reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

Moj brzuch tez jest taki oblesnie miekki jak balon z woda i wystaje ahahahah no ale z dnia na dzien dochodze do siebie ,co do brzuszkow nie ryzykuj jeszcze - to chyba za wczesnie ,zreszta ja panikara jestem i balabym sie ze mi sie rozejdzie blizna ahhaha ...
co do rozstepow dzieki za info jaki krem dobry jest bo wlanise zastanawialam sie co tu kupic aby choc troche tego polikwidowac dziadostwa - nie licze na wiele ale choc odrobine mogly by wyblaknac do dupe mam popsuta ze ho ho !
no polecam ten krem mi po 3 dniach stosowania rozstepy sie wyrównały i lepiej wygladaja, o wiele lepiej
 
reklama
Dziewczyny ja z moimi 17 kg na plus na finishu czyli wazylam 67kg, przy wypisie ze szpitala po 6 dniach wazylam 54kg, teraz pewnie jeszczeroche mniej, nawet nie wiedzialam jaka bylam spuchnieta, wreszcie wygladam jak czlowiek hnahah.
A kolo pepola zostaly mi rozstepy i musze powiedziec ze kupilam NO-SCAR na blizny i efekty widac juz po kilku posmarowaniach, tylko jeszcze brzuch mi wystaje jest taki miekki jak galareta, tzn jest juz o polowe mniejszy niz po porodzie ale i tak jest jeszcze duzy jak dla mnie i mam defa bo zatsanawiam sie czy to mi przejdzie, porobila bym jakies brzuszki ale boje sie co by mi sie przepuklina nie zrobila po cieciu bo jeszcze chyba za wczesnie troche na cwczenia
ja na rozstępy mam cepan i też jest dobry-u mnie poza skórą wszystko wróciło do normy łącznie z cyckami i znowu mam miseczkę B:wściekła/y:
 
Ja jedyne 20 kg na + :/// Do 100 kg mi bardzo nie daleko;(
Po cesarce trzeba odczekać jakiś dłużysz czas z brzuszkami!!Lepiej się wstrzymać niż narobić sobie bigosu a do wiosny jeszcze trochę:)

Ten cepan do nabycia w aptekach?Mi się porobiły w tym tygodniu rozstępy koło pępka i mam załamanie:(
 
Ja jedyne 20 kg na + :/// Do 100 kg mi bardzo nie daleko;(
Po cesarce trzeba odczekać jakiś dłużysz czas z brzuszkami!!Lepiej się wstrzymać niż narobić sobie bigosu a do wiosny jeszcze trochę:)

Ten cepan do nabycia w aptekach?Mi się porobiły w tym tygodniu rozstępy koło pępka i mam załamanie:(
ja miałam 8 na plusie i nic mi już raczej z tego nie zostało:tak:
tak, cepan można kupić w aptece-ja płaciłam 17 zł
strasznie śmierdzi cebulą ale zniosę wszystko dla moich ud:tak::tak::tak:
 
wlasnie - dziewczynki jak juz jestesmy na watku kilogramow.
Te , ktore jeszcze w ciazy to niech nadal pisza ile przytyly ale te co juz urodzily - moglybyscie pisac ile Wam przybylo i po jakim czasie ile zgubilyscie. Mysle, ze bedzie to pomocne innym w oczekiwaniach powrotu do formy w pologu.
 
Ja jedyne 20 kg na + :/// Do 100 kg mi bardzo nie daleko;(
Po cesarce trzeba odczekać jakiś dłużysz czas z brzuszkami!!Lepiej się wstrzymać niż narobić sobie bigosu a do wiosny jeszcze trochę:)

Ten cepan do nabycia w aptekach?Mi się porobiły w tym tygodniu rozstępy koło pępka i mam załamanie:(
tak tez slyszalam o tym cepanie, gin mowil zebym nim blizne smarowala, ale mi i tak juz jej prawiwe nie widac bez zadnego smarowania, ten no-scar jest chyba troche drozszy , ja zamawialam z neta ale odbieralam osobiscie w aptece to kosztowalo troche taniej 40 kilka zlotych za 50 ml, ale polecam w kazdym badz razie
 
Ja jedyne 20 kg na + :/// Do 100 kg mi bardzo nie daleko;(
Po cesarce trzeba odczekać jakiś dłużysz czas z brzuszkami!!Lepiej się wstrzymać niż narobić sobie bigosu a do wiosny jeszcze trochę:)

Ten cepan do nabycia w aptekach?Mi się porobiły w tym tygodniu rozstępy koło pępka i mam załamanie:(

ja jedyne 17 kg... do 100 brakuje baaaardzo malutko - 3 kg. :confused2:
a co do rozstępów, to mi się nie tylko popsuły uda i boczki ale i zaczyna brzuch...

ja na rozstępy mam cepan i też jest dobry-u mnie poza skórą wszystko wróciło do normy łącznie z cyckami i znowu mam miseczkę B:wściekła/y:

toś mnie pocieszyła :tak: no nic, najwidoczniej jestem skazana na A :sorry:
 
Czesc!Ja jestem 37 tydzien.Do tej pory przytylam 8kg.Ja stosowalam krem na rozstepy od 4 miesiaca i mam tylko drobne wokol blizny po wyrostku.Upieklo mi sie.Duuuuzo wody pilam i do tego stosowwalam olejek na mokra skore.Ale czytalam,ze to wiele zalezy od predyspozycji i nie ma dowodow,ze to dzieki kremom nie ma sie rozstepow.Na dwoje babka wrozyla..
 
reklama
Do góry