reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Sprawa godna przemyślenia ;) tym bardziej, że na zwolnieniu sporo czasu jest ;) Obiecałam do przedszkola kilka sweterków i sukienek, ale to kwestia kilku wieczorów :)
 
reklama
agabre ja mam koleżanke w pracy ktora dzierga takie cudenka.Dziergala dla wszystkich cieżarnych.Mam cicha nadzieje ze i dla mnie tez udzierga.Ona mowi ze sprawia jej to niezwykla satysfkcje.
 
JA się tak zarzekałam, że tym razem nic nie kupię gdzieś do 6 m-ca a już mam malutkie body:) Ale to dlatego, że była promocja w tesco- kupiłam je za 5 zł:) Chyba zacznę kupować takie rozpinane na całości, bo ponoć o niebo wygodniejsze, tylko jakoś nigdzie takich nie widziałam...
 
JA się tak zarzekałam, że tym razem nic nie kupię gdzieś do 6 m-ca a już mam malutkie body:) Ale to dlatego, że była promocja w tesco- kupiłam je za 5 zł:) Chyba zacznę kupować takie rozpinane na całości, bo ponoć o niebo wygodniejsze, tylko jakoś nigdzie takich nie widziałam...
Ja ma chyba ze 2 pary takich body kopertowo zapinanych po Olku (jeśli nie rozdałam) I kupowałam C&A , nie wiem skąd jesteś bo np u mnie w szczecinie brak takiego sklepu a jechałam wtedy do Niemiec ( mam ok70ko do centrum handlowego).
Na razie kupiłam jedną bluzę z pluszu kremową ze zwierzaczkami coby tez dla dziewczynki była (oj marzy mi się) ale to w lumpku nowiutka z za 4 zł. Mąż mnie pogonił bo przecież on córkę robiła aja dla chłopaka ciuchy i nie pozwala mi kupować bo ma byc wszystko różowe według niego dla dziewczynki

Dla siebie na razie mam leginso jeansy z hm mama (z allegro używana ale jak nowe ca 38 zł taniocha;) ale nie noszę bo ten rozm 38 jest jeszcze za duży moje normalne spodnie czasem uciskaja jak mnie wywali ale nie jest źle. Pewnie po 12tc zacznie wywalać
 
Ostatnia edycja:
A ja dostałam cały worek ubranek, ślicznusie są. Więc chyba nie bede musiała nic kupować na poczatek.Na razie wrzuciłam je do kąta. Wydawało mi sie że nie jestem przesądna a jakoś jeszcze nie mogę ich oglądać. To samo mam w sklepach. Przed ciążą to bym cały czas oglądała a teraz jakoś mi dziwnie.
 
ja kupiłam jeszcze w lumpie śliczne czerwone spodenki z firmy mothercare za całe 2 zł- będą idealne dla chłopca i dla dziewczynki:)
alatoha- ja też miałam sie wstrzymać, ale nie dało rady. Po ostatniej wizycie wpadłam w taką euforię, ze po prostu musiałam coś kupić. Ale na razie tylko 2 rzeczy i to takie drobiazgi, na poważniejsze zakupy przyjdzie jeszcze czas:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
O widzę że nie tylko ja lumpki odwiedzam. :-) w poprzedniej ciąży nie chodziłam i wszystko było nowe a jak zobaczyłam co w lumpach za grosze to sie za głowę złapałam jaka ja głupia tyle kasy wydałam.
Dziś widziałam spodnie ciążowe za 25 zł ale takie 7/8 szkoda
 
Do góry