reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

zolza pokażę ale jak mama z pracy wróci bo dzisiaj z racji tej ,że nie chce mi się nigdzie wyłazić założyła go ;-)
 
reklama
Ja też sobie nic dawno nie kupiłam, ale póki co czekam na cieplejsze dni, coby jakąś bluzeczkę kupić lżejszą...tez z jedna, może dwie...i jakieś cienkie rybaczki...
a dla małej tez przestałam kupować...coś mnie tknęło, żeby poczekać do poniedziałku...bo jak się chłopczyk ujawni???? :sorry::confused2:

szlafroczek mam taki jak madzioolka z MUZZY, koszulę tez...do tego ma 2 z poprzedniej ciąży..wystarczy..
 
Ja sobie przez całą ciążę kupiłam jedne jeansy, dwie bluzki i jedne legginsy. Po domu chodzę w starszych rzeczach, luźniejszych swetrach, legginsach, dresach, te nowe mam na wyjścia z domu i jakoś wystarcza. Sporo rzeczy mam takich sprzed ciąży, w które się mieszczę o dziwo (bo brzuchal mi wywaliło ogromny) ale zawsze nosiłam bluzki i sukienki odcięte pod biustem. Pasowały mi do mojej figury i teraz z nich korzystam, póki jeszcze mogę ;) uratowały część moich finansów.

Podkłady kupiłam belli takie wielkie (chyba 10 sztuk) wkładki laktacyjne też belli, do smarowania ciała po kąpieli używam dziecięcej oliwki bambino i póki co większych rozstępów nie zauważyłam. Siostra mi mówiła, że zauważę je dopiero jak skóra po porodzie już nie będzie napięta ;-) to mnie pocieszyła ;)

Koszulę na razie mam jedną, taką na zakładkę, staników do karmienia nie mogę w moim rozmiarze dostać, chociaż pół Gdyni schodziłam i w Wrocławiu rodzinka szukała. Może magiczne Allegro coś podeśle ;) tylko że ja powinnam przymierzyć, bo rozmiar rozmiarowi nierówny :( majtasy tez mam juz takie cienkie jednorazowe, szlafrok grubaśny frotte, ale mam tez taki lekki bawełniany, muszę tylko sprawdzić, czy się w niego jeszcze dopnę ;) To by chyba na razie na tyle :) Dla Hani jeszcze nie mam kosmetyków, ciągle się zastanawiam jakie wybrać.
 
ja z racji tego, że cały czas pracuje muszę mieć jakieś ubrania. Gdybym siedziała więcej w domu też wystaczyłaby mi jedna para jeansów:( Dostałam ostatnio jakieś bluzki od tesciowej, na razie wystarczy.

Agabre na allegro spokojnie znajdziesz biustonosz. ZMierz się dokłądnie pod biustem i w biuście, tam wszędzie przy zamawianiu jest podana rozmiarówka. Ja muszę zamówić bo też nie znajduję w sklepach. Pierwszy raz kupię bez mierzenia i mam nadzieje, że jakoś to będzie...
 
ja z racji tego, że cały czas pracuje muszę mieć jakieś ubrania. Gdybym siedziała więcej w domu też wystaczyłaby mi jedna para jeansów:( Dostałam ostatnio jakieś bluzki od tesciowej, na razie wystarczy.
Ja tak miałam w ciazy z Filipem, jak jeździłam na uczelnie to potrzebowałam ciuszków więcej, choć i tak mało się tam pojawiałam i wbrew woli mojej lekarki - wtedy zakładałam sporo bluzek mojej mamy..... teraz siedząc w domu nie potrzebuje tyle, ale i tak jak wychodzę to mam wrażenie, że nie mam siew co ubrać..
 
Niech ta zima sie już konczy bo z tymi ciuchami to same problemy, a te ciazowe do tańszych nie nalezą. Właśnie deszcz pada u mnie za oknem. Ja najlepiej czuje sie w dresach . . .;-) nie takich co kolana sie wypychaja ale w takich elastycznych bardziej, do tego adidasy i na spacer czy do sklepu moze byc. Jak mam coś do załatwienia to legisy i spódniczka (mam od szwagierki wieksze rozmiary). Niedługo wybieramy siez meżem zwiedzać odział w szpitalu i porodówke (wyremontowali ostatnio) Co do podkładów to jak rodziłam córe w 2008 to nawet o tym nie pomyslałam i w sumie dobrze bo w szpitalu były bez problemu, a na wyjscie to już podpaski miałam ale te duuuże. Ważne o czym wtedy nie pomyslałam to wkładki laktacyjne, ja ratowałam sie na wyjscie podpaska pocieta na kawałki a potem wysłałam meza do sklepu, a i w domu dobrze miec kapuste . . .
 
Witajcie dziewczynki - ja dziś tylko na chwilkę wpadłam, bo mam masę rzeczy na głowie, ale muszę się koniecznie pochwalić wóziem, bo wreszcie dotarł! Jestem bardzo zadowolona, a ten kolor Energy jest śliczny! Bardzo się cieszę, że się na niego zdecydowaliśmy, choć mieliśmy już brać Volcano.
Pokażę Wam gondolkę, bo już zamontowana :-D
Pozdrawiam i uciekam! ;-)
Clipboard01.jpg
 
reklama
mgordon ja mam 2 paki pampków rozmiar 2 :) nie mają wycięcia na pępek, ale zawsze można podwinąć albo troszkę podciąć :) No, chyba, że nam wcześniak wyskoczy, to trzeba będzie szukać mniejszych ;)

Dagamit, wózio super :D a jaki kolorek :D

Traschka, szukałam biustonosza do karmienia, ale z moimi gabarytami nawet na allegro jest ciężko :( jeśli już jakiś jest, to koszmarnie drogi :(
 
Do góry