reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kiedy na zakupy ;)

:-D:-D:-D Jedni kolekcjonują znaczki inni wózki:-D:-D:-D

Ale wiem co pisze Zebrra,wózek,dobry wózek jest bardzo ważny.Ja takiego nie miałam z Olkiem dlatego teraz bede blisko przygladać sie odpowiedniemu.Pewnie nie znajde kompromisu.chcialabym taki joggingowy na dużych kołach bo mam zamiar biegać,z drugiej strony przydałby mi sie wózek który mialby duży kosz na zakupy,fajna mała parasolka poręczna do samochodu.Przynajmniej 3 rodzaje wózkow bym mogła meć.

Z drugiej strony też nie chce przesadzać ,Olek od 14 miesiąca nie chcial jeździć w wózku.Więc parasolka jaką kupiliśmy używał 3 miesiące tylko.
 
reklama
Zastanawiam się też nad zaproponowaniem odrębnego wątku co zabrać do szpitala.
Z tego co zdążyłam zorientować to każdy szpital ma jakąś swoją listę. Najlepiej zapytać w szpitalu w którym będzie się rodzić :tak: Można stworzyć taką listę, zawsze będzie to jakąś pomocą :tak:


Misialina, ja używałam ręcznego Avent i tylko z tym laktatorem mam doświadczenie. Ale może doradzą Ci inne mamusie które używały TT :tak:


Tusenfryd, ja osobiście nie miałam takiej półeczki - widze ze ona jest razem z wanienką, tak? (podnosisz blat do przewijania i jest tam wanienka).
Moja koleżanka miała takie cudo...Niezadowolona na maxa, podobno syf z gilem - ciężko wylewa się wode z takiej wanienki, musisz podkładać jakieś miski czy wiaderko, ustami zaciągnąć wodę ze szlaucha... Dość szybko kupiła normalną wanienkę.
 
, spacerówka z tacką dla dzieciaczka (widziałam na przykładzie siostrzenicy jak przydatny bajerek to jest), czterokołowiec (trójkołowce po prostu wizualnie do mnie nie przemawiają), no i najlepiej było by gdyby był to jeden z zestawów 3w1 czy tzw. travel systems... więc może jeśli ktos ma podobne wymagania to coś wspólnie wymyślimy?
ja tez tego szukam,bo tacka jest niezastąpiona,co prawda mam spacerówkę,ale jak bym znalazła głeboki + fotelik+ spacerówka+przekładana rączka+ rozkładany podnóżek+ tacka to biorę
 
TT :tak:


Tusenfryd, ja osobiście nie miałam takiej półeczki - widze ze ona jest razem z wanienką, tak? (podnosisz blat do przewijania i jest tam wanienka).
Moja koleżanka miała takie cudo...Niezadowolona na maxa, podobno syf z gilem - ciężko wylewa się wode z takiej wanienki, musisz podkładać jakieś miski czy wiaderko, ustami zaciągnąć wodę ze szlaucha... Dość szybko kupiła normalną wanienkę.

:-(no to chyba klops.Myslałam że dzieki takiej wanience nie będe uzależniona od kogoś przy kąpieli.Wanienka ze statywem miała być też ulgą na mój kręgosłup :-(
 
Tusen...ja miałam pożyczoną taką wanienkę od szwagierki...i jeśli chodzi o samą wanienke była fatalna...źle mi się kąpało w niej synka...więc szybko kupiłam zwykłą...była niby wyprofilowana...jak dla mnie wielka tragedia...sam stojaczek jest fajny na przewijanie i kosmetyki...może wanienke bys tylko zmieniła
 
.Wanienka ze statywem miała być też ulgą na mój kręgosłup :-(
Mogę Ci polecić to co ja miałam - taki stojak, łatwo się go składa, spokojnie postawisz gdzieś za szafę czy komodę. Rewelacyjnie kąpało mi się w nim młodego :tak: Plecy nic a nic nie bolą
7c8c69ec.jpg

733f1511.jpg

 
Justynka ja też uważam, że tacka jest super ale niestety w moim wybranym wózku jej nie ma. Wiem, że można do większości dokupić uniwersalny pałąk z tacką więc będę takiego szukać.
 
reklama
Oj tak Dziewczyny, jestem zafiksowana na punkcie wózków kompletnie, myślę, ze jestem nieuleczalnym przypadkiem ;) I przeszłam przez wszystko co wydawało mi się niezbędne typu właśnie przekładana rączka, tacka zamiast pałąka, dwie rączki, jedna rączka, mały kosz, duży kosz. Teraz wiem, że jedne rzeczy są dla mnie ważniejsze, inne mniej. Zawsze od każdego wózka wymagałam tego, żeby oparcie rozkładało się do spania kompletnie na płasko (dlatego uważam wszelkie kubełkowe siedzonka jako pomyłkę...).

Misialina, kupiam ten laktator jakieś 2 tygodnie temu (dużo, dużo taniej), wszystkie mamy, które do używały i z którymi miałam okazję rozmawiać były zadowolone.

Tusen, ja również odradzam taki mebelek kąpielowy, wanienka była masakryczna (ale ja w ogóle nie lubię profilowanych, może dla kogoś innego byłaby super), jedyne co się sprawdziło to przewijak, a na sam przewijak szkoda mi było tyle miejsca (to jest naprawdę duże). Są jakieś takie zwykłe stojaki na normalną (nie profilowaną) wanienkę, może niezbyt wyględne, ale za to składane, więc można schować jak jest niepotrzebny ;) Stabilny stojak, stelaż pod wanienkę 100/102 cm (1417202163) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry