reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

reklama
to ja sie pochwale bo mam na34 tydz +18kg a brzuszka nie mierze bo jest jakis glupi przesad i pochowali mi metry hehehe
 
Puchatka, ależ masz pokaźny brzusio!! :tak::tak:

U mnie 31 tydzień, +13kg, brzuch 113cm.

Ostatnio byłam na usg i przede mną wchodziła dziewczyna, o której pomyślałam sobie że na pewno idzie na usg połówkowe. Gdy weszłam po niej do gabinetu to na monitorze (duży telewizor przymocowany pod sufitem, żeby wygodnie było rodzicom oglądać dzieciaczki) były nadal jej dane.... i tam było napisane, że to 34 tydzień. A ona taka drobniutka była.... pozazdrościłam!
 
reklama
Kacha
ale po tobie tego naprawdę nie widać, ślicznie wyglądasz, dzidzia się zdrowo rozwija, to najważniejsze.
Z dzisiejszych pomiarów na 31 tydzień wynika u mnie 9 kg na "+" i 105 cm w obwodzie brzuszka .:-p
 
Do góry