reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

Witam wszystkich;-)

Mam na imie Ania i mam 22 lata. Mieszkam w Anglii juz ponad cztery lata i jestem mama dwoch, przeslicznych babelkow. Nasza kruszynka Tyra zrobila nam prezent i urodzila sie w walentynki:-)pozdrawiam wszystkie lutowe mamusie
 
reklama
Witam wszystkich;-)

Mam na imie Ania i mam 22 lata. Mieszkam w Anglii juz ponad cztery lata i jestem mama dwoch, przeslicznych babelkow. Nasza kruszynka Tyra zrobila nam prezent i urodzila sie w walentynki:-)pozdrawiam wszystkie lutowe mamusie

Witaj Aneczka i zapraszamy na inne watki...czuj sie swobodnie :-D;-):-D
 
Witam drogie mamy. Mam na imie Justyna i obecnie mam 18 lat( za dwa miesiące 19) jestem młodą aczkolwiek bardzo szczęśliwą mamą. Mam 4 miesięcznego wspaniałego synka (urodzony 04.02.09r) i jestem naprawdę arcy szczęśliwa. Niedługo będziemy z męzem obchodzili pierwszą rocznicę ślubu (06.07.09r.). Dość niedawno odkryłam te forum i od razu się zarejestrowałam bo przeglądając te strony jako gość zobaczyłam że są tutaj naprawdę życzliwi i mili ludzie którzy służą bezinteresowną pomocą. Dla mnie taka właśnie pomoc bardzo się przyda gdyż jestem młodziutką mamusią i wszelkie dotąd informacje czerpałam z różnych gazet i poradników ale jak każdy wie w każdym takim ,,pomocniku mam'' jest napisane tak naprawdę co innego a nie ma to jak pomoc doświadczonych mam. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie miło i serdecznie i gdy będę potrzebowała jakiejkolwiek pomocy ( myślę że teraz intensywniej będę zabiegała o pomoc ponieważ zaczęłam wprowadzać nowe posiłki dla smyka a naprawdę wiedzę na ten tamat mam niewielką) to tę pomoc otzrymam. Serdecznie pozdrawiam Justyna mama Huberta ;)
9940.png
 
Aneczka86 i Justysia 1859 -witajcie i bawcie się dobrze:-):-):-):-)

Gdzieś wpadła mi w oko na lutówkach mamuśka z czwóreczką dzieci:-):-):-), nie mogę jej namieżyć:-D:-D:-D ale również witam gorąco. Co dwie Matki Polki to nie jedna- zawsze rażniej nie.....:-D:-D:-D:-D:-D:-D........
 
reklama
Do góry