reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

może poczekaj do dni miesiączki, a jeśli się nie pojawi to zrób test?? no chyba, ze nie możesz wytrzymać, to sobie nie żałuj:-)chociaż jeśli to jest ciąża, to moze być we wczesnej fazie i może jeszcze być nie wykrywalna przez test.
a co do remontu....to ja po prostuu tego niecierpie:wściekła/y:całe szczeście, ze nie trzeba będzie cekolować:tak:bo ja umieram od tego pyłu:baffled:
 
reklama
hejka dziewczyny poweekendowo ;-)
Jak tam humorki? Chyba dopisują?! :-) U nas świetnie, spędziliśmy cudowny weekend na Słowacji tylko we dwoje. Normalnie spóźniony miesiąc miodowy ;-) Chodziliśmy po górach, podziwialismy widoki, wymoczyliśmy się w termalnych basenach i uprawialiśmy rożne inne "aktywności" :-D Było super ale strasznie się cieszę, że juz jestesmy w domu, bo stesknilismy sie bardzo za naszym małym zuchem, który został z dziadkami na majówkę :-)
najgorszy jednak był powrót do domu.... 250 km jechalismy 8 godzin!!!! W takim czasie jezdzlismy znad morza na Śląsk. SZOK!

Witam nową trójmiastkę! :-)

Wild - z Atnka to taki fajny kawaler sie zrobił ;-)
Chusta fajna. Ja miałam zwykłą z
chusta.pl - chusty nosidełka dla dzieci i niemowląt - Start

ale Zuzka nie bardzo lubiała się tak nosić. Zresztą... ona prawie wcale nie była noszona, może dlatego..
 
Wild wind, no co Ty!! Ja już mam dwie kobietki, teraz zaplanowany jest facecik maleńki, także jak plan wyjdzie to będzie Twoja kolej na kobietkę dla naszego Juniorka, hi hi.
Kurcze, padam z nóg, umyłam okna i wyprałam firanki, kurde, ale przejaśniało, a tu dzwoni mój telefon że o 17.30 dwie klientki na paznokcie przyjdą, masakra bo zmęczona jestem strasznie ale z drugiej strony dobrze bo przyda się parę złotych.
Zmykam teraz ogarnąć po obiedzie i czekam na moje klientki, wrrr.
 
kurcze, bylam z Martynią na spacerku na plaży, chodziłyśmy 5godzin w te i we wte, Brzeźno - Orłowo i z powrotem, nie moglam nigdzie usiaść bo jak się widoki nie zmieniają to ona krzyczy!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kupiłam jej wiatrak do wózeczka żeby sie czymś zajęła to zjadla go :nerd: :nerd: :nerd: tzn nie dosłlownie, ale caleńki obśliniony!!
a oto my na plaży:

 
my tez bylismy dzis na spacerku. bulwar 2 x przeszlismy i swietojanska tez 2. padam na ryj a maly sie rozkreca. krzyczy i krzyczy. mam dosc! po za tym ma zapalenie gardzielka:(
 
Hej dziewczynki:tak::tak::tak::tak:
kupiłam jednak tego teściora:tak::tak::tak: i jutro z rańca wieeelka próba:szok: aż sie boję :-( ale nie tego ze będą II ale że będzie I :-D:-D:-D:-D:-D:-D
moze mnie wysmiejecie ale ja już ciuszki na allegro ogladałam :sorry2::-Di kurcze zawiedzina bym była gdyby nici z tego mojego stresa wyszły:laugh2:
a co do objawów to dzisiaj miałam 37 stopni rano, mega bolace cycki i cały dzień we łzach:sorry2: no i nie dobrze mi teraz troche i bóle głowy- a" tam" bez zmian od półtora rygodnia wszystko tak samo.....:baffled:
Kurcze gosiaczek może oby dwie zafasolkowane co???????????:-D
wild wind ja sie piszę na dziewczynke dla Twojego przystojniachy:tak:a jak by był kawaler to zawsze Martysia jeszcze wolna hehehe:-D
trzymajta kciuki babole jutro dam znać co i jak:tak::tak::tak::tak::tak:
 
bede trzymac kciuki za test. mam nadzieje,ze beda 2 krechy. u mnie nie pojawialy sie dluugo. dopiero potygodniu od oczekiwanej miesiaczki pojawila sie druga slabo widoczna krecha. teraz sie modle, by nie bylo ich znow hahahahaha

dodaje fote mojego przystojniaka z innego ujecia



 
jaki On śmieszny!! to ja sie już piszę na takiego ziecia jak Antoś!! :laugh2::laugh2:
Agniesia, oby było zdrowe, a ciuszki na Allegro... ja w ciąży kupiłam małej sukienkę na 92 :sorry2::sorry2: nie mogłam się powstrzymać taka piękna jest!!!!
 
reklama
Cześć babeczki!
wróciliśmy....

nie wiem od czego zacząć:baffled::sorry2:

może od tego że żałuję że kiedykolwiek cokolwiek napisałam na forum.
Może źle zrozumiałam idee tego miejsca..a może pomyliłam trójmiastki ze styczniówkami:baffled:...pewnie to moja wina, że w złej chwili chciałam sie wygadać i napisałam o tym także tu:zawstydzona/y:.....
..... może ktoś mnie tu podczytywał.....w sumie wolno...... a może któraś z was tej osobie doniosła (po podobno tak było...ja nie oceniam, bo koleżanka (Dorota Kalicka z Sopotu:-D:-D:-D to bajkopisarka).... w każdym bądź razie zamieniam sie teraz w Martę, która na trójmiastkach jest tylko mamą Michaliny i nic więcej.....i tak powinno być od początku..poniosło mnie.....

dodam ostanie cos od siebie jako Marty, która ma też inne życie prócz bycia mamą....(zarzuciłam was moimi problemami z wlasnej głupoty wiec nalezy sie wam to teraz, bo może ktos sie na prawdę przejął).... miedzy nami już ok.... przed wczoraj wyjechaliśmy sobie i wszystko wróciło do normy...prawie.... przeprosił za słabość i chwilowe zacmienie umysłowe heheee:-D:-D:-D.... teraz chwila na luzie bo pojechał do Krakowa, wróci i będziemy sie dalej godzić:-p:-)

Amen
na tym kończę wieści mojego zcia prywatnego...bo to podobno nie miejsce na takie rzeczy...prawda Dorotko???

tak więc idę nadrabiac zaległości w czytaniu:tak::tak::tak:

p.s. Imię i nazwisko podałam celowo i z premedytacją:rofl2:.... może na prawdę któraś z was ją zna hehehehehehehehehe

p.s.2 miłej lektury Dorotko...
 
Do góry