reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Mary a ja wczoraj zachwalałam słońce a u mnie tęż nie za ciekawie dzisiaj wygląda:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Martnka polecam krawcową na chyloni, prawie cisowa , szyła suknie dla mojej koleżanki i była zadowolona(wizuanie i cenowo, dwa lata temu skasowała ja 800 stówek):tak:, oprócz tego wiem , że szyła dla tych najbardziej znanych salonów w Gdyni, widziałam sesje zdjęciową z jej projektami i nawet miala pokaz mody w Redzie, szałowy :-D byłam pod wrażeniem:tak::tak::tak:.
pani Lidia
ul:chylońska 191
tel:501-139-291
( TO JEST TAKI DUŻY PAWILON)
 
Ech, jakaś chmura się oberwała nad Gdynią, szaruga totalna... a rano mgła była jak mleko gęsta, bloku z naprzeciwka nie widziałam. Dobrze że zdążyłam z psinką na siku wyjść i nie zmokłam.

Poprzedniego postu nie mogłam dokończyć, próbowałam 3 razy i mi się odechciało :)) Najważniejsze czyli link jest a zdjęcia niech mówią same za siebie...
 
No pogoda straszna :-( Najchetniej bym sie do lozka walneła i olała to :-) he he he.
Izus malutka przesliczna, jak mozesz napisz jakas relacje z porodu w redłowie w mamuskach z Gdyni :-)
Dziewczynki dziekuje za namiary na karawcowe i fotografów i czekam na wiecej, moze macie sprawdzone jakies na "własnej skórze" ?? Jak ktoras ma jeszcze jakiekolwiek namiary to poprosze.

Ps. Czy ktoras słyszała o fotograf/kamerzysta Klara Langa?? Na innym forum pare osob pisało, ze jest dobra i bierze 1000 za kamere i 500 za zdjecia, ale nie moge znalezc na nia zadnych namiarów.
 
Izabelinda, gratulacje ogromniaste!! Patrycja słodziutka ślicznotka. No i proszę napisz coś więcej, jak przebiegł poród? Jak duża jest Patrycja?
Mój Feliks, baardzo powoli dochodzi do siebie, dzisiaj rano dopiero troszkę wody popił i zjadł troszkę karmy suchej i parę kawałeczków z puszki, bardzo boli Go ta nóżka i ogonek, byłam z Nim dzisiaj u weterynarza na zastrzyku i zmianie opatrunków, było ciężko ale jakoś przeżyliśmy, jestem cała podrapana, bronił się jak Mu dotykał lekarz nóżkę i ogonek, ma spuchniętą i całą w siniakach, ale już jest lepiej niż wczoraj, jeszcze jutro znowu na zastrzyk i opatrunki, a potem za tydzień na zdjęcie szwów.
Moja Emilka dzisiaj u koleżanki na noc zostaje, Natalka coś chora troszkę Ją gardło boli i źle się czuje, a Robert w delegacji będzie dopiero dziś w nocy.
Zmęczona jakaś jestem i nic mi się nie chce od wczoraj po tym wszystkim nie mogę się pozbierać.Ale zakupy zrobiłam, zupka pieczarkowa z lanymi kluseczkami już zrobiona i zjedzona, zostało mi posprzątanie domu, ah, idę do roboty, narazie.
 
NO całe szczęście , że zaczął coś jeśc, troche to potrwa , ale napeewno wydobrzeje:tak:jak to mówia do wesela sie zagoi.....
38pw.gif
 
reklama
no właśnie byłam Go nakarmić, leży sobie teraz u nas w sypialni na łóżku i zjadł znów troszkę i popił wody.A jak mądry jest, On zawsze załatwiał się tylko na dworzu, i jak Mu się chciało to stawał przed tarasem albo drzwiami wyjściowymi i miauczał, a mój drugi kot pers to tylko do kuwety bo nie wychodzi, no i Feluś dziś wstał z łózka i poszedł do kuwetki zrobić siusiu, wie że nie może wychodzić, ale w szoku jestem bo nigdy nie załatwiał się do kuwety a tu nagle wie do czego służy kuweta.hmm. Cieszę się że zdrowieje. Tylko stracił tyle krwi że jeszcze kolor stracił, normalnie jest taki różowy- tzn skórę ma różową a od wczoraj dosłownie biały, no i zimny jakiś. le to chyba musi potrwać zanim się wszystko zregeneruje.
 
Do góry