reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

słuchaj a skoro one są refundowane z NFZ-u to może warto by było poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie jakieś...??chyba ,że rodzinny nie może takiego skierowania wypisać.Ciekawa jestem jak to wygląda z refundacją takich majtek.
Mi się wydaje że refundacja NFZ to nie jest dla kobiet po porodzie...tylko dla kobiet które mają stwierdzony chory układ moczowy i przez to nie trzymają moczu.. No i nie wspomnę że zapewne trzeba mieć tony papierków potwierdzających tą nie dolegliwość..:sorry2:
No ale mogę się mylić:tak: pewności nie mam :no:
 
reklama
Katamisz, z tego co wiem refundacja dotyczy chorób przewlekłych lub np. moja 97-letnia babcia ma refundowane pieluchy... To nas nie obejmuje...

TENA Pants Plus

19.Pants%20Plus%20L.jpg


Produkt przeznaczony dla osób z intensywnym nietrzymaniem moczu. Oferuje dodatkową ochronę i można go nosić jak zwykłą bieliznę. Wyjątkową ochronę zapewnia technologia FeelDry™, która umożliwia szybkie wchłanianie nawet bardzo dużych ilości moczu oraz trzyma wilgoć z dala od skóry, nawet podczas długotrwałego siedzenia lub leżenia. Użytkownikowi będzie sucho i wygodnie, a ryzyko powstawania wysypek i zakażeń skóry będzie znacznie niższe.
 
Dzięki
Tak też myślałam.Moja babcia używała kiedyś takich pieluchomajtek chyba-miała je refundowane jak się połamała i leżała w łóżku.Zapytam czy coś jej zostało z zapasów?? ;-)
 
Apeluję o zablokowanie mi kategorii "wózki dziecięce" na allegro... Przecież ja nawet nie zamierzam kupowac wózka... a spędzam tam kupę czasu...

Tako Jumper, może ktoś powalczy:
TAKO JUMPER SERCA 3w1 RÓŻOWA RAMA 2010 LIMITOWANY (1422964307) - Aukcje internetowe Allegro - Misialina, kolor podobny do tego, który wybrałaś, a wózek nowy...

SPRZEDAM TAKO JUMPER X z kolekcji KOŁA! (1435133950) - Aukcje internetowe Allegro

TAKO JUMPER X RAMA 3W1 JumperX (1421369698) - Aukcje internetowe Allegro

Wózek TAKO-JUMPER 2w1 - idealny/ jak nowy !!!!!!! (1425638894) - Aukcje internetowe Allegro - tu bez fotelika

TAKO JUMPER OD 1ZŁ. BMC OKAZJA !!!!! (1429707044) - Aukcje internetowe Allegro - i tu też bez..

A tu ten Coneco Toledo, który jest naprawde w dobrej cenie, a w sumie podobny do Tako Jumpera..

WÓZKI CONECO TOLEDO -WIELKA WYPRZEDAŻ ! (1430079242) - Aukcje internetowe Allegro

Zdjęcia w realu - CONECO TOLEDO FOLIA TORBA SPACERÓWKA+ GONDOLA NOWA (1435444511) - Aukcje internetowe Allegro
 
Zaraziłyście mnie tym Tako jumper.Juz poczyniłam pierwsze kroki w celu kupienia.Gorzej z wybraniem koloru,ale strasznie podobaja mi sie szarości i jeden czerwony z tego rodzaju.

zebrra dzięki za linki,warto powalczyć
 
Misialina ja na razie się wstrzymuję, musimy zrobić remont łazienki na wiosnę z wymianą okien no to się trochę kurzyć bedzie...
Ale cały czas się waham, ta cena mogła by być niższa, tak choć do 1000 zł :-)
A ceny się chyba nie zmienią, bo przecież vat tylko z 22 na 23%, a nowe modele wchodzą a starsze są trochę tańsze.

Zebrra a moze ty coś polecasz 3 w 1 tak do 1000 zł

Luisiana taki plecak mają nasi przyjaciele (moze jeszcze lepiej wyposażony) dla swojej córki. Oni to zapaleni taternicy i jak chodziliśmy razem z takim 1,5 rocznym szkrabem po górach to się sprawdził super :-)

edit:
Zebrra już widziałam twoje linki thanks :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chyba zaraziłyście mnie wózkowym tematem :-) Dziś w centrum handlowym na ruchomych schodach, które jechały w przeciwnym kierunku bezwiednie przyjrzałam się wózkowi i trafiłam na wspomnianego tu wielokrotnie X-lander 3 kołowca.
 
Do góry