reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Popieram aestime zdecydowanie przewaga ciuszków dziewczyńskich :tak: Większy wybór przede wszystkim i lepsze promocje cenowe.Wczoraj zachorowałam jak zobaczyłam ile jest przecudownych ciuszków dziewczęcych w Mothercarze...cudowne!!
 
reklama
Misialina w sklepie była cena 2 w 1 1020 zł + fotelik 180 zł. Wychodzi to samo a te gratisy też były wszystkie, tzn moskitiery, przeciwdeszczowe folie i śpiworek. Oni też mają na allegro ale mówiła mi ta babka, ze to w sumie tylko do reklamy.

Wózek dziecięcy Jumper FX TAKO+Śpiworek gratis (1431879128) - Aukcje internetowe Allegro

to jest ich link. Tylko, że oni mają wersję "jumper xf" tą ostatnią ponoć ulepszoną wersję.

jest jeszcze jumper x

Wózek dziecięcy Jumper X Spiworek Tako Gratis (1431879400) - Aukcje internetowe Allegro

za 998 zł na allegro na miejscu taniej
 
Cześć Dziewczynki!!!

Jak zawsze o tej porze mam już duuużo do czytania - niesamowite jesteście, ja o 10 zwlekam się z łóżka...
W kwestii wózka mocno nakręciłam się na X-landera XQ albo XA, opinie mają rewelacyjne, czy któraś z Was jest w posiadaniu takiego wózka i może potwierdzić opinię?
 
Katamisz ja już mam prawie całą komodę z ciuszkami :-) ale takimi uniwersalnymi, teraz kupuję spodnie koszule, itp.

Accha dziewczyny mam do was ważną informacje: ponoć vat z 8 na 23 % będą wprowadzać od lipca :-)
miało być od lutego ale mają jakiś poslizg i od lipca. Powiedziały mi to 2 kobiety w dwóch różnych sklepach, ze były na szkoleniach i nowe wieści usłyszały
 
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie wózka Tako Jumper, co to jest "regulacja miękkosci amortyzacji", a właściwie nie co to jest, tylko jak działa, jak się reguluje?
 
szczerze zebrra nie zdążyłam się aż tak wgłębić w temat tego wózka, po prostu nie wiem. Może inne dziewczyny bedą miały informacje na ten temat
 
Accha dziewczyny mam do was ważną informacje: ponoć vat z 8 na 23 % będą wprowadzać od lipca :-)
miało być od lutego ale mają jakiś poslizg i od lipca. Powiedziały mi to 2 kobiety w dwóch różnych sklepach, ze były na szkoleniach i nowe wieści usłyszały

Moja siostra [księgowa] powiedziała, że to ma być na ubranka dziecięce. A niemowlęce mają zostać, jak dotychczas.

A propos ciuszków. Kupiłam dziś w realu za 12,99zł 3-pak body:
P1120240.jpgP1120239.jpgP1120238.jpg
 
reklama
kati ja tez mam juz cala szafe ciuszkow. Mialam nic nie kupowac ale w sklepie takie promocje i przeceny, ze az zal.
Wczoraj z mezem wybralismy kolory do pokoju malego. Jasniutki niebieski I czekoladowy braz, ktory bedzie na jednej scianie na ktorej postawie ivory mebelki dla kontrastu. Teraz zajmuje sie kupowaniem dekoracji scian i okien.

Wczoraj robilam sobie liste giftow na baby shower i mam problem. Zastanawiam sie co lepsze monitor oddechu czy kamera? Moge czytac opinie na internecie bez konca ale nie ma to jak wasza rada ;-) Doswiadczone mamusie podzielcie sie doswiadczeniami:-).
 
Do góry