reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzień doberek


iza bardzo dziękuję za wszystko i te ciachooooo mniam mniam

gaddula chodzi mi właśnie o jakąś restaurację gdzie będzie można zjeść dobry obiad z deserem i do domu :-) Chcemy wziąć ślub cywilny i nie planujemy jakiś wielkich przyjęć.Byłam na stronce tego domu i menu mają smakowite :-)

idzia mnie też ciekawi ile czasu Grzesiek będzie tak nadmiernie o mnie dbał :-)

andzia kolejkami się nie przejmuj podczas rozmowy,bo conajmniej 60% tych osób nie nadaje się do pracy albo stwarza wrażenie,że się nie nadaje,a peirwsze rważenie jest najważniejsze.Trzymam kciuki żeby się udało no i żebyś lubiła swoją pracę,bo wtedy czas szybko leci i wogóle chce się do niej iść :-)

jkrzymka ciasta super wyglądają i ta biedronka :-)


Ja w nocy spałam dość dobrze i dzisiaj funkcjonuję już normalnie :-)
Zaraz zmykam wstawić pranie i poukładam trochę ciuchy,bo się mini bałagan zrobił...

Co do lulania dziecka w brzuszku to na ziemi robimy pozycję na pieska i bujamy bioderkami w koło kręgosłup lepiej troszkę wypiąć do góry Oliwia wczoraj na zajęciach się uspokoiła :-) w nocy nie testowałam,bo była spokojna :-)

Miłego popołudnia
 
reklama
A z tasiemcem to przenośnia :-D miałam na myśli Patisonka :-) że ze mnie wysysa kg.

jakas dzisiaj nie kumata jestem ... wybacz ze wczesniej nie zrozumialam aluzji :rofl2:
jablecznik (bo to chyba jest ? ) wyglada smakowicie :) narobilas mi ochote ... jesczze tak na cieplo z lodami i polewa czekoladowa ... mniam :)

mama w boju czyzbyc wreszcie sie wyspala ? :-D

marciaag ciekawe czy lulanie dzidzi zadziala na dluzsza mete ... :)
 
idzia działać pewnie nie zawsze będzie, jak dziecko ma ochotę na kopanie to i tak będzie kopać nawet całą noc :-)
 
Marciaaq ja już nie mogę doczekać się tych kopniaczków, a potem pewnie będę też kombinować żeby mi spać dało maleństwo.

Kasia z - zazdroszczę teściów, taki prezent, super.

U mnie spokój i dalej czyściutko, uff.
 
witam

kasiu, nono prezent wspanialy :tak:

ja sie kiepsko czuje bardzo bola mnie zylaki ktore mi wyskoczyly po ciazy, tak bardzo bola ,ze chodzic nie moge a wiadomo...tu nosic moja Dusie 10.8kg, zakupy, sprzatanko etc a ja jestem dentka. nskoczyly mi normalnie czrne since pod lydka:crazy: i na moje spacery po kilka km dziennie tego nie poprawily:sorry2:
Boje sie by mi sie zakrzepica zyl nie zrobila bo wtedy szpital:no::no::no:
 
Ostatnia edycja:
No Anja, nieciekawie masz bidulko, uważaj na siebie i chyba powinnaś czym prędzej do lekarza się wybrać. Wiem co to znaczy bo mój Robert ma zakrzepicę i leczy się od 3 lat non stop, musi robić badania krwi co miesiąc i codziennie rano kilka tabletek łyka. Nie ma żartów z żyłami, pędź do lekarza kochana.
 
boje sie by nie byla to zakrzepica bo wtedy rzattow nie ma a szpital jak sie ma malutkie dziecko i zero pomocy od rodziny to ....:-(,
w piatek ide do chir.naczyniowego i dooplera, cala imprez bedzie ksztowac 500:szok::szok::szok:
na NFZ moge sie zarejestrowac ...na marzec:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:po cholere ubezpieczenie place i to tyle kasy:angry:
 
Bardzo dobrze Anju zrobiłaś że już się zapisałaś, mój Robert ma zakrzepicę w żyłach głębokich w lewej nodze, to w sumie jeszcze gorzej bo nic nie widać a u Ciebie mówisz że są takie sińce pod kolanem, czasem wystarczy drobny zabieg i po wszystkim, nie martw się. Trzymam kciuki żebyś szybciutko wyzdrowiała.
I chyba musisz się oszczędzać, tzn nie chodzić za dużo, i raczej pozwalaj nogom odpoczywać, wtedy weź sobie jakąś poduchę i nóżki wyżej trzymaj od reszty ciała.
 
gosiu,przepraszam,ze wczoraj nie odp na sms-a,ale brakowalo mi czasu. teraz tez dopiero z nowego mieszkania wrocilismy:( mycie malego, kaszka i spac:(
 
reklama
Do góry