reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

U mnie w 16 tyg lekarz powiedzial ze to chlopiec, pozniej w 22 tyg inny lekarz potwierdzil, w 27 przy wypsie ze szpitala tez potwierdzili a pozniej moje lekarz w 30 tyg. wiec nie ma szans na pomylke;-)
 
reklama
Ja jestem w 10 tygodniu ciąży i robionego USG miałam w 5 tygodniu żeby potwierdzić ciążę, a teraz czekam na wizytę u lekarza i mam nadzieję że się doczekam i dowiem jakiej płci jest moje maleństwo, i mam nadzieję że to będzie dziewczynka :)
 
Jutro w końcu idę na długo wyczekiwaną wizytę u lekarza i zostanę skierowana na USG na które jeszcze poczekam ze 2-3tyg czyli będę w 15-16 tyg ale nie dowiem się niestety czy będzie chłopiec czy dziewczynka ponieważ w angielskim szpitalu gdzie będę miała robione USG nie mówią płci dziecka, także z ciekawością będę musiała poczekać aż do października bo wtedy będę w Polsce i zrobię sobie USG żeby się dowiedzieć.
 
Mi na usg genetycznym w 12 tyg lekarz powiedzial na 80% dziewczynka, potwierdzine w 16 tym, dzisiaj byłam na połowkowym 19 tydzien i 100% dziewczynka
 
U mnie w 16 lekarz zasugerował dziewczynkę, która przez wiele tyg nie chciała pokazać co chowa między nóżkami ;) dokładnie dowiedziałam się dopiero w 29 tyg, bedzie córeczka. Synek ujawnił się na usg połówkowym.
 
W pierwszej ciąży w 16 t.c. powiedział lekarz ze będzie chłopczyk i jest chłopczyk, teraz w 18 t.c. określił że dziewczynka-sprawdzimy w grudniu:tak:
 
W pierwszej ciąży lekarz pewny był dopiero w 20 tc. W drugiej ciąży chłopiec na 100% był widoczny w 11tc według Om:tak:(według usg to był 13tc, dużym chłopcem był i nadal jest:-D).
 
reklama
W 13t3d lekarz stwierdził wstępnie że chyba dziewczynka sugerując 3 kreseczki (USG 2D). Rzeczywiście wyglądało to jak żeńskie narządy "od dołu". Następne USG mam 1 września to będzie 18 tydzień więc już konkretnie powinno być wiadomo co i jak.
 
Do góry