reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Gosiu, juz klada kafle. sufity zrobione, i generalnie juz 3/4 mieszkania wycekolowane. idą jak burza. tak po za tym mam dla Ciebie prezent i kiedy ja Ci go dam?? moze ktoregos dnia podjedziemy na kawe:) a ja od dzis na diecie jestem. przytylam jakies 5 kg odkad Jan wrocil:) caluje
 
reklama
Cześć Trójmiastki :-);-):tak:

Wpadłam do Was na chwilę żeby uspokoić Mamę w boju, że nie jestem jakąś nawiedzoną babą z supermarketu:-p tylko dawno nie udzielającą się w tym wątku uczestniczką forum.
Czasami do Was zaglądam (siła przyzwyczajenia i sentymentu:sorry2:) ale od dawna nie piszę, ponieważ moja córa ma już skończone 3 lata i tak jakoś odeszłam już od tematów dzidziusiowych.
Dziś w Tesco rozpoznałam Mamę w boju i jej rodzinkę i co nie jest podobne do mnie- zaczepiłam :rofl2:.
Ritka śliczności, mama kwitnąca, a mąż z Emkiem zniknęli wśród półek, to się nie przyjrzałam:zawstydzona/y:;-)
Mamo- wszystkiego dobrego i pomyślnego rozwiązania!
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:tak:;-):-)
 
Witam wieczorkiem

gosiaczek jeszcze trochę i maleństwo będzie kopać i kopać...ja też się doczekać nie mogłam i cieszę się,że kopie chociaż czasami jestem niewyspana i obolała :-)

anja dobrze,że umówiłaś się do lekarza.Niestety w ramach nfz do specjalistów czeka się długo,a choroba postępuje...

Ja upiekłam już mięsko czytaj wędliny na kanapki :-) i zaraz zmykam do łóżka.Mała dzisiaj była spokojniejsza i mam nadzieję,że w nocy też nie da mi popalić :-)

życzę kolorowych snów

do juterka
 
cześć e_mama :tak: nasze dzieciaczki nie tylko są w wieku dzidziusiowym :-) wiec jak masz ochotę zaglądaj do nas częściej :tak:
 
witam wieczorkiem:tak:
wpadam na chwilkę i uciekam, do mego ukochanego, co by się nim nacieszyć:-pno jak uż wspomniała e-mama, byliśmy w Tesco i zrobiliśmy sobie małe zakupy, obowiązkowo kupilismy pieluchy:baffled:
e-mama: co do naszego spotkania...he, he,he nie wyglądasz na nawiedzoną;-)tylko ja myślałam o rybach, i zupełnie się tego nie spodziewałam;-)stąd moja reakcja a, że dziś w ogóle mam opóźniony zapłon, tak więc moja reakcja mogła być zadziwiająca:rofl2:ale dziękuje za komplementy;-)no i jak zwykle mnie rozpoznają po córce:tak:mam nadzieję, że będziesz do nas częsciej zaglądać.
anja: mam nadzieję, że się szybko pozbędziesz tych żylaków.trzymam kciuki:tak:
jolu: bardzo dziękuje za przepis, mam nadzieję, że mi również wyjdzie takie pyszne ciasto:tak::-p

dobra uciekam, bo mnie już plecy bolą:baffled:do jutra Kochane i dobrych snów
3433_metoyou154.gif
 
U mnie koszmar, właśnie pogotowie zabrało mi męża, wrócił z pracy, źle się czuł, miał dreszcze, dałam Mu fervex bo myślałam że jakaś grypa Go może łapie, wstał poszedł na kibelek po wypiciu tego fervexu i nagle mnie woła że Mu słabo i mam dzwonić po pogotowie wyszłam tylko z łazienki do sypialni naprzeciwko a On został na kibelku, nagle słyszę grzmot, patrzę i leży na podłodze, Jezuuu, uderzył w listwę progową rozciął sobie łuk brwiowy, nabił śliwkę pod okiem, na szczęście oddychał, po minucie odzyskał przytomność, w tym czasie Natalia dzwoniła po pogotowie a ja Go cuciłam........Horror przyjechali po pół godzinie i Go właśnie zabrali.
 
Gosiaczku, to straszne co piszesz, oby to było tylko osłabienie, nic groźnego... Napisz co mu jest jak będziesz już cokolwiek wiedzieć.

Trzymam kciuki.
 
Gosiaczku , tak mi przykro, musisz byc silna, jestem pewna ,ze to nic powaznego.
Zamiana cisnienia, stres i np nagly spadek przy zalatwianiu moze powodowac omdlenia:-(wlasnie w toalecie, to dosc powszechne.
Bedzie dobrze, ale maz musi sobie zrobic wszystkie badania np usg przewodu pokarmowego, to bardzo wazne;-)

Trzymaj sie kochana i tlumacz sobie,ze to nic strasznego, OMDLENIA W LAZIENCE ZDARZAJA SIE DOSC CZESTO, SZCEGOLNIE FACETOM:zawstydzona/y:
Wiesz tak naprawse po 35 r.z przechodza juz mala menopauze a teraz stres i radosc,ze zostanie ojcem:tak: i zwyczajnie omdlal. nie stresuj sie wiec i duzo odpoczywaj;-);-);-)
fajnie,ze masz duze coreczki do pomocy:happy:
Mysl pozytywnie bo... fosolka musi sie zdrowo rozwijac!

Sciskam
 
reklama
Do góry