reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

"mam pytanko Martka czemu wszyscy maja w dolnym lewym rogu dwie kartki , żółtą i czerwoną a ja nie?"
Napewno Ty nie widzsz bo sama tez u siebie nie widze chyba tak musi byc :)
 
reklama
chyba juz wiem o co chodzi z tymi karteczkami
uzywa sie ich chyba wtedy ja ktos naruszy prawa (regulamin) forum :-) chyba o to chodzi
i dlatego zalogowany uzytkownik ich nie widzi bo sam sobie nie moze dac
 
"mam pytanko Martka czemu wszyscy maja w dolnym lewym rogu dwie kartki , żółtą i czerwoną a ja nie?"
Napewno Ty nie widzsz bo sama tez u siebie nie widze chyba tak musi byc :)


one są do dowadania złych i dobrych? punktów osobie..za pomoc bądz cos tam innego.... ..a raportowanie złego postu to ten znaczek z wykrzyknikiem..i on dziala..a te kartki nawet nie sa tlumaczone i cos mi sie wydaje że były one po prostu w "pakiecie" z programem do obsługi forum hehehheee...
szczerze mówiac to nigdy sie nad nimi nie zastanawiałam...hehheee.... ale widzialam gdzies na jakims forum ze ludziska mieli takie dziwne punkciki za cos tam...moze to tu tez działa???

bede musiala sie dowiedzeić hehee
 
ale jaja..mala wywlekla dzis z szafy sukienke co nosilam jakos po podstawówce..szkoda mi bylo ja wyrzycac bo to Benetton....i wiecie co?...ja w nia wlazlam...w szoku jestem normalnie..teraz bardziej jako tunika moze robić..ale sie mieszcza bez problemu...w końcu jakiaś optymistyczna wiadomość hehheee

Michalina była dziś pod koniec dnia tak marudna że miałam ochote ja wystawic za okno.....to chyba ta pogoda.... do kitu...i u nas ma tak byc jeszcze ze 2 tyg. normalnie nic tylko sie wieszać:-(...wiosna.. gdzie jesteś????..i te nasze biedne bociany...ona zamarzną chyba w tych gniazdach??:baffled:

miłego wieczorka
 
No widziałam na fotkach tutaj i w NK że Ty Martka też raczej drobna jesteś, ja z moimi dziewczynkami też mamy kupę ciuchów wspólnych, hi hi. Młodsza Emilka tylko wdała się w tatusia i szersza trochę w bioderkach i brzuszku jest, ale Natalia to kopia mnie, figura też.
 
reklama
Czeć Kobitki!!!!!!!!!!
IZA Wielgachne gratulacje cudna córeczka-śliczna po prostu:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Ale slicznie słoneczko świeci:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: w końcu:-):-):-):-)
Wczoraj miałam ciężki dzień, a mianowicie tesciów na obiedzie:baffled::crazy::-D
na szczęście szybko pojechali choć nie powiem-nie było źle;-)
A dzisiaj mamy w planach długi spacerek a na obiad samorobną pizzę-ciekawe co wyjdzie z tych naszych planów hehe
 
Do góry