reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

reklama
Zeberrko są jednak ludzie niezastąpieni mówił Ci juz ktoś o tym? Chyba muszę sobie stworzyć koleją ściągę, albo dokument w który to wszystko powklejam, bo nie sposób później odszukać coś na forum gdzie produkcja jak w fabryce na najwyższym poziomie. Bradzo Ci za te informację dziękuję, bo ciagle się zastanawiam jak to jest z tym rośnięciem maluszków.
Setana, nie mów mi tak, bo ja szybko się wzruszam ;)

Zołza, te poscielki znam :) Nie wiem, czy już kupiłaś, jeśli nie, to zastanów się, cyz na pewno pościel do wózka jest Ci potrzebna, będzie lato - ciepło, a potem na jesieni przydadzą się już śpiworki bardziej ;)



 
dziewczyny ja się zgadzam, że coccodrillo to droga marka, ale moja mama chodzi tam tylko do kosza na przeceny i wyprzedaże i buszuje, a ja jej nie zabronię :-) jak chce kupować do maluszka to niech kupuje :-)

Zołza świetne te zakupy

Misialina wybieram sie dziś do wodzisławia i może zajrzę do sklepu Tako :-)

A ja pościeli wogóle nie kupuję, bo wszystko obiecali mi rodzice. Łóżeczko mam po nas no to wyposażenie mama moja jedno kupi a drugie uszyje. Obiecała mi również kocyki dwa i ręczniki :-):-):-)
Ale mam fajnie
 
Zebrra, kołderki nie kupuję, ale tę pościel wezmę - włożę cienki kocyk i będzie gittara ;-) A na jesień mam genialny śpiworek - dostałam gratis do wózka :-)

Katamisz, wybór jest cholernie trudny, ale na pewno wezmę 108 - misiola :-) i zastanawiam się nad drugą :-)
 
reklama
Do góry