reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Kurcze, u mnie chyba emocje biorą górę, nie mogę spać, jestem nerwowa, ciągle mam przed oczami i w uszach ten Roberta upadek na podłogę i rozciętą głowę, brrrr.
Co chwilę dzwonię do Niego a On mnie uspokaja że czuje się już naprawdę ok i mam się nie martwić i odpocząć a ja nie mogę.

No nic, jadę do sklepu się odstresować, coś dobrego na obiadek zrobię i może mi przejdzie.

Jeszcze raz dzięki za troskę kochane jesteście.

pa
 
reklama
Gosia
ufffff..... aż mi ulżyło....dobrze że wiadomo jaki był tego powód, teraz mozesz być spokojna:)

Iza
zaraz wyślę Ci linka do oferty:)

ale najpierw pochwale sie co zajeło mi kawałek popołudnia dzisiaj:)

złożyłam łózeczko Michaliny i wstawiłam joje moje stare (góra z łózka pietrowego z zabezpieczeniem)..samam ztargałam je z poddasza....do tego małe przemeblowanko i obecnie sypialna część pokoju Michaliny wygląda tak :)



2qulohc.jpg


Michalina jest w niebo wzięta...od 40 minut nie wychodzi z łóżka hehehee
powiedziała że chce sie wkompac, kakao i spac hehehe

Powiem wam że jestem z siebie dumna że zrobiłam to sama...Darek się ze wstydu spali jak wróci wieczorem hehehehe
 
Ivi - a co z piesiem się dzieje?

Gosiu - może meliskę? dla spokoju ducha?

No to Michaśka już duża pannica, na dorosłym łóżku będzie spać. Gratki Martka, tylko za często nie pokazuj mężowi, że coś umiesz bo potem Cię będzie wykorzystywał hihih.

Dziewczyny help, bo mam problem. Pati znów zaczęła maltretować moje sutki - bolą jak ciągnie mleczko, znów zaczynają się robić pęcherzyki (potem pewnie porobią sie strupy i krew będzie leciała). Leczę się Bepanthenem, smaruję mleczkiem i wietrzę (przy synu latam z gołym torsem hihi).
Ale jest drugi problem - Pati ma na brzeżku języka takie czerwone coś, jakby się ugryzła w język No ale nie ma zębów więc jak? :szok: No i nie wiem co o tym myśleć - miała któraś z Was coś podobnego????
 
Ostatnia edycja:
gosiaczek dobrze,że mąż czuje się lepiej...może wieczorkiem wybierzcie się na spacerek dotlenicie się pogadacie a później do łóżka :-) smacznie odespać stresy

martka
pokój Michaliny super i jak czysto :-)

iza ja dzisiaj mam zajęcia w szkole rodzenia to zapytam tej położnej może powie coś mądrego :-) i wieczorkiem napiszę czego się dowiedziałam :-)
 
Marta pokój super, nie dziwota , ze nie chce z łóżeczka wychodzic:-D
Iza moze pleśniawki sie pojawiły:confused:, jeśli tak to aftin mógłby pomóc Pati.( no i sa tez domowe sposoby usuwania tych paskudztw:-D)
na początku maja one wlaśnie postac czerwonych plamek:-(.

a Izuniu jak juz nie dasz rady moze spróbuj nakładek silikonowych na sutki , chico lub aventu, sa dostępne w aptece , gdzies w granicy 20 zeta
 
Ostatnia edycja:
a co u mnie , postaremu :-Dcały czas Was podczytuje , ale czasem weny braknie , żeby coś naskrobac:-(.
mam tylko małą prośbę , czy macie może wzór CV w języku angielskim:confused:.

wzoru nie mam bo kazde CV jest inne jak chcesz to ci napisze bo mam chyba spora praktyke, pracujac 5lat na freelance wec napisalam jakies 500 CV:-Dkazde odpowiednie pod prace

he, he, he ja też..... no cóż chyba o jednym myślimy:-pteraz bedziemy wszystkie z ciekawości "umierać":rofl2:;-)

dla mnie to raczej czyzyk mieszkaniowy! zgadlam Iza ? dzialeczka, domek, nowe gniazdko?:tak:

Jestem, mężowi zrobili różne badania i puścili do domu, jechałam po Niego o 3 w nocy.
Leczy się od 3 lat na zakrzepicę, i najprawdopodobniej wczorajsze omdlenie było spowodowane tym że nie wziął swoich leków od 2 dni bo Mu się skończyły, jak się dowiedziałam myślałam że Go zabiję.A przyznał mi się dopiero rano.
Jak Go przywiozłam przespał się i niedawno wstał i pojechał do pracy, także nie jest źle, ale tyle co mi stracha napędził to szok normalnie..

No to ulga, bo te omdlenia w lazienkach ...to roznie z tym bywa, ale ze nie wziol piguly tojasne,ze tak sie zakonczylo:crazy::wściekła/y:
Niech cokolwiek robi mysli o TOBIE I FASOL-DZIECKU napisz mezowi to mu wszedzie, w lazience, na lodowce, w samochodzie:-D:rofl2:niech to bedzie mala obsesja:nerd:
 
anja78 bardzo dziekuje , skorzystam z milą chęcia z Twojej pomocy, bo jestem całkowicie zakręcona , swoje pierwsze i ostatnie cv pisałam 10 lat temu i jeszcze po polsku więc nie mam orientacji w tym terenie:-D i nape2wno duzo sie od tamtej pory zmieniło:baffled:
 
Ana - szukasz roboty? Powodzonka!

A to raczej nie pleśniawki, bo to jedna spora plama z boku jęzorka, jakby ugryzienie albo obtarcie?? :confused:
Nakładek używałam podczas pierwszych tygodni z Pat, mam nadzieję, że nie będzie tak źle bym musiała znowu ich użyć. Bo wyłam z bólu dając jej pierś i mleko mieszało się z krwią...
 
reklama
My już po szkole rodzenia.Dzisiaj uczyliśmy się jak komunikować się z dzieckiem w brzuszku:-) a na koniec mieliśmy napisać listy mama w imieniu dziecka do taty a tata do dziecka ja oczywiście zaczęłam płakać jak bóbr i nie wiedziałam co napisać...płakałam i płakałam nawet nie wiem czemu...
 
Do góry