ! Dorosłych już nie boję się widywać, ale z dzieckiem bym jeszcze nie ryzykowała. Ale musisz obiecać że jak już dojdę do formy to mnie odwiedzicie :-):-)

dziś Tymek zamierza mi wywiercić dziurę w prawej stornie brzucha :-D:-Dciekawe jak on jest ułożony że najbardizej po bokach go czuję? :-D
 
Ivi - w poprzek? :-D Ciekawie to musi wyglądać na usg.

Marta- ech jak ja nie lubię tego przedwczesnego szafowania świętami :crazy:

Zaraz na plenerek lecę, ciekawe czy coś z tego wyjdzie... A w sobotę sesja rodzinna, on + ona = dwie małe słodkie dziewuszki. Doczekać się nie mogę. Mam małego głoda na foty :rofl2:
 
ivi obiecuję :-) Oliwka też po bokach mi dawała,ale była głową w dół miała ją po lewej stronie a nogi po prawej :-)

iza to czekamy na zdjęcia :-) o ile się fotografowani zgodzą :-)

Ja też nie lubię jak za wcześnie w sklepach są już "święta"...Denerwuje mnie to...Brakuje tylko mikołaja chodzącego po ulicach,a jest dopiero 27 października...:eek:
 
a ja jestem może szalona, ale.... ja już się nie mogę świąt doczekać ;-)tej atmosfery, przygotować, choinki .... W sumie to nie iwem czemu, bo przed każdymi świętami jest u nas porządna rodzinna awantura o byle pierdółkę, ale trwa najmniej kilka dni i nikt do nikogo się nie odzywa;-) Ale jakoś to mi nie przeszkadza czekać z niecierpliwością na święta :-DNo i uwielbiam wprost szał świątecznych piosenek w radiu:-D:-D

Ja się jutro ginki dopytam jak on jest ułożony bo jutro mam kontrolę. Ciekawe ile ten mój smyk przybrał na wadze od ostatniej wizycie? Mam nadzieje że moje chorowanie mu nie zaszkodziło :tak:

Iza - Ty już powoli myśl nad naszą sesję brzuszkową ;-):tak:
 
Ja też lubię święta,ale mikołaje w październiku mnie denerwują...

Oliwka właśnie usnęła w swoim pokoju w łóżeczku i obyło się prawie bez krzyku.Chyba się już przestawia na inny rytm.

Kurde już prawie ciemno na dworzu...

A co tam u Was słychać?Jak mija dzień?

Ciekawe jak tam ana i Czaruś?
Cris a co u Was?
 
wpadam Kochane na chwilkę:-)

u nas po staremu,dzieci broją, a ja nadrabiam zległości w sprzątaniu:-p
wczoraj u lekarzabyłam, dostałam antybiotyk, sterydy do nosa i jakis preparat wykrztuśny:wściekła/y: w aptece zostawiłam mająek:crazy:
pogoda w ogóle nie nastraja mnie do niczego, a jutro znów sama, za to już memu lubemu zapowiedziałam, że w sobotę wychodzę! zmywam się do przyjaciółki, na lekcje włoskiego, takkoło 16, więc on sam będzie ich kładł:szok:mam nadzieję, że da radę-bo tojego pierwszy raz z całą rójką:confused2:
uciekam bo cośAntoś świergoli:cool:

wrzucm Wam siekawy link
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=GUANewh4arU"]YouTube - Występ z Ukraińskiego "Mam talent"[/ame]
 
Cris a karmisz Antosia piersią przy antybiotyku?Co do filmiku to talent niesamowity.Widziałam już w programie POLSKA I ŚWIAT reportaż o tej kobiecie i jej talencie.Można to oglądać i oglądać...

UWAGA
Grzesiek usypia Oli ciekawe czy mu się uda :-)
 
witajcie

u nas noc masakryczna:no: normalnie szał... Emuś zrobił rozpierduchę, i zadowolony dziś wstał:eek:
marta: to jest amokslikav i można go brać. juz raz go miałam, po tym jak Ritę urodziłam.

no, ale czujeę, że dopiero teraz mi puszczają zatoki, ale mam cały czas zmieniony głos od 3 tyg:szok:

taka fajna pogoda dziś, a my w domu musiy być:crazy::wściekła/y:
idę śmniadanie robić;-)
 
reklama
Cris - mam nadzieje ze twojemu mężowi uda się ich położyć. Ja ostatnio zostawiłam mojego i powitały mnie o 23 dwa skowronki... a raczej wyjce :-D Dałam buzi i poszli grzecznie spać od razu. :-D U nas nocki ostatnio lepsze - Maćkowi chyba zęby się zatrzymały. W sumie lepiej jakby wyszły ale chociaż się trochę wyśpię przed drugim rzutem :-D
Po zmianie czasu w przedszkolu masakra - wszystkie dzieci zrozpaczone, że ciemno i mam nie ma :eek: Piotrek na szczęście jakoś mniej płaczący, ale ogólny klimat jak na początku września. Pewnie parę dni i się przyzwyczają dzieciaki. :happy:
 
Do góry