reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o sobie :) (Poznajmy się)

Witam nowe Mamuski :))

Oo wkoncu też ktoś z Bydgoszczy :) z jakiego osiedla jesli moge spytac??:)

Pozdrawiam
 
reklama
Ja póki co szwederowo :) wiec zaraz obok. Od wrzesnia chwilowo Ostromecko, a pozniej na stałe Fordon :)

A jak to sie stało ze pierwotny termin mialaś na lipiec a teraz wskoczylo na czerwiec:))

Milego wieczoru!:)
 
Ja póki co szwederowo :) wiec zaraz obok. Od wrzesnia chwilowo Ostromecko, a pozniej na stałe Fordon :)

A jak to sie stało ze pierwotny termin mialaś na lipiec a teraz wskoczylo na czerwiec:))
Milego wieczoru!:)

Zmieniłam gina bo lekarka do której do tej pory chodziłam prywatnie sama zbytnio nie wiedziała.Zresztą wolała opowiadać o swoim związku niż mnie badać. Ogólnie jej podejście zaczęło mnie denerwować i zmieniłam lekarza. Teraz chodzę na nfz do szpitala nr 2 i jestem zadowolona. Pozdrawiam serdecznie.
Jednak jeżeli dzidzi nie będzie się spieszyło na świat to może i pojawi się w lipcu.
 
No kochane teraz ja
Najpierw się wytłumaczę ja mało co zaglądam na inne linki niż na główny.Więc dziś troche więcej czasu poświęciłam i pozaglądałam i tu i tam:-D
Na imię dali mi Ula (jak to mój tato mówi Urszula,która miała być "obojętnie kto żeby syn był"więc mu wyszłam ja.
Ślub wzięliśmy 15 lat temu mamy syna Jakuba l14 ,później lata starań na i teraz jest nasze bobo.
Mieszkamy w Starogardzie Gd ,a tam co więcej pisać chyba nic.POZDRAWIAM .
ps mamy dwa kot i psa h
iZobacz załącznik 439315kody
Zobacz załącznik 439314pujka
Zobacz załącznik 439313rudolf

siula no to popatrz mieszkam niedaleko Ciebie ;) A w zasadzie jakieś dwadziescia pare km od Ciebie, w starogardzie mam rodzinke
 
Witajcie :) Jestem nowa na forum, dlatego chciałabym zacząć od zapoznania ;)
Na imię mam Ewa, jestem żoną Adama od maja 2008r. :) Mieszkamy w Szczecinie. W czerwcu do naszej szczęśliwej rodziny dołączy nasza córeczka :)
Od tygodnia jestem nie chodzę do pracy i przeokrutnie nudzę się w domu, dlatego znalazłam się na forum :) Mam nadzieję, że znajdę tutaj dużo cennych informacji, poznam miłe osoby i przy okazji szybko i miło zleci czas oczekiwania na maleństwo :)
 
Witajcie :) Jestem nowa na forum, dlatego chciałabym zacząć od zapoznania ;)
Na imię mam Ewa, jestem żoną Adama od maja 2008r. :) Mieszkamy w Szczecinie. W czerwcu do naszej szczęśliwej rodziny dołączy nasza córeczka :)
Od tygodnia jestem nie chodzę do pracy i przeokrutnie nudzę się w domu, dlatego znalazłam się na forum :) Mam nadzieję, że znajdę tutaj dużo cennych informacji, poznam miłe osoby i przy okazji szybko i miło zleci czas oczekiwania na maleństwo :)
Witaj:-)
 
reklama
Do góry