reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Gosia
szok.... ale ja byłam swiadkiem czegos podobnego....koka kumpeli chciała wyjsc z domu i drzwi od tarasu były rozszczelnione..chiała wyskoczyc..i zawisła..ale nie miała tyle szczęścia co Twój..bedzie dobrze

az zapomniałam co chciałam napisać:baffled:
 
Kurcze...zmartwiona jestem :no:Kuba zrobił kupę wycieram mu tyłek a tam krew na papierze:-:)-:)-(
wytarłam go obejrzałam sobie "tyłek" dokładnie a tam ze środka jeszcze się sączyło cholera od czego to może być:-:)-:)-:)-(
 
Marta dzwoniłam-i tak jak myślałam-przy twardej kupie może tak się zdazyć:baffled:
Ale się wystraszyłam:no::no::no::no::no::no:
dzięki;-)
ale chyba i tak się z nim przejadę do lekarza w poniedziałek-dla pewności.
 
reklama
Aga no to dobrze ze to tylko to, bo już myślałam że może hemoroidy czy coś:-( Ale na szczęście to tylko zatwardzenie:-)
Gośa biedny ten Twój kotek, takie to smutne.... Całe szczęście ze przeżył to wszystko, teraz będzie już tylko lepiej:-)
 
Do góry