reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Ania
Antoś jest słodki...świetny z niego koleś:tak:

Aga
trzymam kciuki aby bylo po Twojej mysli...i czekam z rana na wieści....bedzie co ma być i na pewno dacie sobie radę:-)

hehehe no to tyle na dzis z moim nadrabianiem zaległosci..... oczy mi wysiadaja tyle naklikałyscie....

jutro postaram sie doczytac,..jak mi mała da, bo wiecznie mi cos gada nad uchem i czegos ode mnie chce..tylko wieczorami mam spokój:-D

miłej nocki
 
reklama
Hej Laski
Kurde ale ze mnie jedza, obiecalam Was nie zaniedbywac-jak to uczynilam podczas dlugiego weekendu, a tu cholera znow wczoraj zniknelam:baffled: przepraszam, ale ta pogoda taka cudna ze nie mam sumienia siedziec przy kompie-ale widze ze duzo nie naklikalyscie tak wiec pewnie i Wy korzystacie ze sloneczka :-)

gosiaczek-trzymam kciuki za wymarzona, upragniona dzidzke :-)i masz racje-babinca nie ma co "hodowac" hehe, najwyzsza pora na malego kawalera ;-) !! No i mam nadzieje ze Wasze problemy rozwiaza sie pomyslnie- i to lada dzien :-)
p.s. ciesze sie ze Feliks dochodzi do siebie :-)

Agnieszka-koniecznie daj znac jak wyszedl tescior :-) no i mam nadzieje ze pozytwynie, czyli ukaza sie na nim II :-) tym bardziej ze tak sie na to nastawilas!!

Dziewczyny jakbyscie obie byly zafasolkowane-to rzeczywiscie maly wyleg pociech sie szykuje na forum-fajowo :-) Antoska bedzie miala nowych kompanow do wspolnych zabaw, bo Kubus, Michalinka, Martyska, Zuzia, Antos, Ritka, Emanuel (przeprazam jak kogos nie wymienilam) stanowia juz dla niej zgrana paczke :-) gosiaczek-Twoich dziewczyn nie wymienialam, bo juz dorosle z nich panny :-)

Aniu -sliczny Smerfus z Antosia :-) biedaczek-mam nadzieje ze szybko sie wykuruje z tym zapaleniam gardelka...

Dziuba-super zdjecie :-) Martynka rosnie jak na drozdzach, i jaka dama z niej-no no :-)

Martka ciesze sie ze miedzy Wami zaczyna byc ok- w koncu to Ty masz byc szczesliwa!! Jednoczesnie strasznie mi przykro ze zawidolas sie na trojmiastkach :-(
 
witam porankowo:-)

martka: bardzo się ciesze, że sytuacja między Wami się unormowała;-)w sumie to miałam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia:-)jeśli chodzi o rzeczy pisane na forum....to niestety Twoja znajoma się pomyliła... bo każdy piszę co chce i na co mu jego wnętrze pozwala, jest przecież coś takiego jak wolność osobista... przecież nikt z nas nie zaatakuje Darka...bo Cię skrzywdził itd. tak więc skoro ona, jest taka madra to nie powinna nawet słowa pisnąć, skoro jej się to nie podoba:no:no, ale różni ludzie się tu znajdują...a może ona ma jakiś nick swój??w każdym razie nowa martka niech sie tez u nas pojawia:-):-):-)he,he,he...człowiek to zawze wie jak komuś jeszcze "dołożyć" a nie pomóc:no::no:

aga: trzymam kciuki i czekam na wieści....:-)

gosiaczek: a jak Twoje samopoczucie??


uciekam...mójj kochany ma dziś urodziny, musze mu coś przygotować:-)ale najpierw ubrać się musze:-)
 
Martka, ostatnio pisalaś że podjęłaś decyzję za Darka i postanowiłaś jednoznacznie zakończyć Wasz związek, a teraz takie wieści, super!! tzn ja nie wie czy bym tak postąpiła, ale skoro jesteś szczęśliwa to najważniejsze i cieszymy sie Twoim szczęściem!! :laugh2::laugh2::laugh2: ja wiedziałam że prędzej czy później on zrozumie co narobił!! jedno jest pewne - masz wielkie serce!! życzę Wam żebyście jak najszybciej znowu byli taką szczęśliwą parą jak przedtem!!
 
a co do tej szanownej Doroty - jeśli wciąż czytasz nas - to wiedz dziewczyno ze jesteś zołza, jeśli swoim znajomym takie świństwa robisz...

gratulacje dla Emanuelka z okazji pierwszych prób poruszania się na zworaczka!!
 
Hej Wam, no nieźle Martka z tą znajomą, zołza z Niej i tyle.
Gratulacje dla Emanuelka!!
Moje samopoczucie, hmm, w sumie bez zmian, martwię się mocno bo mojego męża boli od tygodnia kręgosłup i coraz bardziej Mu dokucza, dzisiaj w końcu poszedł do lekarza, zobaczymy.
A ja czuję się dziś całkiem normalnie, tylko te sutki mnie bolą jak się je dotyka, kurcze, nawet delikatne otarcie ich bluzką albo jak jeszcze leżałam w łóżku to jak czymś dotknęłam to ała. Nigdy nie były aż tak wrażliwe, dziwne, może dzisiaj jednak kupię test i jutro bym zrobiła.
Jadę dzisiaj na spotkanie w sprawie pracy, miałabym robić pazurki w fajnym salonie na chełmie, to obok miejsca pracy mojego męża, więc moglibyśmy jednym autkiem dojeżdżać, może się to nawet opłacać wtedy, bo niestety pierwsza wypłata w nowej pracy u Niego będzie dopiero pod koniec lipca a mamy maj i jeśli nie znajdę pracy to chyba zęby w ścianę.Ale z drugiej strony patrząc, na pewno nie uda nam się tak zgrać żeby codziennie jeździć razem do pracy a to 35 km w jedną stronę więc na paliwo na miesiąc wydam ok 700 zł, a, już sama nie wiem co robić.
Zmykam się kąpać, muszę sobie pazurki ładne zrobić u rąk i u stóp, żeby ładnie wyglądać, może od tego będzie zależało co dalej ze mną.
Miłego dzionka Babeczki.
Dzięki że jesteście, przynajmniej Wam mogę się wygadać. Pa
 
cześć babeczki!!!!!!!!!!
no niestety:-:)baffled: jedna krecha:crazy: już sama nie wiem co o tym myśleć, bo piersi mnie bolą i mi nie dobrze z rana i po południem i wcinam tyle co nigdy ach....chyba jutro się wybiore do tej mojej szarlatanki bo co jak co to chyba potrafi ciążę wybadać a jak juz wybada to zmienie lekarza:-p
marta strasznie się cieszę że już ok :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-)wiedziałam ze zrozumie swój błąd...
A co do Dorotki:baffled: no commments ...
Cris gratki dla Emanuela:tak:
gosiaczek oby wszystko ułożyło się po waszej mysli i problemy szybko się skończyły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wild wind cudny smerfuś:-)
Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam a jak tak to przepraszam
miłego dzionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
gosiu: trzymam kciuki:-)nech wam sie wszystko uda:tak:wiec powodzenia dzisiaj na rozmowie;-)no i w fasolkach powodzenia:-)

aga:gdzie jesteś?? jak Twój test??


Emuś dziękuje za gratulacje:-)ja już w ogrodzie wywiesiłam pranie, jest pięknie i ptaki pięknie śpiewają:-)cudnie jest
 
reklama
Do góry