reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

U mnie też w koncu widac :-) az mnie ostatnio dwa razy do autobusu przepuszczali :-D tylko chyba niezorientowani a znajacy mnie to mysla ze jeszcze mi duzo zostało to beda mieli o czym gadac jak urodze juz w maju:blink:
 
reklama
Ja to jak slonica sie czuje.....od poczatku z brzuchem a teraz mam obwod 114 na wysokosci pepka.a waga +12. zaczelam 32 tydzien
 
Ja t własnie jestem szcześliwa że mi w koncu idzie w brzuch a nie w biodra i uda bo już zdecydowanie tam jest za dużo :zawstydzona/y:ale tez czuje sie jak słonica pomalu bo zawsze szczupla byłam...no włsnie byłam
 
A ja mam 9,2 kg na plusie. W ostatni tydzień przytyłam 1,4 kg:szok: Masakra. Muszę ze słodyczami przystopować.
 
a ja dziś kolejny kg na + ,teraz na plusie to już w sumie mam10 kg ale przez ostanie 1,5 miesiąca nic nie drgnęło na wadze, znaczy się Zosia rośnie:-D
 
na szczescie mi tez pileczka zaczyna rosnac nie stety mam nie cala stowke w pepuszku ale juz jak chodze coraz ciezej i jak kurtke zapne to zaczyna byc widac chyba tak sie mi wydaje hehe:-D
 
Dziewczyny na pocieszenie pokaze wam grubsze panie ktore sie nie wstydza :) Jak klikniecie w link POWERPOINT FUN FILES :) pokaze sie tabela i tam odszukajcie tego pliku
McDonald's-Kalender2008.pps po kliknieciu w go otworzy sie kalendarz
 
wiecie ja ciagle sie u jednego gina waze bo niby trzeba w jednym miejscu i na tej samej wadze to w szoku jestem bo w sobote było 7,5 kg +:szok::szok::szok:to nie dużo jak na 32 tydzień!jak dla mnie hehe:-D a u drugiego zawsze jest 2 kg do przodu czyli by było niby 9,5 kg + dlatego mysle ,że najbardziej wiarygodna waga to te 7,5 kg bo wazyłam sie na niej od poczatku ciązy!
 
ja jeszcze dodam ,że w obwodzie mam 92 cm niezmiennie od 3 tyg i zaczynam sie troszkę martwic czy ta moja niunia rzeczywiscie rosnie:-(?
A może wywali mnie pózniej pod koniec ciązy jak za pierwszym razem bo ja mam wrazenie ,że brzuszek stoi w miejscu i dlatego go mierze:sorry:;-)
 
reklama
wiecie ja ciagle sie u jednego gina waze bo niby trzeba w jednym miejscu i na tej samej wadze to w szoku jestem bo w sobote było 7,5 kg +:szok::szok::szok:to nie dużo jak na 32 tydzień!jak dla mnie hehe:-D a u drugiego zawsze jest 2 kg do przodu czyli by było niby 9,5 kg + dlatego mysle ,że najbardziej wiarygodna waga to te 7,5 kg bo wazyłam sie na niej od poczatku ciązy!

Jak się ważysz na niej od początku, to jest najbardziej wiarygodna.:-)
 
Do góry