reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

reklama
Dla mnie to wiaderko wygląda jakby ktoś wsadził dziecko w doniczkę... no porażka jak dla mnie...
Z tego co piszecie i co słyszałam to dziecko jeśli ma się zrelaksować i będzie lubiło kąpiele to nie zależnie w czym się je "umoczy" i tak będzie zadowolone, a jeśli kąpiele będą wywoływać płacz i stres to i cudowne wiadro nie pomoże... tak mi się wydaje...

Zebrra, a jak długo można używać takiego krzesełka ?
Dołączam się do pytania :-)
 
Szukam spodenek i znalazłam cudne dla dziewczynki jakby któraś chciała:)
MOTHERCARE SUPER SPODNIE OGRODNICZKI ROZ. 3-6 MC (1418586243) - Aukcje internetowe Allegro
uwielbiam tego slonika z puchatka- pewnie dlatego mi się spodobały

i ta pani ma jeszcze takie cudo:

TOPOLINO ŚLICZNA SUKIENKA JEANS ROZ.80 JAK NEXT (1426079890) - Aukcje internetowe Allegro

i jeszcze to- uwielbiam Piotrusi królika- jakbym miała córcie kupiłąbym ta sukienkę mimo tego, że różowa:)
http://allegro.pl/sliczna-sukienka-peter-rabbit-na-110-i1415407414.htm
-ups , zapędziłam się :0 to na 5-latkę;))
Heheh Aestima, przypominam, ze u Pani mieszka Mieszko! ;) Uciekaj z tych sukienuś ;)

Zebrra, a jak długo można używać takiego krzesełka ?
Wiesz co, nie pamiętam dokładnie jak długo go używaliśmy, ale sporo. Po prostu czułam się pewniej wiedząc, że nie poślizgnie się na pupie i nie wyląduje buzią w wodzie... Mieliśmy jeszcze taką antypoślizgową matę w wannie, więc niby było bezpiecznie, ale jakoś wolałam, zeby siedział pewnie. Nie chcę teraz nazmyslać, ale na pewno kilka mcy było w użytku.. Pewnie mogło być dłużej, ale Jasiek był bardzo ruchliwy, a Olaf lubił się z nim bawić w wannie, więc dawał mu swobodę :)

A ja dziś wyprzedażowo w Marksie & Spencerze kupiłam kombinezonik za 35 zł. Przeceniony chyba ze 130 ! Z kapturkiem i stópkami, odpinanymi rękawiczkami, na polarku i beżowy - do czapeczki - jak chciałam :tak: Polecam poszperanie, bo są jeszcze ciekawe rzeczy w interesujących cenach.
Super! Muszę się wybrać, jeszcze jakieś końcówki wyprzedaży są :)

Kati, zdecydowanie wybrałabym Tako (Doris, to nie ten, co Ty kupiłaś?), przede wszystkim przez skrętne koła, które dla mnie są po prostu niezbędne w wózku, poza tym Roany mają te blaszane bagażniki, które nie są wygodne, bo wszystko z nich wypada... Kolejna rzecz to w Roanach spacerówka - dla mnie kompletnie nie do użytku... Miałam taką i użyłam jej dosłownie kilka razy, po czym poddałam się, pobiegłam do sklepu i kupiłam spacerówkę...
 
Ja też pooglądałam trochę tych wózków...i wiecie co przeraża mnie to że te gondole są jakoś strasznie małe...takie odniosłam wrażenie
 
Kati wydaje mi się (choć ja się jeszcze za bardzo nie znam :-p) że jak za tą cenę i w dobrym stanie to bym brała na Twoim miejscu zwłaszcza że tak jak piszesz ma on być drugim wózkiem który zostanie u mamy, nie wiem jak macie do niej daleko ale na pewno jest to wygodniejsza opcja niż taszczenie swojego, tak mi się wydaje.
 
forever, a ten kombinezon w jakim rozmiarze kupiłas? ja chciałam kupić cos na przyszłą jesień/ zimę na wyprzedażach, ale nie wiem na jaki rozmiar się zdecydować.

Zebrra- Dla Mieszka mam całą szafę typowo facecikowych ubranek, to chociaż na allegro sobie te dziewczęce podglądam;))
 
forever, a ten kombinezon w jakim rozmiarze kupiłas? ja chciałam kupić cos na przyszłą jesień/ zimę na wyprzedażach, ale nie wiem na jaki rozmiar się zdecydować.

Zebrra- Dla Mieszka mam całą szafę typowo facecikowych ubranek, to chociaż na allegro sobie te dziewczęce podglądam;))
No tak rozumiem ;)

Co do rozmiarów, to powiem na przykładzie mojego Jasia:
56cm - przez pierwszy mc
62cm - do połowy 3 mca
68cm - od drugiej połowy 3 mca
74cm - od ok 6mca
80cm - od ok 9mca
86cm - ok roku

Także taki jesienny kombinezon to pewnie na jakieś 68/74 kupię, a zimowy 74/80cm. Trzeba też patrzeć na wymiary, bo co producent to inne...

Z mojego doświadczenia wynika, że rozmiary Jasia pokrywały się z tymi ciuszkami kupowanymi w tesco (np. body, pajace), natomiast rozmiar H&M był znacznie większy (mniej więcej o 1 rozmiar)



 
reklama
dziewczyny moja mama ostatnio częściej buszuje po sklepach dla dzieci niz ja :-)
Na razie jej ulubiony to coccodrillo i babka jej mówiła, ze lada dzień przecenią kombinezony, więc jak będę znać szczegóły to dam znać :-)
 
Do góry