reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

A czy nie byłaby dobrym rozwiązaniem wanienka ze stelażem na wannę? Coś takiego:
Zobacz załącznik 320891
Jak uważacie???
Jasne, że tak, tyle tylko, że wtedy, żeby wykąpać maluszka musiasz być na kolanach albo kucać albo oczywiście się schylać... Jesli wchodzi to w grę, to jest też tańsza opcja:

http://p.*********/i2/p/61/58/a5f4792da74c4_0_b.jpg
 
reklama
Jasne, że tak, tyle tylko, że wtedy, żeby wykąpać maluszka musiasz być na kolanach albo kucać albo oczywiście się schylać...
Faktycznie, taka wanienka będzie o wiele niżej niż na stojaku, to chyba będzie masakra dla pleców...

A do jakiego wieku kąpie się maluszka w takiej dziecinnej wanience, tzn kiedy można przejść do normalnej wanny? No bo tak jak pisałam - nie wiem czy te małe wanienki będą stabilne dla np półrocznych dzieci które są już chyba całkiem ruchliwe, czy się mylę??
 
Madzioolka, ja Jaśka przeniosłam do normalnej wanny jak miał ok 7 mcy, jak już sam siedział. Kupiłam mu takie fajne krzesełko do wanny THERMOBABY - Krzesełko do Kąpieli, 5 Kolorów ! (1408943137) - Aukcje internetowe Allegro, w wanience było mu za mało miejsca on lubił długie kąpiele z zabawkami :) Zresztą do dzisiaj tak jest :)
Wiem, że moje forumowe koleżanki kąpały maluchy w wanienkach znacznie dłużej.. To chyba zależy od dziecka i od wygody rodziców...

Katamisz, cieszę się :)
 
Czyli dobrze mi się wydawało że ruchliwy maluch (np siadający) może zostać przeniesiony do zwykłej wanny :tak:
Zebrra takie krzesełko jest świetne, czego to teraz ludzie nie wymyślą :-p:-)
 
eh, w szkole mam gorący okres, wpadłam tylko na chwilę, żeby pochwalić się, ze znalazłam przez przypadek lumpeks moich marzeń- pełno dziecięcych ubranek- czyściutkich, pachnących i w stanie IDEALNYM (50% jeszcze z metkami) i do tego w super cenach. Niestety zdecydowana większość dla dziewuszek, ale zakupiłam jedne śliczne body dla synka, nowe za 4 zł:) Byłam jeszcze w mothercare i kupiłam 3 pary ślicznych skarpetek za 9 zł, ale były też opakowania 5 par za 9 zł.
 
reklama
Do góry