reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Agabre, ja bym wzięła ten wózio skoro jest w dobrym stanie a pieniądze wydała na cos innego:)

Strasznie cieszę sie z tych rzeczy, bo do tej pory prawie nic nie dostałam (nie znam ludzi z dziećmi). Ale teraz ubranek będę miała mega dużo, bo dużo już kupiłam:))

Mam pytanie: jaki proszek używacie, Trasia, ponoć Twój pięknie pachnie,jaki to? Zebrra a Ty jaki masz??
Ja chciałam kupić proszek lub płyn do prania Jelp ze względu, że ma dodatek białej glinki a ja mam twardą wodę.
I czy mam używać płynu do płukania? gdzieś czytałam, że jak dorosły ma problem ze skórą to nie używac, więc jak piorę dla M. nie używam. A z dzieckiem to sama nie wiem- mam dylemat, w ogóle strasznie się boję, że będzie miał problemy skórne- jeśli wda się w M., a jeśli wda się w moją rodzinę, to też nienajlpiej- u nas dzieci rodzą się z naczyniakami- smama miałam dwa wielkie, wypukłe i bordowe- na czole i brzuszku... Na szczęście zostały potraktowane ciekłym azotem i są tylko blizny...
 
reklama
larvunia śliczna sukienusia :biggrin2:

Aestima super :biggrin2::biggrin2::biggrin2: ja też chce takich znajomych! mnie to jeszcze nikt nic nie dał i nie zanosi sie abym coś dostała...

Agabre ja bym brała ten wózek jak sie wam podoba i jak jest w dobrym stanie
 
Agabre, ja bym wzięła ten wózio skoro jest w dobrym stanie a pieniądze wydała na cos innego:)

Strasznie cieszę sie z tych rzeczy, bo do tej pory prawie nic nie dostałam (nie znam ludzi z dziećmi). Ale teraz ubranek będę miała mega dużo, bo dużo już kupiłam:))

Mam pytanie: jaki proszek używacie, Trasia, ponoć Twój pięknie pachnie,jaki to? Zebrra a Ty jaki masz??
Ja chciałam kupić proszek lub płyn do prania Jelp ze względu, że ma dodatek białej glinki a ja mam twardą wodę.
I czy mam używać płynu do płukania? gdzieś czytałam, że jak dorosły ma problem ze skórą to nie używac, więc jak piorę dla M. nie używam. A z dzieckiem to sama nie wiem- mam dylemat, w ogóle strasznie się boję, że będzie miał problemy skórne- jeśli wda się w M., a jeśli wda się w moją rodzinę, to też nienajlpiej- u nas dzieci rodzą się z naczyniakami- smama miałam dwa wielkie, wypukłe i bordowe- na czole i brzuszku... Na szczęście zostały potraktowane ciekłym azotem i są tylko blizny...

właśnie o tym dyskusja na głównym
 
Aestima, ja mam lovelę, dzidziusia nie mogę znaleźć u nas na pomorzu. Płynu do płukania nie kupuję, zawsze to mniej potencjalnych alergenów.

Chyba się na wózek zdecyduję :) nosidełko na pewno i jeszcze stojak pod wanienkę dorzucają ;)
 
Agabre ja też bym brala ten wózek - odczyścisz go sobie i będzie ok. Po co wydawac kase na nowy, jak masz fajny pod ręką! Ja własnie uprałam tapicerkę fotelika, który kupiliśmy na allegro za 150zł (nowy prawie 2 razy tyle) i naprawdę wygląda idealnie. Pieniądze jeszcze zdążysz wydać - możesz być pewna :-D
Aestima fajna ta znajoma i miło dostać coś z życzliwością. Ja tez się cieszę z każdej takiej rzeczy :-)
Ja piorę w Loveli - w płynie do prania a nie w proszku - mam kilka saszetek, bo dostałam mase próbek. Na wypranie wszystkiego wystarczy mi bez problemu.
 
Ja mam próbki płynu jelpa, więc może się na niego zdecyduję.
Trasia, biały jeleń też brzmi zachęcająco- my używamy mydła i zelu pod prysznic i jesteśmy zadowoleni:)

Mam jeszcze kolejne pytanko:) Wczoraj na szkole rodzenia dostaliśmy butelkę 150ml i smoczek uspokajający tomee tippee. Ja już mam butelkę 250 ml i dwa uspokajające smoczki lovi- myślicie, że mogę używać dwóch marek czy muszę się decydować na 1firmę?
I czy smoczki bierzecie do szpitala? Czy wszystkie dzieci używają smoczków? Ja w sumie chcę, bo to pomoc dla rodzica a u mnie w rodzinie zawsze podawało się je sporadycznie i nie było żadnych jaj z odstawieniem- moja chrześnica i jej braciszek (a wcześniej mój brat) bardzo szybko pożegnali się ze smokami. Ale może Mieszko w ogóle nie będzie potrzebował? Skąd będe wiedziała czy mu podać czy nie?
 
reklama
Mam pytanie: jaki proszek używacie, Trasia, ponoć Twój pięknie pachnie,jaki to? Zebrra a Ty jaki masz??
Ja mam dzidziusia, uwielbiałam go jak Jasio był mały :) Lovela u nas się nie sprawdziła, tzn. dopierała owszem, ale nie lepiej niż dzidziuś, który jest tańszy i ładniej pachnie :) Jelpa zużyłam tylko 1 opakowanie przy Wice - nie powalił mnie. Teraz na bank wypróbuję białego jelenia (proszek, płyn do prania i płyn do płukania)

 
Do góry