reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Kasiu, bez gorączki, ale ja jestem przewrażliwiona po ostatnich jazdach. Też wychodziłam z katarem na dwór, myśląc że im dobrze zrobi i Pat potem tak mocno była chora. Takie ponad 40 stopni i lecące dziecko to mocny wyrzut sumienia...

Te foty Maćka jak sie turla - miazga hihi, totalnie zadowolony chłopak :-D

Ja z tych dwóch ewentualnie obstawiam Marka (bo mam fajnego kuzyna o tym imieniu).
 
reklama
Caroline - boziu jakie słodkie zdjęcia ma Wasz synuś! To pierwsze z rączką przy buzi albo to trzecie z.... hm... kaczuszką? :sorry2:;-) BOMBOWA pamiątka!!!

dzięki :happy: hehe :-) z kaczuszką :-):-) ale masz oko :-) super porównanie :-)

ZDRÓWKA dla Twoich Dzieciaczków!



Karolina - oj, współczuję podróży :szok: Nieźle długo... i męcząco. No ale Kraków wart tego :tak: Przepiękne zdjęcia malucha! :-):-):-) Z imienia głosuję za Frankiem :-)
No właśnie, Kraków wart tego! :happy:
Dzięki wielkie, zacznę chyba spisywać te głosy i zobaczę, co z tego wyjdzie ;-)

Ja z tych dwóch ewentualnie obstawiam Marka (bo mam fajnego kuzyna o tym imieniu).
ok, dzięki :-)
wynik głosowania na chwilę obecną to 1:1 :-)
 
Dzień Doberek :-)

Karolina gratuluje siusiaczka :tak:ja myślę iż cudownie że pierwsze dzieciątko to synuś, poźniej na dziewczynkę ;-)


oby juz nie padało:no::no::no: my od niedzieli już mamy znowu z naszą sunię!!!
Książe po miesięcu w szkole zorientował się, że brakuje mu 7ćwiczeń :laugh2: ale jeszcze nie ma planu jak by je zdobyć:-p

Buziaczki :-)
 
Cześć
Oliwia dopiero usnęła na balkonie.Językiem wywija na wszystkie strony świata coś na dole jej idzie i dojść nie może.Męczy się strasznie.Żel nie działa czopek na chwilę...
Czekam na kuriera i idę z małą na spacer.Za ciepło nie jest,ale chociaż słoneczko świeci :-)

caroline obstawiam Franka :-) zdjęcia maluszka są śliczne...

Martynka i jak urlopik mija?

minka no to dobry jest,że przez miesiąc nie zauważył braku takiej ilości ćwiczeń...A jak Wiktorek po powrocie do szkoły?

iza jak dzisiaj dzieci?Może bym Ci książkę podrzuciła i zrobiłam sernika to bym Ci trochę oddała?

abeja no to będziemy trzymać kciukasy...

cris co tam u Was słychać?Jak dzieci?

kasia zdjęcia super...Pewnie sobie troszkę odpoczęliście :-)

Idę ogarnąć dom...
 
Cześć, cześć :-)

wielkie dzięki za wszystko :-)
Zapomniałam dodać, że przez to, iż pochwaliłam się, kto mi prowadził ciążę jak jeszcze byłam w Krakowie, dostałam zniżkę i zamiast 300zł zapłaciłam 200 :-) dlatego tym bardziej się cieszę, że USG zrobiłam w Krakowie ;-)
Umieszczam jeszcze 3 zdjęcia, które zrobiłam z filmu, jaki dostaliśmy na płytce :-)
Widać na nich m.in. "wacusia" :-) i dużą stopę :-)

Uściski dla Was, zdrówka dla tych, co chorzy oraz miłego i słonecznego dzionka.
 

Załączniki

  • wacek.jpg
    wacek.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 22
  • stopa.jpg
    stopa.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 23
  • glowka z raczkami.jpg
    glowka z raczkami.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 24
Anja - no wiesz! :szok::rofl2::-p

Karola - no ten "wacuś" nie pozostawia żadnych wątpliwości :-D

Ale mam dziś huśtawki nastroju, ze skrajności w skrajność :zawstydzona/y:
 
no nie mam czasu, przez caly czas nadia i nadia :growl: maly kluskowaty gremlin:-D
no i szykuje nasz podroz poS - lubna:cool2:a to troche czasu zajmouje niestey bo nie lubie biur podrozy, zdzieraja tylko:rofl2:
oj duzo stresu
a generalnie BZ, same sziet every day:sorry:

jak tam chorowitki, nadi troche chrczezappodalamjej syropy z cebuli i to jaksiedziala w wannie, wiec byla mocno dziwiona:eek::eek::eek: co to za swinswo wypilatroche wyplula alenie uciekla gdzies w kat:confused2:
 
reklama
marta Wiktorek w szkole juz czuje sie dobrze heheh dawno zaległości nadrobione ;-)pierwszego dnia w szkole mia sprawdzian z klasy 2, poradził sobie świetnie 6 z matmy, 5 z polaka :tak: zważywszy że nie był w szkole tyle czasu i pisał z przysłowiowego marszu to rewelacja!
Juliannka zaczyna mówić ;-) na razie mówi: bam, be, mam , ja, mama, baba, daj, papa:happy:
 
Do góry