reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub mam małych alergików

ostatnio założyłam zeszyt w którym wpisuję wszystko
co mały jadł , co ja jadłam, jaką miał kupę, jak wyglądała skóra, i wszystko co wyda mi się ważne
może wreszcie kiedyś dojdę do tego co mu szkodzi
 
reklama
wiecie co... jest cos słodkiego dla mnie - zupełnie dozwolonego... i to jest tak banalne ze o tym nie pomyslałam... dopiero sąsiadka mnie oświeciła... mianowicie chleb z margaryną bezmleczną i z ... CUKREM!!!
kurde, do kawki w sam raz i nie trzeba myslec o krówkach!!!
a ja głupia nie pomyślałam o tym...
 
wiecie co... jest cos słodkiego dla mnie - zupełnie dozwolonego... i to jest tak banalne ze o tym nie pomyslałam... dopiero sąsiadka mnie oświeciła... mianowicie chleb z margaryną bezmleczną i z ... CUKREM!!!
kurde, do kawki w sam raz i nie trzeba myslec o krówkach!!!
a ja głupia nie pomyślałam o tym...
Ja też do pewnego czasu się tym zajadałam, dopóki nie odkryłam, że mogę jeść herbatniki holenderskie. Chociaż jeszcze od czasu do czasu, zjem chlebek z cukrem :-p:-p:-p:-p:-p:-p
 
dziewczyny nie wiem czy to Wam cos pomoze ale od dwóch dni kąpie małego w roztworze do kąpieli oilatum plus...czymś co zabija bakterie , miedzy innymi gronkowca... mamy niesamowitą poprawę - skóra zaczeła wyglądac jak skóra, jestem w wielkim szoku... mamy teraz tylko pare placków na plecach... oczywiscie nie mam zamiaru kąpac malego w tym cały czas, chce by organizm sam tez powalczył z tymi świństwami, ale te wypryski spowodowane były głownie słodyczami czyli moja głupotą wiec chciałam sie ich jak najszybciej pozbyc...
 
dziewczyny nie wiem czy to Wam cos pomoze ale od dwóch dni kąpie małego w roztworze do kąpieli oilatum plus...czymś co zabija bakterie , miedzy innymi gronkowca... mamy niesamowitą poprawę - skóra zaczeła wyglądac jak skóra, jestem w wielkim szoku... mamy teraz tylko pare placków na plecach... oczywiscie nie mam zamiaru kąpac malego w tym cały czas, chce by organizm sam tez powalczył z tymi świństwami, ale te wypryski spowodowane były głownie słodyczami czyli moja głupotą wiec chciałam sie ich jak najszybciej pozbyc...
A mogłabyś nam napisać,co to jest za tajemnicze "coś".U nas po wyeliminowaniu wielu produktów jest poprawa,ale kilka miejsc jest jeszcze szorstkich,szczególnie w okolicy dolnej części pleców i rączki.
 
no to ja się witam i niestety dołączam do Waszego grona :/ Drugi synek również ma alergię, buźka wygląda okropnie, muszę przejść na dietę (a myślałam że tym razem uda mi się uniknąć alergii). Podejrzewam skazę białkową, u lekarza jeszcze nie byłam, zresztą z pierwszym synkiem każdy twierdził co innego :/ Smaruję mu buźkę Balneum.
 
Drogie mamy alergików
A ja mam inny problem,moje dziecko piło Bebilon Amino i wczoraj sie okazało,że to mleko wycofali z produkcji.Po prostu skandal,bez żadnego ostrzeżenia,żadnych oficjalnych komunikatów.Dzwoniłam do producenta i jest to prawda.Preparat,który wprowadzaja w zamian,to Neocate,NIEREFUNDOWANE jeszcze w Polsce,koszt puszki,uwaga,ok. 150 zł.:szok:
Próbujemy z powrotem Bebilon Pepti,wcześniej było przez moje dziecko nietolerowane,podobnie jak Nutramigen,zobaczymy....Jak nie przejdzie,to.....:szok::no:
I bądz tu mądry...

A co do suchej skóry,to ostatnio za namową jednej forumowiczki,zaczęłam Kubę smarowac zwykłą parafiną i świetnie natłuszcza skórkę i chroni przed utratą wilgoci.Nie smaruję często,ale czasem po kąpieli.Na codzień Emolium krem i emulsja.
 
reklama
kropecka przykro mi bardzo ze do nas dołączyłas :-:)-:)-:)-( tym bardziej ze juz z drugą dzidzią :-:)-(

rozalka ja tez mysle ze z tym mlekiem to skandal!!!!!
apropo parafiny, to mój lekarz powiedział ze ona jest lepsza niz wszystko inne razem wzięte,... jak mi sie pokończa emoliumy to spróbuje z tą parafiną...
 
Do góry