reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

reklama
Ale jest jedno ale.... Myslałam,ze wpadłam po stosunku który był 3tyg...temu,a teraz mi sie zdaje,ze po tym który był w poprzedni wtorek
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny! Liczę na waszą pomoc, otóż mam taki problem. Miesiączka spóźniała mi się 5 dni, a dodam, że zawsze miałam jak w szwajcarskim zegarku co 28 dni. Zaczęłam podejrzewać ciąże, bowiem w ostatnich dniach byłam i cały czas jestem bardzo osłabiona, senna. Ponadto czułam się dziwnie, nigdy dotąd tak się nie czułam i szczerze to po raz pierwszy pomyślałam, a może to ciąża....jednak we wtorek wieczorem dostałam okres, trochę mnie to zasmuciło, ale jakoś moje samopoczucie, bo nudności zwłaszcza wieczorne i wzmożony apetyt też się pojawiły nie dawały mi spokoju i w środę z samego rana zrobiłam test i wyszedł negatywny. Wiem, że nawet będąc w ciąży okres może się pojawić, dlatego jeszcze mam nadzieje. Dodam, że jest on daw wyraz skąpy i jakby więcej było śluzu, niż samej krwi (wybaczcie za dosłowność ). Mało tego odczuwam bóle pod pachami i pod łopatkami. Cera mi się widocznie pogorszyła. Nie bardzo wiem co myśleć, czy zrobić jeszcze jeden test? Proszę o jakieś porady !
 
No w tym tak :) Dzieki.... :) :) .... Ale mam pytanie następne,bo okres spóżnia mi sie 9 dni,a zawsze mniałam co 26,a dzis jest 35dzien.... miesiac temu kochałam sie z chłopakiem wiec myślalam,ze wpadłam wtedy,a teraz mi sie zdaje ,ze mogłam wpasc w poprzedni wtorek Bo kochaliśmy sie bez gumki idt.... a okres powinnam mniec tydzien temu w srodę.... :(
 
No z tym testem tak :) Dzieki... ;) Ale teraz sobie tak myśle i stwierdziłam,ze nie wpadłam 3 tyg.temu jak podejrzewałam,a tydzien temu w wtorek... Dlatego test byl mylny poniewaz to za prędko na test..... Nadal nie mam okresu.... 10 dzień... Mam zachcianki na jedzenie,kwasne, słodkie rożnie to bywa..... Czasami kreci mi sie w głowie... jest mi slabo.... A do tego paliłam papierosy,a teraz mam do nich wstret... :( :( .....
 
Ostatnia edycja:
moz-screenshot-4.jpg
kochana to moje kreski, jedna bladziutka, w dniu spodziewanej miesiączki , zrobiłam tylko jeden i poszłam na bete zeby się nie denerwować, ale wiedziałam ze się udało, u Ciebie też jest ewidentnie ciąża:-) GRATULACJE !!!:rofl2:
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    3,2 KB · Wyświetleń: 567
reklama
Do góry