reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

reklama
Dzis postanowiłam rozejrzec się za sprzętem dla mojego malenstwa czyli lozeczko, wózek itd. Roznorodnosc tego wszystkiego mnie przytloczyla. Zupełnie nie wiem czym mam się kierować przy wyborze. Osobiście nie podobają mi się lozeczka ze szczebelkami, wolałabym takie "wyjazdowe" ale czy dziecko może spać w nim na codzień? Dziewczyny pomozcie. Czy któraś używała bądź używa takiego lozeczka?
Graco Travel Lite Crib - Barcelona Bluegrass - Graco - Babies "R" Us
 
Nadzieja ja mam kilka koleżanek,które na co dzień używają takich łóżeczek i są zadowolone,tylko przewijaki mają normalne,bo te do tych łóżeczek raczej się nie nadają.ja mam takie turystyczne ,ale nadaje się tylko dla starszego dziecka.
 
Nadzieja, mam ten samy dylemat- około września, listopada będziemy się przeprowadzać i chcemy mieć jak najmniej mebli do przewiezienia (bo to aż 300 km) dlatego myślałam o łóżeczku turystycznym- takim od razu z przewijakiem.Włożyłabym tam normalny materacyk. Ale nie znam nikogo, kto używał takiego łóżeczka na co dzień, więc nie wiem czy to dobry pomysł...
SS * Promocja GRACO KUBUS PUCHATEK Kojec Lozeczko (1327420477) - Aukcje internetowe Allegro
SS GRACO 2011 Kojec Lozeczko Przewijak GONDOLKA (1321524409) - Aukcje internetowe Allegro
 
A mi ogromnie podobają się zwykłe drewniane łóżeczna ze szczebelkami:) Są takie, że jak wyobrażam sobie dziecięcy pokoik to od razu widzę właśnie takie. Ale ja z takimi zakupami na pewno wstrzymam się jeszcze kilka miesięcy. Zakupy planuję robić od 7 miesiąca, ew. 6. Jedyna rzecz jaką dostanę wcześniej bedzie rogal do spania, ale to bardziej dla mnie niż dla mialeństwa, pzynajmniej na razie.
 
Ja też nic nie kupuję przed 6 miesiącem. Ale chcę sobie wyobrazić jak to będzie- gdzie będzie stało łóżeczko i jakie:) Może masz rację z tym drewnianym... Muszę jeszcze o tym pomyśleć. I spytam cioci czy ma łóżeczko po swoich, bo jak ma, to kupię tylko nowy materacyk:)
 
Aestima ale jak dużo podróżujecie to takie łóżeczko jak pokazałaś będzie fantastyczne. O to w nim chodzi, lekkie, łątwe do złożenia/rozłożenia i przewożenia. Ja raczej będę na miejscu więc takie łóżeczko mi się nie przyda...
 
Podróżujemy głównie do rodziców i oni będą mieć dla szkraba łóżeczko. Ale chcemy się przeprowadzić i nie chcemy mieć za dużo gratów do przewożenia, bo to będzie aż 300 km... Ale w sumie takie drewniane łóżeczko też się składa... Ach, mam jeszcze kilka miesięcy żeby się zastanowić.
 
Co do łóżeczek turystycznych, to koleżanki które ja miały zmieniały materacyk na taki jak w łóżeczkach szczebelkowych. Te co są w turystycznych ponoć się są za dobre na dłuższą metę. My kupiliśmy łóżeczko drewniane, jakoś bardziej mi się podobały. Na takie rosnące z dzieckiem, czyli trochę większe wymiary z możliwością zdemontowania boków i szczebli, przez co robi się taki normalny tapczanik. Ale,że synek "wędruje" w nocy po łóżeczku to nadal szczeble są ;) No i plus drewnianego to szuflada :)

Edit:
A turystyczne kupiliśmy takie zwykłe na wyjazdy typu urlop czy jak Jaś jechał na weekend do moich rodziców. Ale łóżeczko długo nie wytrzymało ;)
 
reklama
Do góry