reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Cześć Wam.Mamo w boju, ale Ci zazdroszczę takiego wyjazdu, super sprawa taki wyjazd do kumpelki na parę dni.Dziuba to chyba już można powiedzieć że się zaczęło już na ostro jak goście przyjechali, teraz to Ci zleci ten czas błyskawicznie i zaraz będziecie świętować.Greenja to czekam z niecierpliwością z nowinkami ile waży Twój SkarbJa dzisiaj w końcu sama w domu, tylko z Natalią bo Emilia została wczoraj u teściowej i dopiero Robert dziś Ją zabierze jak będzie z pracy wracał, zaraz zabieram się za sprzątanie po moich gościach, kurde, mam już dość tych porządków ale jak mus to mus.Narazie pogoda nieciekawa ale powoli ma się robić podobno coraz cieplej i już na nadchodzący weekend ma być ponoć upalnie i cały sierpień też, zobaczymy czy się sprawdzi.
 
reklama
Dziewczyny, ten dzień jednak będzie całkiem miły - właśnie zadzwonili moi rodzice, że wyjeżdzają z Redy do mnie i porywają moje dzieci do pradziadków, co by sobie ich ciężarna córeczka odpoczęłą :-):-):-) Jednak lubię poniedziałki:-)
gosiaczku na pewno napiszę, jak się dowiem :tak: boję się trochę tego, co tam dzisiaj mogę usłyszeć...
 
oj, to bym Cię nawet do swojej walizi nie wepchnęł:-pja dzięki Bogu, nie dochodzę do takiej wagi, bo jak bym doszła...to nie wiem bo mam wzrostu tylko 153:baffled:
 
grenja: to jak taki wzrost masz to i tak mało ważysz:tak:he,he,he u mnie też 3 ciąza z rzedu i narazie przytyłam tylko 5kg:tak:więc nie jest źle:-)

gosiaczek: jak Twoje samopoczucie??kedy macie wizyte u gin??
 
no jak ładnie śluby wyjazdy i darmowe nianie do dzieci :-D

Grenia ja z 3 dzidzią ważyłam 83kg narazia zrzuciłam do 69,5kg tylko ja mam 165 wzrostu :szok: a gdzie moje 56kg?:-D

Dziuba ślub niebawem widzę ale fajnie :-) az se swój przypomniałam :tak: napewno będzie pięknie:-)

Mamo w boju też tak bym chciała wyjechać odpocząć od domowego chaosu :tak:

 
Wizyta dopiero 12 sierpnia, a czuję się jakoś dziwnie, ale nie chcę sobie nic wkręcać, dopiero 3 dni temu skończyły mi się dni płodne, działaliśmy prawie codziennie, okaże się z jakim skutkiem.
 
reklama
uuuuu Gosiaczku to trzymam kciuki coby sie udało fasolce zadomowić w brzuszku :tak:;-):-)
działamy codziennie ... ach gdzie te czasy :zawstydzona/y: Korduś nam często przerywa :wściekła/y::szok: ale jeszcze troche i będzie oki:tak:
 
Do góry