reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Aestima podkłądy mają być tylko dla ciebie do szpitala więc dużo nie trzeba. Nam dzisiaj położna mówiła, że w szpitalu normalnie wymieniają podkłady, ale zdarza się że ktoś potrzebuje zmienić nagle i wtedy wygodniej mieć swoje niż biegać po korytarzu w poszukiwaniu salowej.
Koszule muszę jeszcze kupić, podobnie jak biustonosze do karmienia. Mam tylko jedną na guziczki póki co.

mrsmoon co do ilości wód to jest bardzo róznie! Niektórym robo się nagłe i wielkie chlup, leje się wielka kałuża, a u innych kilka kropli. Nie ma reguły.
 
reklama
wracając do ciekawszych zakupów czyli dla małej - kupiłam dziś pieluszki bella te z wycięciem na pępek. Myślę, że 1 opakowanie(42) sztuki wystarczy?
 
Witam, Jetem tu pierwszy raz, mam termin na 22 czerwca.
Tak poczytałam i doszłam do wniosku, ze ja to jeszcze żadnych zakupów nie zrobiłam, a o niektórych takich jak podkłady itp. wogóle by mi nie przyszły do głowy. Macie może namiary na dobre, wytrzymałe i takie najlepiej wielkości materacyka do łóżeczka ceratki (podkłady) pod prześcieradło. No teraz sobie przypomniałam, że walizki jeszcze nie kupiłam . . . :-D
 
zebrra wlasnie mnie zaciekawilo od jakiego wieku mozna uzywac tych balsamow ziaja bo wlasciwie nic nie bylo tam napisane, ale mamy teraz jasnosc, ja uzywalam dla corki kosmetykow ziaja ale to byla jakaas seria dla dzieci, ostatnio tez chcialam kupic kosmetyki z nivea ale bylo napisane ze zaleca sie stosowanie powyzej 1 miesiaca zycia, dlatego tak zwracam na to uwage i nie moge znalesc takich gdzie jest zalecenie dla niemowlat od pierwszysch dni zycia, chyba Johnson baby te sa od pierwszych dni ale ja ich nie lubie takie sa jakies rozwodnione przynajmniej te w Ameryce, ja z moja corka to chyba wyprobowalam wszystkie kosmetyki jakie sa mozliwe bo miala egzeme i nadal ma wiec juz sama nie wiem co kupic dla malutkiego zeby nie mial problemow skornych,
a czy ktoras z Was uzywala mustelle? naczytalam sie duzo dobrych opini i moze sie skusze bo musteli jeszcze nie probowalam
 
mgordon witaj! Jesli chodzi o podkłady to właśnie tu o nich piszemy, jeśli cofniesz się kilka postów na pewno znajdziesz odpowedni link. I zapraszamy do dyskusji na innych wątkach:)

evaUSA ja nie cierpię Johnsona, nie jestem alergikiem ale jedyna rzecz na którą jestem uczulona to właśnie oliwka tej firmy więc na pewno się na nią nie skuszę. (tak swoja drogą - czy wam też się włącza ta głośna reklama Johnsona na górze???) Tutaj też są jakieś takie rozwodnione. Co do musteli to firma na pewno świetna ale bardzo droga, nie jestem przekonana czy rzeczywiście warta tej ceny. Myślę, że podobny standard można znaleźć w niższej półce cenowej. Ja mam sporo kosmetyków tej firmy bo dostałam dużo próbek od mamy z apteki, na szkole rodzenia też rozdawali dużo próbek więc je wykorzystam. Potem sięgnę po inne kosmetyki, naturalne i niedrogie.
 
mi z synkiem wody odeszly ok 24.00 w nocy :sorry2:
Właśnie jak czytałam relacje z porodów styczniówek to zwróciłam uwagę że u większości wszystko zaczynało się w nocy...

Melduję że w Lidli (przynajmniej u mnie) jest obniżka okryć kąpielowych, takich frote z kapturkiem z myjką w zestawie, obniżka z 29zł na 22,99zł, kolory różowy i niebieski, zakupiliśmy dziś dla Majeczki drugi, wcześniej kupiliśmy już jeden w pierwotnej cenie.
Chciałam kupić koszulkę, rozpinaną z guziczkami ale już nie było, weszły w poniedziałek i już wykupili...

Jeśli chodzi o koszule to mam jedną Muzzy, taką kopertową, ale kupię jeszcze przynajmniej dwie rozpinane na guziki.

andariel nie przejmuj się, jeszcze zdążymy wszystko kupić, mam przynajmniej taką nadzieję bo ja nie mam kompletnie nic, nawet tego co Ty już masz :)
 
Laski dobrze rozumiem, chcecie na swoje łóżko włożyć podkłady takie dla Dzieci?
Żeby było zabezpieczenie w razie odejścia wód?

Myślałam,że takie dla Ciężarówek też są... :zawstydzona/y:

Bo ja też chce coś takiego zakupić...
 
Ja kupiłam te podkłady belli 90x60 w aptece doz za 12zł/10szt.

Melduję że w Lidli (przynajmniej u mnie) jest obniżka okryć kąpielowych, takich frote z kapturkiem z myjką w zestawie, obniżka z 29zł na 22,99zł, kolory różowy i niebieski, zakupiliśmy dziś dla Majeczki drugi, wcześniej kupiliśmy już jeden w pierwotnej cenie.
Też je widziałam, ale to te malutkie (z tego co pamiętam 75x75), więc na krótko starczą.
Te 100x100 lub te z ikei starczą na znacznie dłużej :)

Wczoraj znalazłam kilka ciekawych rzeczy, moze któraś z Was będzie zainteresowana:
Sprzedam wzek ABC Design 3 TEC > Wzki, foteliki Bielsko-Biaa, lskie, Sprzedam wzek ABC Design 3 TEC - Cinamon, Ty chyba o nim wspominałaś :)

�LICZNY W�ZEK GONDOLA PLUS SPACER�WKA > W�zki, foteliki S�upsk, pomorskie, �LICZNY W�ZEK GONDOLA PLUS SPACER�WKA

Tako jumper x 2010r(full zestaw) > Wzki, foteliki Szczecin, zachodniopomorskie, Tako jumper x 2010r(full zestaw)

sprzedam wzek X-lander (peen zestaw!) > Wzki, foteliki Pozna, wielkopolskie, sprzedam wzek X-lander (peen zestaw!)

A jeśli chodzi o te podkłady-podpaski, to tym razem zdecydowałam się na 1 opakowanie tych większych bella, a potem
14szt PODKŁADY POPORODOWE Hartmann wkłady MIDI (1489566114) - Aukcje internetowe Allegro
i jeszcze póżniej
14 szt PODKŁADY POPORODOWE Hartmann MICRO orygin (1489036646) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
reklama
wracając do ciekawszych zakupów czyli dla małej - kupiłam dziś pieluszki bella te z wycięciem na pępek. Myślę, że 1 opakowanie(42) sztuki wystarczy?

Kochana, na początek nie kupuj więcej - zobaczysz, jak skóra malutkiej reaguje, czy się nie uczula na te akurat pieluszki. Tego akurat nie warto brać na zapas - chyba że w razie czego masz komu oddać ;-)
 
Do góry