reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub mam małych alergików

Podzielę sie z Wami moją radością.Kuba do tej pory pił Bebilon Amino,bo nie tolerował mniej zhydrolizowanego mleka(typu Nutramigen,czy pepti) a od kilku dni pijemyBebilon Pepti i jest OK.:-D:-D:-D
 
reklama
jak tak poczytalam Wasze posty to stwierdzilam ze my mamy o niebo lepiej...az takich duzych problemow nie mamy..wogole to tez mi lekarze caly czas mowili ze testy to po 3 roku zycia a ja tu czytam ze robicie testy swoim maluchom:szok:..w Szkocji zaden lekarz nawet slowem nie wspomnial ze ze skora Dawidka jest cos nie tak, a ciezko nie zauwazyc tych suchych rozdrapanych czasami do krwi plam...dopiero jak powiedzialam ze Dawid prawdopodonie ma skaze(tak stwerdzil lekarz w Polsce) i ma bardzo sucha skore to przepisala nam jakas masc z 2 rodzajow parafin...i jak przeczytalam to ze parafina moze odwapniac kosci to sie zaczelam zastanawiac...ona mi kazala smarowac tym synka nawet 5-6 razy dzienie jak jest gorzej...i co ja ma teraz robic?
bo wczesniej podczas poprzedniego pobytu w Polsce jak malego nagle wysypalo strasznie to pojechalismy do lekarki i ona przepisala nam masc Triderm, faktycznie wszystko szybko znikalo, wiec jak ktos z rodziny byl u lekarza to prosilam zeby wzial dla nas ta masc...dopiero kilka dni temu moja mama dowiedziala sie ze to tak jakby"mlotkiem zabijac muche"-doslownie tak to babka w aptece powiedziala...a lekarka nic na ten temat nie wspomniala:wściekła/y:...teraz stosuje ja tylko na te miejsca gdzie jest naprawde zle a na reszte ta masc parafinowa...
u nas tez maly postep..zaczelam prac ciuchy Dawidka w normalnym proszku i nie widze zeby go wysypalo...do tej pory tyklo proszek dla dzieci byl bo inaczej to czerwone plamy wysypka i drapanie sie do krwi...moze z tego wyrosnie...
 
my dzisiaj po wizycie u lekarza. Oczywiście dieta, dostaliśmy jakąś robioną maść, wapno i fenistil. Narazie najgorzej wyglądał wczoraj, dzisiaj jest już lepiej co nie znaczy że dobrze. Wygląda jakby miał poparzoną buzię :( No nic, mam nadzieję że to szybko zejdzie bo mi żal maluszka.

Tak wyglądał Olek przedwczoraj. Wczoraj wyglądał dużo gorzej, cały bok to była jedna wielka czerwona masa krostek, z niektórych sączyła się ropa. Byłam przerażona.

skazagj7.jpg
 
kropecka nie martw sie,moje dziecko wyglądało dokładnie tak samo,z czasem będzie coraz lepiej.Najważniejsza jest dieta i przestrzeganie zaleceń lekarza.Ja bym podawała jeszcze maleństwu Dicoflor,to probiotyki,które super pomagają uszczelniać jelita,by alergeny tak łatwo sie nie przedostawały.:tak:
 
kropecka nie martw sie,moje dziecko wyglądało dokładnie tak samo,z czasem będzie coraz lepiej.Najważniejsza jest dieta i przestrzeganie zaleceń lekarza.Ja bym podawała jeszcze maleństwu Dicoflor,to probiotyki,które super pomagają uszczelniać jelita,by alergeny tak łatwo sie nie przedostawały.:tak:

Ja też odkąd zaczęłam podawać synkowi Dicoflor30 ( i dieta oczywiście ) jego cera znacznie się poprawiła. Teraz prawie nie widać, że ma alergię :tak::tak::tak::tak::tak:
 
hey

kropecka widziałam olka na lutówkach... bardzo mi przykro ze az tak go wysypało... oby jak najszybciej to z niego zeszło...
apropo dicofloru my uzywamy... przyznaje sie bez bicia ze przez ostatnie trzy dni zapomniałam małemu podac i wysypka sie znacznie zwiekszyła...

pamietacie moze czy Wasze szkraby po marchewce tak bardzo "marchewkowo", śmierdząco pierdziały? sorry za taki temat w niedziele, ale my robimy dzis drugie podejscie do marchewki i mam mocnego stresiora....
i nie wiem czy to alergiczne, czy naturalnie sie układ pokarmowy tak zachowuje przy nowych jedzonkach...

my kupilismy dzis nanobase... w forum dla atopików przeczytałam ze podobno działa cuda... 30 ml - 25 zł w najtańszej aptece w bydgoszczy, chyba zbankrutujemy....


 
RENIFER u nas żadnych bączków po marchewce nie było,ale może to jeszcze niedojrzały uklad trawienny tak reaguje.
 
reklama
Do góry