reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzień dobry cioteczki!

Martka - z opisu na gorąco widać, że wyjazd Wam się udał i wszyscy troje jesteście zachwyceni :) Ale pewnie dużo więcej tak się działo, opowiadaj... No i oczywiście wykażę się ignorancją i spytam co to takiego te wodery? (może jakieś foto poglądowe?).

Dziuba - no fryzurka piękna, piżamka także :) Chyba bym Cię nie poznała na ulicy :)) A jak mieszkanko się sprawuje? Już je oswoiliście?

Mama w boju - nikt tu słowa nie powie złego na Ciebie jako matkę, ja raczej pełna podziwu jestem za życie pod jednym dachem z tak ruchliwymi stworzonkami, tym bardziej że nie zawsze możesz liczyć na pomoc męża bo go nie ma. No i na pewno nie poisz meliską dzieciaczków codziennie.
Mam nadzieję, że udało Ci się troszkę odetchnąć i wypocząć, co w Twoim stanie jest wskazane.

Joluś - aleś się dziewczyno rozszalała :-D jakieś wypady, nocne tarmoszenie męża, disco, normalnie jakaś szesnastka w Ciebie wstąpiła :-).

Idzia - jak tam, bunt dwulatka nadal trwa? Jak sobie radzisz?

Jejku już nie pamiętam co tam się jeszcze u Was działo.... pamięć jak sitko, serio.
A u mnie spokojnie (nareszcie!!!). Tęskniłam już za rokiem szkolnym, gdy chłopy rano wyciekają do szkoły, Pat sobie spokojnie śpi a ja w koszulince sprzątam domek.
Teraz wezmę się za siebie, jakieś prysznicowanie, balsamowanie, tapetowanie, tapirowanie co by wyglądać jak tapir hihihi :)

Tak więc moc buziaków gorących z rana i miłego dzionka kochane!!!
 
reklama
witam z rana...

Cris, mam nadzieje, ze lawenda ujarzmila dzieci i sa od wczoraj super grzeczne i cichutkie:-D

matrka, ja uwielbiam Szwecje, no i ceny fajne, kto by pomyslam kilka lat temu,ze sie baedzie oplacalo do Sztokholmu czy Londynu leciec bo dzieciece ciuszki:szok:

Dziuba, super co w takich wloskach i bardzo fajnie wygladasz bez makijazu, ja bym nie ryzykowala np robienia sobie zdjecia w neglizu ( a napewno nie teraz haha)

U nas nic specjalnego...zabkowanie cd,:baffled::baffled:
Luki pracuej bardzo duzo, nerwowy i zmeczony, ja dzis w ramach psychoterapii ide sama do kina;-)
 
Witam mamusie
Martka super, że wypad sie udał, z tego co piszesz to identycznie w Norwegii, moze ceny wyższe , tam wszystko drogie:szok:, ale specyfika kraju taka sama.....szaro
a co do wychowania dzieciaków to też pełna ochrona :rofl2:
koleżanka kiedyś dała klapsa na ulicy swojemu dziecku i taka sie afera wywiązała , że byłam w szoku, żyją na totalnym lajcie i bez stresu wychowują dzieciaki.

Dziuba zdjęcie super, mamusia śliczna:-D

a my jeszcze walczymy z wirusem u Czarka , wczoraj byliśmy na kontroli , i trzeba jeszcze podawać antybiotyk, ale będzie oki i lekarz nie widzi przeciw wskazań , żeby polecieć do tatusia do Norwegii.
 
martka wow !!! super wrazenia z wyjazdu ... najwazniejsze ze sie udal no i ta pogoda ... gratuluje tez zakupow :) czekamy na wiecej relacji :) i podlaczam sie o pytanie o wodery ... pewnie mozna znalezc w internecie ale mi sie nie chce :-)
izabelinda wreszcie spokoj :) masz czas dla siebie :) pozazdroscic ... jak rozumiem Twoj maz pracuje w szkole ...
dziuba bardzo ladna fryzura ..
mama w boju i jak minela noc - wyspalas sie ? dzieciaczki spokojniejsze w nocy ?
ana oj wymeczy sie ten Twoj synek ... paskudnie go zpalalo ... ale dobrze ze mozecie leciec w gosci do taty ... kiedy lecicie ? na dlugo ?

u nas bunt w toku :) mala jest cala na nie ... wszystko jest zle ... tego nie zrobie, tam nie pojde ... w dzien sobie radze raczej bez problemu ... luzik ... najbardziej mnie stresuja wieczory i noce ... jak mala nie chce usnac bo chce ciagle "uli, uli" ... ale ile mozna dziecko tulic przed snem ??? ile razy przychodzic w ciagu pol godziny ??? a mala od bardzo mlodego wieku chodzila spac sama i przesypiala cale noce ... dawala nam odpoczac po jazdach z michalem :) a teraz sie zmienilo ... no nie moze byc caly czas dobrze ... ale wczoraj usnela wlasciwie bez problemu (maz kladl ja spac) a w nocy budzila sie kilka razy ale w przeciagu pol godziny a potem wreszcie usnela na dobre ...

tylko czemu ten budzik dzwoni tak w srodku nocy ... pobudka o 7 i wyszykowac syna do szkoly :)
 
Ostatnia edycja:
ooo, Ana, jesteś!!
witajcie babeczki, dziękuję za komplementy, faktycznie duża zmiana, ale już się przyzwyczaiłam :laugh2:
Martka, super że się wyjazd udał, ja byłam w Szwecji raz, miałam wtedy... hmm, no jakieś 10lat, wiec niewiele pamiętam... tyle że do sąsiada to sie szło i szło :laugh2: i że rowery zostawiają bez zapięcia, co dla mnie było nie do pomyślenia że nikt ich nie capnia spod sklepu :laugh2:
Anja, kurna my też zęby mamy ciąg dalszy, mała marudna aż się jej słuchać nie chce, dziąsła opuchnięte, smarować sobie nie chce dać, a dalszych zębów ni widu ni słychu... to znaczy słychu dużo, tylko ni widu! :crazy:
 
Hej Hej:-):-)

No proaszę jak wszystkie ładnie się melduja z rana:-):-)

Martka fajnie, że Wam się wypad udał:-) Ja jakbym musiała tak pod drzwiami stac to chyba para z uszu by mi szła ze złości:baffled:


A ja się obudziłam z bólem głowy:-:)-( I cały dzień do bani:baffled:
 
W internecie wodery to są spodniobuty dla wędkarzy, ale czy to o nie chodziło Marcie? Chyba że zamierza uczyć Chaśkę wędkowania :))

Idzia - tak, mój nadobny pracuje w szkole, a dokładniej w 4 :szok:. Dwa ogólniaki i dwa studium weekendowe. Bidul... Gdyby pracował w jednej szkole to z pensji nauczycielskiej akurat by na pampersy stykało.

Dziuba, Anja - szkoda że Wasze córcie tak przechodzą ząbkowanie... bo niektórym dzieciom zęby wyskakują a nawet nie zdążą zamiauczeć.

Ana - no to dużo zdrówka dla Cezarutka co by na wyjazd to taty był w pełni sił.

Hej Sylwia - też mi się to podoba, tyle tu ruchu się zrobiło :) A może łyknij sobie pigułę jakąś na ból?

Idę utłuc osę...
 
Cześć:happy:

mam dzień do dupy:baffled::-( właśnie się dowiedziałam że mi umopwy nie przedłuża więc po 18stym idę na bezrobotne :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kutwa jedna miała zadzwonić w ciągu 2 dni i gdybym dziś nie zadzwoniła to bym nic nie wiedziała:wściekła/y: więc zus muszę dziś obskoczyć i mops jutro :szok::wściekła/y:

mam ochotę tak po tej babie :sorry2:

chyba wieczorkiem się odezwe... mam doła:-(i nerwa:wściekła/y:
 
reklama
oj dziewczynki współczuje walki z ząbkowaniem, i wielkie buziaki dla dzieciaczków:tak:
idzia to widzę ,. że mała przechodzi bunt dwu-latka....:rofl2:wszystko na nie:-(
do mnie to nadchodzi wielkimi krokami, Czaruś coraz więcej mówi a to słowo NIE , TO CHYBA JEGO ULUBIONE:baffled:.
Jkrzymka trzymaj się , mam nadzieję , ze jakos wszystko sie ułoży

Iza z tymi osami to jakaś masakra , Czarka juz ugryzła daw razy , straż usuwała nam gniazdo z dachu i i tak jest ich full, mam ich dosyć

a co do wyjazdu to juz mam bilety zabukowane na jutro, mam nadzieje , że Czaruchna nie wykręci żadnej afery w samolocie:-D, najgorsze , że mam przesiadkę w oslo . z o 10 godzinie lot z gadńsaka do oslo , potem do bergen i tam o 15 jesteśmy na miejscu...
 
Ostatnia edycja:
Do góry