reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzień doebrek

gosiaczek trzymaj się ,uważaj na siebie i fasolkę Twój mąż jest pod opieką lekarzy i mam nadzieję,że się nim dobrze zajmą...

Pozdrawiamy cieplutko :-)
 
reklama
A ja się nie mogę powstrzymać, wybaczcie, ale ostatnio zasypywana jestem dobrymi wieściami.
Jedna to ta, że mam mieć wystawę zdjęć w Sopocie, połączoną z poezją i muzyką - trzymajcie kciuki by wypaliło!!!!
A druga to na razie tajemnica ale nie mogę przestać suszyć zębisk... normalnie aż mam dreszcze i hormony mi się rozbuzowały :)))

Idę szorować dom żeby te emocje jakoś z siebie wyrzucić bo wybuchnę hahaha :-D.
 
witam z rana :)
ja dzisiaj sama ... maz w w-wie ... wroci pewnie dzis w nocy a jutro wieczorem od razu ma kolejne potkanie zluzbowe ... wiec znowu bede sama ...
no coz ... takie zycie ...

anja dobrze ze wybierasz sie do lekarza; nie chce cie straszyc ale moja tesciowa ma tak czarne nogi od zyl ze nie pokazuje ich nikomu absolutnie ... i nie dziwie sie ... widok okropny ... nie mowiac juz o problemach zdrowotnych ...

e-mamo faktycznie dawno cie nie bylo ... co u ciebie ? jak Julcia ?

gosiaczek ... co u meza ? mam nadzieje ze nic powaznego ? :no:

ivi ty zyjesz :szok: pewnie przy budowie caly czas latacie :-p zdazycie do koca miesiaca jak zaplanowane ?

izabelinada wystawa ... super ... podaj wiecej szczegolow :) a co do drugiej niespodzianki to nieladnie ... tak zaczac i nie dokonczyc ... :happy:
 
gosiaczku mam nadzieje że już lepiej z twoim mężem... a Ty również trzymasz się dobrze...
iza daj cynk gdzie i kiedy ta wystawa?? a druga wiadomosc to jaka jest??
 
witam o poranku, ja tylko na chwilkę, bo dziś mamy dzień rodzinny więc trzeba się sobą nacieszyć:tak:
gosiaczku: trzymaj się dzielnie i daj znać co z Twym męzem, staraj się być w miarę spokojna. trzymam kciuki za Was. może po prostu Twój mąz potrzebuje odpoczynku??w każdym razie bądź dobrej myśli.

iza:noe właśnie, zgadzam się z idzią, jak zaczynasz to kończ, bo my teraz ciekawe będziemy;-):-Dno i trzymam kciuki, za udanie się obydwu rzeczy:rofl2:

dobra uciekam, buziaki i miłego dzionka wszystkim życzę:tak::tak:
311s6cm.jpg
 
Nie mogę, wybaczcie, tajemnica, bynajmniej na razie... jak będę mogła to na pewno Wam powiem :)))

A z wystawą to na razie dzwonił pewien pan czy jestem zainteresowana tego typu współpracą, no i wysłał mi maila z opisem jak to ma wyglądać. No i oczywiście że jestem zainteresowana!!! Teraz muszę tylko czekać na konkrety i jak już będę wiedziała co gdzie jak i kiedy to na pewno dam Wam znać kochane :) Mam nadzieję, że znajdziecie czas by wpaść :-)
 
Dzień Dobry:-):-):-)

Gosiaczku czekamy na wieści o mężu, mam nadzieję, że to nic poważnego:tak:

Iza trzymam kciuki za powodzenie obydwu rzeczy:-) Na wystawę ja raczej nie wpadnę:-( chociaż bardzo bym chciała:-)


U nas nudy, nudy, nudy:baffled: aż nie wiem nawet co pisac:zawstydzona/y: wybaczcie:sorry2:
 
Iza ale super!!!!
sama jestem ciekawa TAJEMNICY teraz:-D

Sylwia u nas tez nudy, zabki ida, Nadus marudzi troche :sorry2:pewnie nad morze sie wybiore

Gosiu, odezwij sie bo sie martwimy:-(
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie:tak:

Gosiaczku mam nadzieje , ze przez noc wszystko sie unormowało i męzus ma sie lepiej , jeszcze następny niepotrzebny stresik dla ciebie, trzymaj sie cieplutko i mysl pozytywnie.
Dziuba a jak malutka? ząbki czy przeziębienie :confused:

Iza a co do dobrych nowinek na dzisiejszy poranek to rewelacyjnie go zaczęłaś, wielkie gratulacje, kurcze no no , chyle czoła:-D dla naszej artystki, nie ma co sie oszukiwac talent to ty masz i jakąś siłe w przebiciu, bardzo podobaja mi sie twoje fotki , szczególnie ten artyzm w tych aktach:szok:, super....

a co u mnie , postaremu :-Dcały czas Was podczytuje , ale czasem weny braknie , żeby coś naskrobac:-(.
mam tylko małą prośbę , czy macie może wzór CV w języku angielskim:confused:.

pozdrowionka dla wszystkich trójmiastek
 
Do góry