reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Doris, czyli mam kupić taki zwykły jak teraz mam? Możesz zapodać jakiegoś linka? Ten sportowy to chciałam tylko do spania kupić na teraz! A ten drugi to jak będę karmić...
 
reklama
Zaraz poszukam i wstawię....napewno stanik musi mieć te fiszbiny bo dobrze podtrzymują biust i takich szukałam na necie. Zamówiłam na allegro bo tam były najtańsze ale jest taki sklep internetowy (forever wstawiała linka ale nie mogę znależć tego posta) gdzie było sporo takich lepszych. Zaraz poszukam
 
Ale śliczne te biustonosze!!! Tylko ta cena:eek:. Ja kupiłam na allegro 2 w cenie 22zł ale "szajs" straszny i musze teraz nowe kupic - wiec niektórych rzeczy za grosze nie warto kupowac:( Jak mówi moja babcia "...tanie mięso psy jedzą...";-)
 
Ale śliczne te biustonosze!!! Tylko ta cena:eek:. Ja kupiłam na allegro 2 w cenie 22zł ale "szajs" straszny i musze teraz nowe kupic - wiec niektórych rzeczy za grosze nie warto kupowac:( Jak mówi moja babcia "...tanie mięso psy jedzą...";-)
no właśnie, widziałam te co są po dwa sprzedawane w komplecie. W biustonosz do karmienia warto zainwestować, no chyba że potem chce się wygladać jak Murzynka z filmów Martyny Wojcjiechowskiej "Na krańcu świata"
 
AmazonWomenChild.jpg o właśnie tak!
 
reklama
Do góry