reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

obejrzałam sobie wózki w sklepie, młody sympatyczny pan fajnie mi doradzał:) Podoba mi się ten x-lander bardzo! TYlko lekki to on nie jest... mój M. stwierdził, że dla niego ok tylko M. waży 120 kg przy 196 cm a ja ledwo go mogłam od ziemi oderwać... Z drugiej strony nie wiem czy 2 kg lżejszy wózek byłabym w stanie wnieść na 3 piętro kamienicy - pewnie też nie.
Czy któraś słyszałą coś o wózkach Teutonia? Mam okazję kupić nowy za połowę ceny. Oglądałąm go w sklepie i bardzo mi się podobał ale przede wszystkim był leciuteńki! I jakiś taki bardzo zgrabny. Zastanawiam się teraz jak reszta jego parametrów.
 
reklama
Zebrra, to jak jesteśmy przy poradnikach pisanych przez Ciebie - to ja poproszę o poradnik "Jak sobie radzić z dwójką małych dzieci. Porady praktyczne" :tak:
I wcale nie żartuje :zawstydzona/y::no::-D Czasem jak pomyślę jak to wszystko pogodzić (zwłaszcza wieczorną kąpiel) to mam ciary :eek: (mąż pracuje na popołudnia, więc od godz 16.30 jestem sama, samusieńka.....)
Zapewne strach ma wielkie oczy - zawsze boimy się tego czego nie znamy. Ale to nie wyklucza faktu że i tak mam cykora :cool2:
Pojęcia nie mam! Słowo! :) U mnie między Wiką i Jasiem jest 7 lat różnicy, to dużo. Jak urodził się Jaś, Wika była już bardzo samodzielna i bardzo mi pomagała. Teraz między Jasiem a małym będzie 4 lata różnicy - z jednej strony dużo z drugiej mało, ale będę miała jeszcze 11-letnią Wikę do pomocy.
Barmanka, Olafa nie ma całymi dniami (wychodzi o 5:30 i od marca do października wraca ok 20-22), więc wiem co czujesz... Chociaż u Ciebie różnica wieku będzie naprawdę mała, ciężko moze być samemu ogarnąć maluchy...

zebrra super ta wyprawka!!I jaka taniutka!!Była taka różowa dla dziewczynek??
Nie Kochana, była tylko niebieska...

Widzę, ze tylko ja taka sierota co to w 3 koszulach nie dała sobie rady ;) zwalę to na to, że ostatnie 2,5mca leżałam już w szpitalu i tych koszul naprawdę sporo miałam ;)
 
Czy któraś słyszałą coś o wózkach Teutonia? Mam okazję kupić nowy za połowę ceny. Oglądałąm go w sklepie i bardzo mi się podobał ale przede wszystkim był leciuteńki! I jakiś taki bardzo zgrabny. Zastanawiam się teraz jak reszta jego parametrów.
To bardzo dobre wózki, ale jeśli chodzi o konkretny model, to jak zwykle polecam poszukanie opinii tutaj... Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
Mam dylemat co do opcji stelaż-wanienka przewijak...
Jeszcze do niedawna zdecydowani byliśmy na wanienkę na której leży przewijak, ale widzę że macie same negatywne opinie o tym połączeniu. Przyznam sama, że też zastanawiam się coraz bardziej nad funkcjonalnością tego mebelka - przecież jak już wykąpię malucha to muszę umieści na wanience przewijak który będzie sobie gdzieś leżał oddzielnie?? nie wyobrażam sobie tego.
Z drugiej strony jeśli chodzi o wanienki na tych metalowych stelażach to słyszałam że są ok, ale tylko przez ok pół roku, bo jak maluszek jest już większy i bardziej się wierci to są one niestabilne...
Już sama nie wiem co myśleć....

A czy nie byłaby dobrym rozwiązaniem wanienka ze stelażem na wannę? Coś takiego:
1424558575.jpg
Wówczas przewijak mógłby sobie spokojnie leżeć na pralce obok wanny, nie byłoby problemu ze wylaniem wody z wanienki, w łazience jest zawsze ciepło (przynajmniej w mojej)

Jak uważacie???

Dodam że łazienkę mamy całkiem sporą czego nie mogę powiedzieć o naszej sypialni w której ewentualnie mielibyśmy kąpać malucha.



Musze się jeszcze pochwalić dzisiejszym zakupem do Niuni, jej pierwszym :-) :
jaba16 Body Early Days 0-3 __WYPRZEDAŻ 18 WZOROW (1420392901) - Aukcje internetowe Allegro
jaba16 Body OWOCKI 7pak Early Days 0-3 WYPRZEDAZ (1422035046) - Aukcje internetowe Allegro
Cena za sztukę wychodzi śmieszna i nie mogłam się już powstrzymać :-)
 
Widzę, ze tylko ja taka sierota co to w 3 koszulach nie dała sobie rady ;) zwalę to na to, że ostatnie 2,5mca leżałam już w szpitalu i tych koszul naprawdę sporo miałam ;)

Ja zamierzam wziąć 3 i mieć jeszcze coś w zapasie, żeby mi w razie czego mąż przywiózł... Naoglądałam się przeróżnych sytuacji i wolę mieć zapas. Lepiej tak, niż chodzić w jednej śmierdzącej, która jest świetną pożywką dla bakterii [uwierzcie mi, niektórym kobietom nie można było przetłumaczyć, żeby się przebrały, bo chodzą w syfie :baffled:]
 
Fajne zakupy dziewczyny robicie, dużo super pomysłów - ale jakie to wszystko kosztowne... aż się można przerazić.
Niektóre rzeczy jak stojak pod wanienkę pewnie fajny, ale ja sobie muszę odpuścić, bo finansowo się zrujnujemy ;-)
a jeszcze tyle rzeczy do kupienia...
 
obejrzałam sobie wózki w sklepie, młody sympatyczny pan fajnie mi doradzał:) Podoba mi się ten x-lander bardzo!

a który model oglądałaś? ja waham się między XA a XQ, za XA przemawiają wszystkie pompowane koła, za XQ przekładana w obie strony spacerówka, ale za to przednie koła są piankowe
 
Fajne zakupy dziewczyny robicie, dużo super pomysłów - ale jakie to wszystko kosztowne... aż się można przerazić.
Niektóre rzeczy jak stojak pod wanienkę pewnie fajny, ale ja sobie muszę odpuścić, bo finansowo się zrujnujemy ;-)
a jeszcze tyle rzeczy do kupienia...
stojak w Wodziu w komisie kosztował 26 zł
 
reklama
Dziewczyny, znalazłam na allegro aukcje jakiejś babki, która likwiduje sklep... Zajrzyjcie, bo ceny naprawdę konkurencyjne :)

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

M.in nowe stojaki pod wanienkę po 39zł... Stojak pod wanienkę (1418380133) - Aukcje internetowe Allegro i tanie wanienki...

Katamisz, ma również te nakładki na łózeczko drewniane, na które kładzie się przewijak, Vox-a po 39zł... http://allegro.pl/przewijak-podstawka-nakladka-do-przewijania-vox-i1417828130.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry