reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Zołza- ja tez, jakimś cudem dzisiaj tego lumpka napotkałam. W nim nie trzeba szperać ,bo w nim wszystko dla dzieci jest śliczne i niezniszczone!
Jutro znów tam idę, bo Pani dzisiaj zaczynała wieszać nowe ubranka.
 
reklama
Czyli dobrze mi się wydawało że ruchliwy maluch (np siadający) może zostać przeniesiony do zwykłej wanny :tak:
Zebrra takie krzesełko jest świetne, czego to teraz ludzie nie wymyślą :-p:-)
Fajne, fajne i muszę Ci powiedzieć, że spisało się rewelacyjnie, teraz też na bank kupię! :)

Ja będę kąpała dłużej w wanience, bo... buuuu... nie mam wanny :hmm:
Kochana brodzik też może być fajnym miejscem na kąpiel :)

To Zestaw kąpielowy na wannę Bebe Confort Atlantis (z wanienką) | *************** | Najtaniej w internecie! mi się podoba, ale ta cena....pfffff



 
Aestima, super, ze trafiłaś na tego lumpka, u mnie też taki jest - większość rzeczy nowych, wszystkie wiszą na wieszaczkach, az miło :) Do normalnych lumpków nie wchodzę, tylko do tego :)
 
Ostatnia edycja:
A do jakiego wieku kąpie się maluszka w takiej dziecinnej wanience, tzn kiedy można przejść do normalnej wanny? No bo tak jak pisałam - nie wiem czy te małe wanienki będą stabilne dla np półrocznych dzieci które są już chyba całkiem ruchliwe, czy się mylę??
Ja starszaka kąpała do roku czasu :tak: a to dlatego że też nie mieliśmy wanny. Potem sie przeprowadziliśmy i tutaj już spokojnie kąpał się we wannie.
Wcześniej (do roku czasu) nigdy nie wypadł mi z tej dzieciowej wanienki, choć czasem ciężko było ogra utrzymać bo chciał wszystko co stało na komodzie :cool2: No ale jakoś dawałam rade.
Teraz na pewno przeniose wcześniej do wanny, kiedy nie wiem :sorry2: Wrzucę dwóch łobuzów do wanny i niech się myją nawzajem :-D


Zebrra, fajne to krzesełko :tak:


A widziałyście to cudo??:szok::-D
TUMMY TUB WIADERKO DO KĄPIELI 4 kolory (1414463429) - Aukcje internetowe Allegro
 
opinia jednej mamy:Dot.: TUMMY TUB - wiaderko do kąpieli niemowląt. Czy ktoś zna?
Witam. Ja uzywam tammy tube. Maly kapie sie w nim od 4 doby i jestem nim zachwycona. Wcale nie jest tak, ze jest nieporeczne, ze maly sie podtopi, ze nie bedzie sie umialo go kapac itp..itd.. Pierwszego dnia maz pomagal mi go myc, ale wcale mi to nie pomagalo, a nawet przeszkadzalo. Kapie go sama i bez problemowo moge wszedzie go wymyc. Podtrzymuje sie tylko glowke ale bardzo delikatnie i nie trzeba wcale jej trzymac, tylko podkladam reke pod zeby nie opadala. Maly jest w nim bardzo spokojny i ani razu nie plakal, nie ma kolek (odpukac) bardzo sie w nim relaksuje. Pepek odpadl dokladnie po 14dniach i nie bylo tez z nim problemu, kapalam go normalnie i poprostu po kapieli trzeba bylo wysuszyc tak jak po normalnej kapieli.
Dla mnie wiaderko to rewelacja, dziecko spokojne i zadowolone, a do tego zajmuje malo miejsca. Cena nowego moze duza, ale ja kupilam uzywane i nie jest gorsze. Pozatym sa jego zamienniki tropche tansze.
Wiaderko od dolu ma taka gume i jest stabilne, ja kapie malego stawiajac je na stole na obrusie (nie chce mi sie sciagac) i ani razu nie mialam z nim problemu zeby mialo sie wywrocic.
Wklejam fotki z pierwszej kapieli mojego maluszka.
P.S. przy 2 kapieli maly tak sie wyluzowal, zezrobil kupke do wiaderka podczas kapieli
smile.gif


Wg mnie jest bardzo praktyczne, nie ma problemu jakiegokolwiek ze splukaniem glowki, maly jest zachwycony i sie cieszy w nim. Dziecko "siedzi" w nim jak w lonie matki i nie ma problemu ze cos mu sie stanie, bo jest w wodzie i jest odciazony. My uzywamy i pewnie bedziemy do momentu jak malec zacznie siedziec,

YouTube - Kuba się kąpie jak dla mnie masakra
http://www.youtube.com/watch?v=sot090ZVwNo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=hHGDnXUVwaA&feature=related mi to bardziej wygląda na moczenie dziecka niż kąpanie i mycie...hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do mnie to wiaderko też średnio przemawia...ale widziałyście to dziecko??Jakie spokojne w nim??Prawie spało...:szok:
 
Do góry