reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy następna ciąza...

Uleeczko trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że wszystko się ułoży, przecież dom w którym są dzieci to szczęśliwy dom. Trzeba się cieszyć, że Bóg nam je dał i przede wszystkim zdrowe bo tyle jest strasznych chorób na świecie. Dbaj o to maleństwo w brzuszku:tak::tak::tak:


Jeśli chodzi o mnie to ja chciałabym jeszcze kiedyś mieć córeczkę, tak może za jakieś 6 lat.
 
reklama
Uleeczko ja też miałam Cię wczoraj w myślach i w sercu gdy byłam w Kościele. Dzisiaj w ten wielki Dzień Swiąt Zmatwychwstania też obiecuję Ci swą pamięć i modlitwę. Bardzo Cię rozumiem i Twoją sytuację ale zawsze jest jakieś wyjście i Ty je znalazłaś. Na pewno jesteś cudowną mamą i taką będziesz dla drugiego dzieciątka. Życzę Ci powodzenia.
Jeśli chodzi o drugie dzieciątko to na razie planujemy troszkę z tym poczekać ale jesteśmy otwarci na wolę Bożą i na pewno z radością będziemy chcieli przyjąć nowe życie. Nie braknie tu na pewno obaw i takie są; Czy podołamy?
 
Jeśli chodzi o mnie to ja chciałabym jeszcze kiedyś mieć córeczkę, tak może za jakieś 6 lat. [/quote]


ja też marzę o córci ale też tak za 5- 6 lat:-) :-) :-)
 
Uleczko- życie nam pisze różne scenariusze,nie można nic w nim zaplanować wszyscy o tym wiemy a to co nowe często przeraża- myśle że taka młoda osoba jak ty odnajdzie gdzieś w sobie siłę i stawi czoło wszystkim "trudnością "jakie teraz cię spotkały.JAK POJAWIA SIĘ DZIECKO WSZYSTKO ZACZNA SIĘ UKŁADAĆ( BĘDZIESZ MIAŁA MIESZKANKO,SKOŃCZYSZ SZKOŁĘ , BĘDZIESZ MIAŁA PRACĘ)-JA WIERZE W TO ŻE SKOŃCZYSZ SZKOŁE I WYCHOWASZ CUDNE DZIECIACZKI.:-) :-) :-) Głowa do góry uwierz, w to że dasz rade a wszystko zobaczysz w innyc:-) h kolorach.TRZMAM KCIUKI;-) :-) MUSI BYĆ DOBRZE NIE MA INNEJ OBCJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
 
Uleeczko ja jestem mamą dwójki wspaniałych dzieciaczków. Krzyś skończył w styczniu 2 latka a Ola jutro kończy 7 miesięcy. Nie wyobrażam sobie życia bez moich Skarbów. Inie umiem sobie wyobrazić jakby wyglądało moje życie gdyby ich nie było.
Wszystko dobrze się ułoży.
Dbaj Kochana o siebie
 
Dziekuje za wsparcie napewno dam sobie rade wiktoria juz zacznie chodzic wiec bede miala lzej bo ja z nia nawet czasu na komputer nie mam usiasc jak spi to zdaze tylko sie wykapac i sprzatnac troche a jak nie spi to musze sie nia zajmowac bo musi byc w centrum zainteresowania hehe i nie da mi nic zrobic:no: brzuszek rosnie i juz go widac rodzinka jeszcze niewie:no: ale sie domyslaja cos chyba :tak: juz przygotowuje i planuje wszystko na przyjscie drugiej dzidzi lozeczko drugie i takie najpotrzebniejsze rzeczy musze powoli kupowac:tak:
 
My z mężem postanowiliśmy rozpocząć starania o córcie:-D na początku przyszłego roku:tak: Chcemy żeby nie było dużej różnicy wieku :happy:
 
A my chcemy zaczac starania o Igora lub Konrada od czerwca przyszlego roku :tak: Tez nie ccemy duzej roznicy miedzy dziecmi, zreszta ja po studiach chce isc do pracy wiec dzieciackzi chce urodzic jeszcze w czasie nauki ;-)
 
No to my będziemy "robić";-) Matyldę lub Bartosza, chociaż ja wolałabym Matyldę:tak: :-D , ale żeby był wilk syty i owca cała, nie miałabym nic przeciwko bliźniakom dwujajowym.:-p :tak: :-D Ale kiedy zaczniemy coś robić w tym kierunku, trudno powiedzieć (ja mogłabym choćby zaraz:-p :-D ), będzie to zależało od wielu rzeczy. Na pewno najpóźniej za 3 lata.:tak:
 
reklama
:-) ULECZKA- NIE MARTW SIĘ , JAKOŚ SIĘ WSZYSTKO UŁOŻY:tak:
NAJWAŻNIESZE , ŻEBY DZIECKO BYŁO ZDROWE
POWODZENIA I DBAJ O SIEBIE :-)
 
Do góry