reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poczujemy ruchy Maluszka ???

reklama
Kurde to zazdroszczę tym co czuja intensywne ruchy dzidzi...
ja narazie to czuje tylko motylki i bąbelki...czasem czuje coś więcej ale tylko wieczorkiem...też słyszałam ,że szybciej ruchy czują szczupłe mamusie i te, które są po raz 2 w ciąży
 
Wodniczka, ja też czuję te "motylki" i to jest ocieranie się maluszka o wewnętrzną stronę Twojego brzuszka :). Ja najbardziej czuję wieczorami, jak jestem głodna i po zjedzeniu :)
 
Ja to chyba jakaś "nieczuła" jestem bo nic nie czuję. Ale tez mam tłuszczyk na brzuszku, więc może dzidzia się po prostu nie może przebić. Wciąż czekam z niecierpliwością i wsłuchuję się w moje ciało , a nuż dzidzia się odezwie.
 
No i u mnie to jest tak od 3 dni zawsze wieczorkiem tak cos kolo 21-22 zapuka sobie leciutko tak standardowo 3 razy no a dzisiaj jeszcze na dzien dobry ale tez chwilunie
 
Ja już też każdego dnia czekam na prawdziwe kopniaczki
ale narazie jeszcze tych kopniaczków nie ma...czuje łaskotanie, bulgotki ale kopków nie ma :-[
Tylko wieczorkiem zaczynam czuć jak dzidzia szaleje u mnie w brzuszku...ale ja to czuje tylko wewnątrz a jak ktoś dotyka ręką to nic nie czuć....to już 20 tydzień a dzidzia nie chce kopać mamy...już nie mogę sie doczekać
 
reklama
Do góry