reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

Mia gratuluję !!!!!:-):-):-) Też bym chciała mieć kolejne maleństwo lecz musimy poczekać, bo mieszkamy w małej kawalerce i w trójkę jest już ciasno
 
reklama
dzieki mamunie za gratulacje. ja, owszem bardzo sie ciesze ale nie sadzilam ze uda nam sie za pierwszym razem, myslalam ze mam jakies pol roku... a tu!siup i juz. jestem troche przerazona. tez nie mamy za duzego mieszkanka ale mysle ze wystarczy. mam nadzieje. bardziej przeraza mnie mysl ze jestem tu kompletnie sama. zadnej babci do pomocy... a zuzia do przedszkola pojdzie dop jak skonczy 3 lata. nie wiem jak ogarne to wszystko. ale...po co martwic sie na zapas.

ps. probuje wdrazyc sie w klimat na ,,przyszle mamy.,,styczen,, ale jednak tu na starych ,zadomowionych listopadowkach czlowiek czuje sie najlepiej!!!:-)
 
MIA a ja wierzę ze będzie dobrze.ja już zaczęlam leczenie choć nie mogę powiedzieć żebym się nie bała bo to nie mały wydatek a dziecko też kosztuje.Ale latka uciekają i chyba nigdy bym sobie nie wybaczyła gdybym nie spróbowała leczenia.Na pocieszenie Ci napiszę ze też jestem raczej sama(teściowie 100km od nas mieszkają)ale musimy wierzyć ze będzie dobrze.
 
Anulka, trzymam kciuki, napewno sie uda,jesli tak bardzo chcecie dzidziusia:-)
My staralismy sie pierwszy raz i..zobaczymy.
Narazie mam "dziwne problemy z zoladkiem", rano czuje jakby troche zawroty glowy,
Ale wyobraznia starajacych sie jest ogromna, takze moze to byc falszywy alarm.
Nie chce zapezac,wiec Ciiiiii;-)
Jeszcze 10 dni i robimy tescik:-)
 
Mia, racja, na listopadowkach naaaajlepiej.
My tez myslac racjonalnie pewnie bysmy sie nie zdecydowali,zawsze znajdzie sie jakis powod, zeby "zaczekac".
Jednak znalezlismy w sobie te odrobine szalenstwa i patrzac na nasza corcie nie chcemy,by byla sama i najlepiej,zeby miala rodzenstwo w zblizonym wieku.
Myslac w ten sposob olalismy wszystkie metody antykoncepcji:-D
Co bedzie to bedzie;-)
 
brawo! najwazniejsze zeby nasze listopadowe krasnoludki nie byly same!:-)
a do wszystkich starajacych sie... dalej, dalej to przeciez sama przyjemnosc;-)!!!
 
reklama
Do góry