reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

madzioolka ja kupiłam tą koszulę nocną w lidlu.Byłam w poniedziałek właśnie jak akcja się zaczynała po 10 i było kilka sztuk.Bardzo fajne gatunkowo są te koszule.A ile koszul planujecie kupić? Ja na razie kupiłam już dwie+szlafroczek jeden.
A co do podkładów też planuję zakupić ale w przyszłym miesiącu bo w tym budżet już przekroczyłam...;-)
A co do okryć kąpielowych z kapturkiem ja mam 3 i myślę ,że starczy.

Co do kosmetyków to znalazłam serię Bobini od 1 dnia życia - szampon i płyn do kąpieli w jednym...Bobini Baby, szampon i płyn do kąpieli, od 1dnia, 400ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
lub żel do mycia ciała i włosów
http://www.doz.pl/apteka/p47973-Bobini_Baby_zel_do_mycia_ciala_i_wlosow_od_1_dnia_400ml

a dodatkowo krem do smarowania po kąpieli
Bobini Baby, krem ochronny od 1 dnia, 100 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie

Dodatkowo mając kartę zniżkową dla mamy i maleńtwa jest -15% od tej ceny jeszcze.
 
reklama
to jest sukienka ze streczem,taka a'la gorset u góry,i o dziwo jeszcze miałam w niej miejsce na brzuch
:-D

Ja ostatnio dokupiłam sobie spodnie ciążowe, bo miałam 2 pary. Wzięłam ciut większe, bo w jednych wszystko mnie ciśnie, kiedy siadam :no: A poza tym mam ochotę na jakąś koszulę, bluzkę... ale poczekam, aż będzie cieplej. I jedną sobie wezmę ;-) Teraz czekam też na zakupy staników do karmienia itd... Nie mogę szaleć z zakupami dla siebie.
 
Ja też podobnie jak trasia ostatnio kupiłam coś sobie z ciuszków w grudniu w dodatku był to zestaw ciążowy bluzek i spodni na allegro za jakieś grosze.O nowych nie wspominam bo mi szkoda kasy zdecydowanie.Noszę bluzki i tuniki mamy.A i płaszcz piękny czerwony przeciwdeszczowy i przeciwwietrzny od mamy pozyczam- jest sliczny.Mama go kiedyś kupiła w Olsenie za 160 zł na wyprzedaży a cena jego normalna nie zgadniecie...449 zł :szok:.
 
reklama
Do góry