reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

częśc kobietki:-)

u nas zawierucha, bo dziś małej urodzinki obimy, więc 2 dni przygotowań:-ptak po tym to, mamy się bardzo dobrze, ja mam cały czas katar i chodze zasmarkana:baffled:ale nie jest już tak źle:happy:

martynka: termin mam na 6.11. wg usg-gin mówiła, żeby się tego trzymać, a pierwszy terin to 22.10:-D

martka: fajnie, ze sie pojawiłaś:blink:dobrze, ze się tak bawisz, troche relaksu, nie zaszkodzi:-D

dziuba: praca maisteska napewno nie ucieknie:-)więc się nie musisz nawet śpieszyć:laugh2:a jak tam prezenty??;-)

małgosiunia: miło, że wróciłaś...no to teraz z górki będzie, te pare dni-szybko mina i Twój mężuś wróci:-D

dobra uciekam sie przygotować, jeszcze pare rzeczy musze zrobic.
pa i miłego dnia:-)
 
reklama
ale ten czas leci, są już nowe styczniówki... a jeszcze tak strasznie niedawno to ja byłam "przyszłą mamą styczniową 2008"...
idę do kuzynki, uzgodnimy co z moją suknią ślubną, jutro przymiarka w salonie i chyba zaczynamy szyć!! :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Dzien dobry Laski :-)
Przez ten dlugi weekend Was zaniedbalam, ale mam plan to wszystko nadrobic :-)
Tym czasem przesylam usmieszki na mily poczatek dnia!! :-)
Wlasnie czy nie odczuwacie zlosci jak patrzycie na dzisiejsza pogoda, jutro ma byc ponoc ponad 21 stopni!!! kurde majowka przyznajmy taka sobie, a teraz jak wszyscy maja obowiazki prace to jak na zlosc zrobilo sie pieknie, cieplo i slonecznie:wściekła/y:
 
Czesc Dziewczynki
Dawno sie nie odzwywalam ale bylam tydzien u tesciow kolo Lublina. Troche wypoczelam i sie dotlenilam :) No i dzisiaj pierwszy raz od 3tyg w pracy (mialam problemy z cisnieniem ale teraz lykam 3 razy dziennie tablety i jest ok) troche mi sie nie chcialo bo ciezko wstac na 7.
 
Witam Babeczki, ja po długim weekendzie zmęczona jak cholera, razem z mężem robiliśmy różne prace w ogrodzie, czysta łopatologia, hi hi. Kręgosłup wysiada.
Mąż dziś pierwszy dzień poszedł szykować się w nowej pracy- mam nadzieję że w końcu skończą się nasze problemy, ale może być i tak że to dopiero początek problemów będzie, cholerka, nerwówka.
Feliks już zdrowieje, wczoraj nawet wzięłam Go na smyczce na spacerek, bo już szajby w domu dostawał tak chciał wyjść, miał radochę, śmiesznie się zachowywał, a potem na grilu na tarasie był cały czas z nami ale nie odchodzi od domu na szczęście.
A, no i coś jeszcze, dziwnie się czuję, jakoś inaczej niż zawsze przed okresem więc może się udało??
 
witajcie Kochane,
a ja wczoraj odprowadzilam tate na pociąg z mamą, bowrócił do pracy do Świnoujścia, a potem chodzilyśmy 6,5 godz po Galerii, potem jeszczde spaer wieczorny z psem i przyznam się że bylam tak padnięta ze o 21 już chrapałam do góry brzucehm!!
ostatecznie mkupilam małej dwie bluzeczki zielone do spodenek zielonych bo ma takowe i kurtke na zimę, białą z Reserved, bo była przeceniona z 89 na 34,50
dla siebie jak zawsze nic, chciałam klapki na lato ale jeszcze poczekam, może za miesiąc też przecenią :laugh2:
 
gosiaczek, trzymamy kciuki żeby się udało!!
mary, uważaj z ciśnieniem, ja już sie przekonaŁAM ŻE TO POważna sprawa, a Ty w ciaży jesteś, wiec tym bardziej uważaj na siebie!
 
Dziuba no to znowu zaszalałaś w tej Galerii, muśmy tam byli w sobotę po obiedzie na pysznych lodach w Gelatomanii, trochę polatałyśmy z dziewczynkami po sklepach ale niestety nasza obecna sytuacja wymaga ostrych cięć budżetowych więc z zakupów nici przez jakiś czas.
Dzięki, trzymajcie kciuki koniecznie.
 
witam w piękny słoneczny dzionek:-)

dziuba: suer,ze na taka przecene trafiłaś;-)ja dziś mam misje...musze kupić męzulkowi prezent... bo ma jutro urodziny:laugh2:ale za cholere nie mam ppomysłu:baffled:

gosiaczek: powodzenia, napewno będzie dobrze, głowa do góry:tak:a w gelatomania lody sa najlepsze;-)tylko we włoszech jadłam lepsze:-)

andzia: z ta pogodą to po prostu ironia i kpina:-)ale najważniejsze, zeby teraz ciepło było:-)

aga: napisz jak tam wizyta u ginekologa:-)czekamy na sprawdozdanie:laugh2:

ciekawe co tam u martki??

dobra uciekam pranie rozwiesić i obiadek zrobić, męzuś chory więc jeszcze jemu musze pare rzeczy przygotować- ja nie wiem jego to sie zawsze jakiś wirus czepi:wściekła/y::wściekła/y:
no, u nas nowości, bo w czerwcu zaczynamy remont łazienki....grrr ale bedzie w domu sjgoan:no: niestety inaczej nie da rady tego zrobić:rofl2:
miłego dnia wszystkim:tak::-D
 
reklama
Mamo w boju, serdecznie współczuję tego remontu łazienki, niedawno to przeszłam, ale potem za to jest super, powodzenia i cierpliwości.
Jak myślicie czy mogę już dziś np. zrobić sobie test? Miesiączkę powinnam dostać 9-10 maja, więc jeszcze kilka dni mam ale pierwszy raz tak bardzo bolą mnie sutki i jakoś mi niedobrze było wczoraj i dzisiaj rano, nigdy tak nie miałam, hmmm.
 
Do góry