reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

reklama
https://www.babyboom.pl/forum/members/tusenfryd18-77648.htmlTusenfryd, też myślałam o takim stoliku, mam bardzo mało miejsca, ale po przeczytaniu wypowiedzi mam również na innych forach odpuściłam, tak jak piszą dziewczyny wyprofilowana wanienka zupełnie się nie sprawdza, źle się z tego wylewa wodę itp., generalnie badziew, na pewno kupię taki stojaczek, który pokazała Barmanka - fajna sprawa i dużym plusem jest fakt że można go złożyć :)
 
Ja miałam zwykłą wanienkę którą codziennie stawialiśmy na komodę i było bardzo wygodnie kąpać małego.Teraz też mam w planie zakup komody na której ustawiłabym wanienkę do kąpieli.Poszukuję dokupić do łóżeczka samą deseczkę z przewijakiem nakładaną na w poprzek.Widziałam ,że można to kupić w komplecie z łóżeczkiem ale za nic w świecie nie mogę znaleźć osobno takiego zestawu.Widziałyście może coś takiego??
 
Zołza, tych stojaków jest sporo, pooglądaj na allegro, no i musisz dobrać pod rozmiar wanienki, wiem, ze są pod te duże 1m i mniejsze (nie pamiętam jakie mają wymiar)
 
Katamisz, pełno w sklepach samych przewijaków, które układa się na łóżeczku - nawet w markecie ostatnio widzieliśmy z mężem kilka różnych.

Zebrra, dzięki, zaraz zobaczę, jaką mamy wanienkę [tzn. wiem, że większą, ale sobie zmierzę, żeby mieć pewność] i poszperam na allegro :-)
 
reklama
Do góry