reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

mi z synkiem wody odeszly ok 24.00 w nocy :sorry2: Nagle poczulam ze sie zesikam chyba , zacisnelam krocze, wstalam na rowne nogi a raczej raptownie wstalam (z brzegu lezalam) i polecialo ciepelko na dywanik przed lozkiem :-D wiec podklad sie nie przydal :sorry2: Ciekawe jak teraz bedzie...
 
reklama
Zołza ja takie 100 sztuk to bym do końca życia chyba miała!:))) Zresztą nie cierpię gumek:baffled:
witam w klubie...zolza zaszalałaś ze szok


A co do odejścia wód w życiu bym nie pomyślała o zalaniu łóżka, o tym, żeby podkłady jakieś położyć...ale kurcze, tak się przejmować, naturalna rzecz w końcu...ja mam sprężynowy w kieszonkach otoczony gąbką, na wierzchu jest pokrowiec - wszystko do wyprania, wysuszenia..
ja na przykład w pierwszej ciąży nie miałam wód płodowych na koniec...nie było by czym zalać...
 
Doris faktycznie zakupy super!!Koniecznie pochwal się nam kołyską jak już przyjdzie i ją złożycie.Sama w dalszym ciągu dumam nad kołyską...i do żadnego sensownego wniosku jeszcze nie doszłam.Łóżeczko z materacem nowym już mamy a kołyskę myślę,że zawsze mogę dokupić bo drogie nie są.I też myślę coraz częśćiej nad elektrycznym laktatorem bo z piersiami to miałam przeboje w 3 dobie!!
 
a ja dziś lekko spanikowałam jak Was poczytałam - tyle już akcesoriów macie do szpitalnej torby! ja mam 5 koszul, jakieś gatki siatkowe wielorazowe (chyba z 5 szt.), większą kosmetyczkę którą specjalnie w celach szpitalnych zakupiłam za 8 pln w Ikei i to chyba wsio... kurka, zabieram się za te wszystkie podkłady itd... z Ninką na tym etapie miałam spakowaną torbę, a teraz jestem w ciemnej d*** za przeproszeniem:szok:
 
ja też rozmyślałam niedawno o przemoczeniu materaca:baffled: Podobnie jak aaga zamierzam wsunąć pod prześcieradło podkład do przewijania. ALe nie wcześniej niż w połowie maja;)
 
mrsmoon, setanka dizęki za info:))
A te podkłady do przewijania to tylko dla nas na łóżko w szpitalu, tak? to chyba jedno op. będzie ok?
 
traschka ja chyba po świętach już włożę ten podkład pod prześcieradło, tak dla świętego spokoju, to będzie już 35-36 tydzień u mnie, więc wolę ja wody uprzedzić a nie być zalana znienacka. Doświadczone mamusie moze mam głupie pytanie, ale co tam - ile tych wód odpływa i czy to tak jest, że chlust i już czy jakoś wolniej? Mówię o normalnej standardowej sytuacji
Aestima wydaje mi się, że coś takiego wystarczy i przed i po porodzie, ale na wypadek odejścia wód to ile położyć: jeden czy dwa? ja nie wiem ile tych wód jest...:zawstydzona/y:
 
ja chyba w 36 podłożę w takim razie... i chyba kupię te belli - 10 szt.
A koszulki nocne jakie macie? takie na guziczki? gdzie kupiłyście? Ja bym chciała jakies tanie i nie rozłażące sie na cycach;)
 
reklama
Do góry