reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

reklama
Koniec 30 tygodnia i 10,5 na plus a brzuszek to nie wiem bo metra nie moge znalezc ale hyba jak na ten tydzien to bardzo nieduży
 
chwilowo się nie ważę, co by sobie humoru nie popsuć :-D:-D:-D, ale we wtorek mam wizytę to i tak się dowiem ile mnie przybyło :baffled:
 
Ola bo ja drobniaczek przed ciążą nie byłam i Wasz waga nawet w ciąży nijak sie ma do mojej z przed ciąży więc wole nie pisać ile teraz waże na dodatek brzuchoek się ostatnio tak rozpędził :tak::tak:
 
Ja niestety mam juz 14 kg na plusie na koniec 33 tyg. A obwod brzucha przy pepku bez zmian,brzuchol mi poszedl do gory i nad zebrami wystaje
 
Puchatka, no cóż ja mogę powiedzieć - też się swoją wagą sprzed ciąży wcale nie chwalę, zauważyłaś? Daaaaaawno minęły czasy, gdy uważałam się za zgrabną laskę i pewnie nigdy nie wrócą.... Dlatego wolę tylko podawać ile przytyłam (a przy mojej wadze to za dużo!), niż ile ważę :sorry2:
 
hehe ;-)
u mnie 11kg na plusie.. :-) ostatnio geba mi sie nie zamyka, ciagle jestem glodna :rofl2: nawet jem sowite sniadania, a kiedys nigdy rano niczego bym nie przelknela :-D
ale dobrze, bo dotychczas nie mialam w ogole apetytu i dziecko wysysalo ze mnie wszystkie sily witalne..
 
reklama
Ola bo ja drobniaczek przed ciążą nie byłam i Wasz waga nawet w ciąży nijak sie ma do mojej z przed ciąży więc wole nie pisać ile teraz waże na dodatek brzuchoek się ostatnio tak rozpędził :tak::tak:


:-D:-D:-D
W ciągu ostatnich dwóch tygodni dostałam brzuszek, bo wczesniej wyglądałam nie jak ciężarna, ale jak otyła :-D. A teraz brzuszek mi się podniósł do góry i już się nie wyprę, że siedzi sobie tam Mały Człowieczek :-D
 
Do góry