reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o sobie :) (Poznajmy się)

reklama
Witajcie :) Jestem nowa na forum, dlatego chciałabym zacząć od zapoznania ;)
Na imię mam Ewa, jestem żoną Adama od maja 2008r. :) Mieszkamy w Szczecinie. W czerwcu do naszej szczęśliwej rodziny dołączy nasza córeczka :)
Od tygodnia jestem nie chodzę do pracy i przeokrutnie nudzę się w domu, dlatego znalazłam się na forum :) Mam nadzieję, że znajdę tutaj dużo cennych informacji, poznam miłe osoby i przy okazji szybko i miło zleci czas oczekiwania na maleństwo :)


Witaj na forum!
 
witajcie :) jestem nowa na forum, dlatego chciałabym zacząć od zapoznania ;)
na imię mam ewa, jestem żoną adama od maja 2008r. :) mieszkamy w szczecinie. W czerwcu do naszej szczęśliwej rodziny dołączy nasza córeczka :)
od tygodnia jestem nie chodzę do pracy i przeokrutnie nudzę się w domu, dlatego znalazłam się na forum :) mam nadzieję, że znajdę tutaj dużo cennych informacji, poznam miłe osoby i przy okazji szybko i miło zleci czas oczekiwania na maleństwo :)
witaj :-)
 
Witajcie;)
Jestem nowa na tym forum. Nazywam się Małgorzata. Termin porodu mam na 6 czerwca i urodzę synka-Wiktora Będę młoda mamą bo zaledwie 20letnią. Wraz z mężem mieszkamy w małej miejscowości na Mazurach, oboje studiujemy i nie możemy doczekać się naszego maleństwa:)
 
Witam. Wszystkie czerwcowe mamy. No cóż. zacznę od przedstawienia się. Mam 39 lat (pewnie jedna z najstarszych tutaj). Jestem mężatką od 18 lat, mam 15-letniego syna Filipa i po wielu latach starań malenkiego jeszcze nie narodzonego synka. Pozdrawiam wszystkich. Od dwóch miesiecyjestem na L4, z koniecznościa czestego leżenia i odpoczywania. Zaczynam sie przyzwyczajać.
 
Witam!
Jestem w 28tc.
Od kilku miesięcy siedzę na chorobowym- zaliczyłam kilka pobytów w szpitalu i po jednym z nich mój szef powiedział mi, że najważniejsze jest dziecko nie praca więc powinnam siedzieć w domu i dbać o siebie, po czym szybko przyjął kogoś za mnie na zastępstwo:-D- dał mi do zrozumienia, że mam siedzieć w domu a nie denerwować go pracująć 2 tygodnie i potem miesiąć zwolnienia itd.
W 14 tc mój gin powiedział mi, że oczekuję chłopca i jak do tej pory nie zmienił tej diagnozy więc mój Julek już ma imię:tak:
 
reklama
Witam :)

w związku z niedawno rozpoczętym L4 i dużą ilością wolnego czasu pozwólcie że dołączę :-)
Mam jeszcze 30 lat , choć jeszcze przez kilka miesięcy. Termin na 17 czerwca - dokładnie 9 miesięcy po nocy poślubnej :-D Jednak bobo jest owocem podróży poślubnej. Od jakiegoś czasu wiemu już że, to będzie chłopiec.
 
Do góry