reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy następna ciąza...

ULECZKOO kochana, pomyśl tak, że masz dopiero 19 lat, za 5 lat Twoje dzieci będa chodziły do przedszkola a ty będziesz miała dopiero 24! Całe życie przed Tobą, dzieci odchowonae i czas dla Ciebie!Czas na szkołę, karierę - nie będziesz stawiana przed wyborem praca czy dziecko? Bedziesz idealną kandydatka na pracownicę - dzieci odchowane. Naprawdę, sa pozytywy. Kochana jeśli Twój facet mówi, ze dacie sobie rade to znaczy, że dacie sobie radę... Nic się nie bój. Ja Ci GRATULUJĘ! Ucałuj Wiki w piętki, pogłaszcz sie po brzuszku i pomyśl, ze zycie przed Tobą i to w otoczeniu ludzi kórzy zawsze bezwarunkowo beda Cię kochać.
 
reklama
Uleczko

mam nadzieję,że jesteś osobą wierzącą i nie urażą Cię moje słowa.
Głęboko wierzę w to,że BÓG podarował Ci to dziecko,aby cos zmienić w Twoim życiu.Nic nie dzieje się bez przyczyny.Uwierz mi dużo bardziej byłoby Ci przeżywać stratę tego dziecka niż znaleźć siłe aby je wychować.
Wiem o tym bo Bóg podarował mi syna tylko na 9 miesięcy ciąży a potem Go powołał do siebie.Nie zabiłam Go a każdego dnia noszę w sobie winę,że może jednak coś zrobiłam nie tak,że może to jednak moja wina.Nie rób niczego złego,bo będzie sz baaaardzo żąłować.Pamiętaj,że 16 tyg.dzidziuś jest już sporym dzieciątkiem.Wiem,że będzie ciężko,ale dasz radę,nie będziesz sama.Obiecuję,że będę się modlić za Ciebie i Twoją rodzinę.Zwłaszcza w te święta,które niosą ze sobą wielką radość,bo życie przezwycięża śmierć.
 
Uleeczko no chyba ze tak, bo ja to wiedzialam o ciazy od razu, bo caly czas wymiotowalam :baffled: :-( Skoro Twoj chlopak mowi ze dacie sobie rade to napewno tak bedzie :tak: Nie zamartwiaj sie tak. A teraz koniec tematu, pomysl o Malenstwie ktore nosisz w sobie, przeciez wiesz ze nie wolno CI sie teraz denerwowac. Potrzebujesz duzo ciszy i spokoju. I Malenstwo rowniez :tak: A Mju ma racje, za kilka lat bedziesz piekna i mloda mamusia dwojki juz dosc duzych dzieciaczkow i jeszcze wiele w zyciu bedziesz mogla zrobic. Jeszcze zawojujesz swiat;-) Poszukaj pozytywow w tej sytuacji a nie zlych stron. Bedzie dobrze ;-) Pisz czesciej u nas to pewnie bedzie razniej. No i wklej w koncu jakies fotki Wiki :tak: koniecznie:cool2:
 
Uleeczko, no faktycznie sytuacje macie nie za ciekawą, ale z każdej sytuacji można jakoś wybrnąć.:tak: A pomyśl, bedziesz młodą mamusią, teraz się przemęczycie, ale potem bedzie już tylko lepiej i całe życie przed Wami, mając dwadzieścia kilka lat bedziesz miała odchowane dzieci i bedziesz mogła skupić sie już tylko na pracy, a np. ja- stara dupa 30-tka za niecałe 2 miesiące, a jeszcze muszę zdążyć urodzić drugie dziecko zanim, całkiem się nie zestarzeję:-D :laugh2: -nie wiem czy Cię to pocieszy czy nie, ale fakty są faktami.:tak: Ja jako kobieta w średnim wieku chodzić bedę na wywiadówki:szok: :-D :laugh2: Rozchmurz się trochę, proszę, bo przecież to maleństwo czuję, że coś jest nie tak.:-(
Musisz znaleźć jakieś plusy tej całej sytuacji a nie myśleć nad tym jak będzie ciężko itp.
 
Uleeczko trzymamy za was kciuki, mam nadzieje że wszystko sie dobrze ułoży i jakoś sobie poradzicie, nie zamartwiaj sie na zapas i nie myśl o ususnięciu ciąży, bo dzidziuś to samo szczęscie:-):-) Pozdrawiamy was;-)

A tak ogólnie to my chcielibyśmy mieć jeszcze jednego maluszka tym razem Maksymilianka, ale dopiero za 2-3 lata.. hmmm, ale juz będziemy starzy:eek::eek:, hehee
 
Powiem szczerze ja żałuje że wcześniej nie wpadłam. Zawsze chciałam byc młoda mamą, żeby później idąc z córkami bądź synami mówili że ida ze starszą siostra.Brałam tabletki przerywałam na miesiąc czy dwa ale dopier po 6 miesiącach od odstawenia udało się. Pomyśl Uleeczko będziesz młodą piękną mamą. Naprawdę nie da się pogodzic szkoły z ciążą?J ęśli dobrze licze termin masz na grudzień. Wtedy święta więc i tak się nie chodzi, po porodzie koleżanki dostarczały by ci materiały ze szkoły.
 
ja też bym się załamała gdybym teraz zaszła w ciążę, bo jeżeli jakoś drastycznie nie poprawi się nasza sytuacja materialna, to o drugim dziecku mowy nie ma.
teraz niczego już nie cofniesz i nie pozostaje ci nic innego jak zaakceptować zaistniałą sytuację, a za parę lat będziesz szczęśliwa, że masz już odchowane dzieciaczki podczas gdy większość twoich koleżanek dopiero zacznie myśleć o potomstwie.
 
dziekuje dziewczyny za te slowa i rady teraz tez mi sie zdaje ze damy sobie rade:)bede mloda mama:tak: odchowam dzieci jak beda mialy 3 latka to dam do przeczkola a sama do pracy na poczatku bedzie ciezko ale wierze ze bedzie lepiej z czasem:tak: skoncze szkole i bedzie dobrze wszystko sie ulozy dzieki waszej pomocy przemyslalam to i wiem ze bedzie dobrze Dziekuje:tak: napewno wsadze fotki wiki na dniach;-)
 
Uleeczko no widzisz, wystarczy na spokojnie przemyslec sprawe a skoro masz oparcie w partnerze to juz wogole luksus;-) :-) A co do reszty rodziny to swieta wielkanocne beda idealna pora na to aby im o tym powiedziec, tym bardziej ze niedlugo moze byc juz widac brzusio. Napewno wszyscy zrozumieja i sie uciesza. 3maj sie cieplutko i dbaj o brzuszek. No i czekamy na obiecane fotki Wiktorii :tak: :cool2:
 
reklama
Do góry